Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

Pozdravljeni

a mi lahko kdo svetuje namreč zamenjati moram zadnje ploščice ima pa ABS pa so originalne enkrat dražje od kopije katere nabavit

original cca 65 eur

lucas cca 30 eur

a ima kdo izkušnje z tem

hvala

Sam imam odzadaj plščice firma EBC Street Racing varianto, v LJ jih prodaja g. Jerančič, no vsaj takrat jih je ko sem jih jaz

kupoval kakšno leto nazaj.Cena pa je bila mislim da cca. 33€ po disku. Z njimi sem zelo zadovoljen.

Spredaj pa imam Carbone Loreane, al nekaj takega, nisem ziher da se tako napiše.Cena je tudi tu nekje, prodajajo pa jih med drugim tudi v Hein Gericke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je to je cena za zadnji disk

Na PM mi sporoči letnik motorja pa mislim da bi se našla kakšna precej bolj ugodna varianta tako originalnih kot aftermarket ploščic ker 65EUR/disk je pa res malce huda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si pa spraševal za originalne ploščice?

Ko sem jih jaz menjal so mi jih računali okoli 30 € z menjavo.

Prej sem pa uporabljal Lorain Carbone in sem bil bolj zadovoljen z njimi kot pa z originalnimi.

So pa v vseh treh čeljustih enake ploščice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spraševal sem pri serviserjih od vombergerja do as domžale do barboriča....

in vsi imajo nekako enako ceno :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spraševal sem pri serviserjih od vombergerja do as domžale do barboriča....

in vsi imajo nekako enako ceno :headbang:

Lahko pogledaš še LUCAS-ove. Prodaja jih EUROTON in so vsaj za moj moped tam nekje 24 € po disku , so pa dovolj kvalitetne :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3.Zraven cevne zaščite je zraven vse do zadnje matice in podložke.

Pri Givi zaščiti bodi pozoren, da ti na desni strani zaščita ne bo ribala ob zavorno cev...

Nekaj slik sem objavil par strani nazaj..

Mislim pa, da so to pri giviju sedaj popravili...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ima mogoče kdo zumo 550 pa bi želel da mal opiše kaj pogreša na napravi ker ven pride zumo 660 bo cenejši večji zaslon ostalih karakteristik pa ne poznam

hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ima mogoče kdo zumo 550 pa bi želel da mal opiše kaj pogreša na napravi ker ven pride zumo 660 bo cenejši večji zaslon ostalih karakteristik pa ne poznam

hvala za odgovore

Tudi jaz ga čakam ja :headbang:

Že en mesec težim pa še vedno nič ne vejo :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej sem pa uporabljal Lorain Carbone in sem bil bolj zadovoljen z njimi kot pa z originalnimi.

So pa v vseh treh čeljustih enake ploščice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz ga čakam ja :headbang:

Že en mesec težim pa še vedno nič ne vejo :headbang:

Kar nekaj Varaderašev uporablja Zumota, pa očitno nihče noče nič napisat. Na forumu teče posebna tena o GPS-ih!

Pisat kaj pogrešamo je težko! Vsekakor pa take naprave še niso naredil -da bi 100% delovala v "nulo" in -da bi bila zastonj!

Nekateri modeli se temu približujejo, pa še niso zunaj, tako, da jih še nismo sprobal! :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP.

Mene predvsem zanima kaknsa je realna poraba, ker sem zasledil zelo veliko razlicnih podatkov od 5,5 l/100km pa do 11 l/100km

Drugace pa tudi kako je kaj z vzdrzevanjem in servisiranjem motorja?

Vsem pa cim vec srecnih km.

vulcan

Varadero letnik 2008, porabo zlahka spraviš pod 6 litrov na 100km, pri čemer sta na motorju dva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ima mogoče kdo zumo 550 pa bi želel da mal opiše kaj pogreša na napravi ker ven pride zumo 660 bo cenejši večji zaslon ostalih karakteristik pa ne poznam

hvala za odgovore

Mam Zumota 550, in na njem ne pogrešam ničesar. Zelo enostaven za uporabo, vse funkcije imaš na dosegu roke, tudi med samo vožnjo. Kompaktne oblike, zaslon dovolj velik, da normalno vidiš.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spraševal sem pri serviserjih od vombergerja do as domžale do barboriča....

in vsi imajo nekako enako ceno :headbang:

Oj. Jst sem včeri kupu ploščice v Promotor v Drešinji vasi za Varo in sicer za zadnje kolo. Kupil sem CarboneLorraine RX3 Street, zmontiral in zadeva deluje BP. Sem pa tapru mislu naročit ploščice pri http://www.sm-moto.si/, vendar jih dobijo komaj naslednji teden. Imajo pa originalne ploščice NISSIN, treh trdot (mehka, srednja, trda) in cenovnega razpona od 36€ do 43€. Lahko pa naročiš tud po netu, pa ti poštar prnese.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni "Varaderovci"!

Z današnjim dnem sem se tudi jaz "uradno" pridružil ponosnim lastnikom HONDE VARADERO!!! :yea1:

Lp

Fakin

It`s a No Beast Like a Blue Beast!!!

post-21375-1241810499_thumb.jpg

post-21375-1241810545_thumb.jpg

post-21375-1241810591_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni "Varaderovci"!

Z današnjim dnem sem se tudi jaz "uradno" pridružil ponosnim lastnikom HONDE VARADERO!!! :yea1:

Lp

Fakin

It`s a No Beast Like a Blue Beast!!!

I Just like to tell, no beast like Varadero beast. Whatever waht's the color of it.

Drugače pa čestitke in dobrodošel v družini.

Varadero je zelo dober motor, upam da se kdaj srečamo.

Vsem Varaderovcem želim vroč pozdrav iz Floride.

B):smoke:B):smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I Just like to tell, no beast like Varadero beast. Whatever waht's the color of it.

Drugače pa čestitke in dobrodošel v družini.

Varadero je zelo dober motor, upam da se kdaj srečamo.

Vsem Varaderovcem želim vroč pozdrav iz Floride.

B):smoke:B):smoke:

Ded pa ti si manijak! :whistle: Si na dopustu na Floridi pa ne moreš brez neta. Vzami plug pa plužit! :kva2:

Fakin tebi pa čestitke ter počasi in ob kraju! :OK:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje prostor za čestitke in obvestila je drugje KLIK. Dajmo se malce potrudit, da ne smetimo vsepovprek ker prebijanje skozi n strani solate ob iskanju kakršnihkoli tehničnih informacij je presneto tečno početje.

Popravljeno . Popravil Leteči
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni "Varaderovci"!

Z današnjim dnem sem se tudi jaz "uradno" pridružil ponosnim lastnikom HONDE VARADERO!!! :yea1:

Lp

Fakin

It`s a No Beast Like a Blue Beast!!!

:worship::OK:

A uradno obstaja ta barvna "kombinacija"-----samo modra :?

Sicer, pa hitro nabavi bočne zaščite :naughty:

Popravljeno . Popravil royal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship::OK:

A uradno obstaja ta barvna "kombinacija"-----samo modra :?

Sicer, pa hitro nabavi bočne zaščite :naughty:

Se 100% strinjam z Royalom - takoj po rollbare preden jo zavališ po tleh na dvorišču. Ko jo boš pa le povej, da se pridružiš klubu v katerem sem tudi sam .)

Pa ne misli da ko bo tela iti po tleh, da jo boš zadržal. Imam 120 kg in 92 cm pa nisem mogel nič. Zato čimprej po rollbare :)

Popravljeno . Popravil Scottie
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se 100% strinjam z Royalom - takoj po rollbare preden jo zavališ po tleh na dvorišču. Ko jo boš pa le povej, da se pridružiš klubu v katerem sem tudi sam .)

Pa ne misli da ko bo tela iti po tleh, da jo boš zadržal. Imam 120 kg in 92 cm pa nisem mogel nič. Zato čimprej po rollbare :)

jaz sem jo "krstil" včeraj. Sma se s punco peljala mal po "off roadu" po gozdno-travnati cesti in ko sem se zaradi enega kamna na ovinku moral upočasniti me je ulovilo preveč nagnjenega na desno.. in je samo počasi padel..

Motor nisma oba skupaj mogla zadržat. Samo počasi sma ga položila na travo. Brez praske.. Hvalabogu.

potem pa mučno pobiranje krave :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship::OK:

A uradno obstaja ta barvna "kombinacija"-----samo modra :?

Sicer, pa hitro nabavi bočne zaščite :naughty:

Hvala vsem za lepe želje! Modra kot uradna barva obstaja, ker sem jo zasledil že na forumu. Mislim da je v soseščini (Slovenska Bistrica).

Bočne zaščite sem že nabavil, samo zmontirat jih je potrebno (sem seznanjem s "padanjem" Varader)!!! Pa servis sem že tudi naročil.

Imam pa še eno vprašanje : Kateri bencin tankate 98 ali 95 oktanov? :?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za lepe želje! Modra kot uradna barva obstaja, ker sem jo zasledil že na forumu. Mislim da je v soseščini (Slovenska Bistrica).

Bočne zaščite sem že nabavil, samo zmontirat jih je potrebno (sem seznanjem s "padanjem" Varader)!!! Pa servis sem že tudi naročil.

Imam pa še eno vprašanje : Kateri bencin tankate 98 ali 95 oktanov? :?

Lp

OMV 100 oktanov če je le v trenutko potrebe na voljo. Zakaj?

Pojma nimam ker ljubici kupim vse najboljše :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za lepe želje! Modra kot uradna barva obstaja, ker sem jo zasledil že na forumu. Mislim da je v soseščini (Slovenska Bistrica).

Bočne zaščite sem že nabavil, samo zmontirat jih je potrebno (sem seznanjem s "padanjem" Varader)!!! Pa servis sem že tudi naročil.

Imam pa še eno vprašanje : Kateri bencin tankate 98 ali 95 oktanov? :?

Lp

jaz tankam 98 če ga ni je tudi 95 dober

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam pa še eno vprašanje : Kateri bencin tankate 98 ali 95 oktanov? :?

Lp

Srečno na poti!

Pa kar 95 tankaj! V vseh prevoženih Km, še nikoli nisem natočil kaj druzga, razen če mi je bilo kaj podtaknjeno!

Saj stroj varader ni neka huda strojnica, da bi potrebovala oktane v ekstra izvedbi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!