Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

Jaz sem prejšnjo Varo vozil s preklopno čelado C1 Schubetr in sem sprobal preklopno Nolanko, ki je bila veliko bolj glasna in prepihajoča kot C1.

Zato sem potem nekje pristal na klasični S1 čeladi, ki se mi dobro obnese.

Mogoče, če bi imel še MRA šipo, bi bila situacija idealna ampak malo vetra pa mora biti.

Jaz mam SHOE preklopno (BP vse deluje kot mora edino nima integriranih sončnih očal), original šipco, turbulenco dela v glavnem pri večjih hitrostih(Mal trese v glavi) in za kamijoni na avtocesti (najhujši so WV Tuareg), je pa res da za mojo višino cca 192 cm bi rabu še ene 5 do 10 cm višine, mogoče Givi povišano pa bi blo OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

mene pa zanima če ima kdo na Varčiki zmontirane meglenke....kako kaj z napetostjo ko jih vklipiš....zgubi moč ...?:hmm: ...?

in.....kje dobit "poceni športne izpuhe?

kaj maste forumaši na vaših varčikah???

lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa še to....kakšne gume (dimenzije, znamka, tip) maste??

glede ma šipe pa se najbulše obnese MRA z nastavljivo višino.edina napaka je ta da ni tolko fiksna, se čuti vibracijo....se jo pa do 160km/h sploh ne čuti da ropota-vibracija)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O izpuhih na Varah je bilo že precej napisanega.

Če hočeš homologirane izpuhe se ti najbolj splača kupiti Leo Vince.

Akrapovič nima homologiranih.

Remusi, BOS in drugi so pa precej dragi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Jaz sem montiral meglenke,H3 55 vatne,pa mi je čist scuzal akumulator.Če sešteješ vse porabnike,je odločno premalo štroma.Alternator fila samo 351vatov pri 5000.Ker sem imel že vse montirano,sem malo predelal lučke,in vgradil 21 vatne halogenke.Sveti malo manj,ampak še vedno dovolj,da me prej opazijo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, tkole zgleda pa poštarska šajba :rolleyes: Sem sprobov vse varijante šip, pa se mi osebno tale najbol dopade, tudi sopotnici (js 195, ona 188 cm).

Je pa Givi/Kappa šipa z doma spacanim spojlerjem, po teoriji http://faq.f650.com/FAQs/Turbulence.htm

Sicer že od lanskega marca :huh: v prototipni obliki, ampak se obnese 200%. Problem je samo preglednost, ker se hitro zamaže, pa tečno je za kak offroad(prah, višina...)

Če koga zanima ta način obstaja tud spojler Laminarlip(vsaj mislim da je to ime) iz amerike, ga pa obožujejo skandinavci.

20090513221246_DSC00738.JPG

20090513221247_DSC00739.JPG

20090513221248_DSC00740.JPG

Je pa še ena stvar: klical me je en gospod, pa bi rabil bremz-tačko.

Lani sem nekomu iz okolice Sežane prodal alu del s tačkami in stopalko vred, pa me zanima če še tačko ima.(se mi zdi, da je ni rabil)

Vem da ma črno varadero, ostalo sem pa pozabu.

Uglavnem gospodu sem obljubil, da se pozanimam, pa dejmo mal skupi stopit! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

btw pozabu napisat... :wacko:

Do 140 km/h se vozm z odprto čelado, brez tresenja, bučanja, samo da si prbližno predstavlate kaj spojlerček nardi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, tkole zgleda pa poštarska šajba :rolleyes: Sem sprobov vse varijante šip, pa se mi osebno tale najbol dopade, tudi sopotnici (js 195, ona 188 cm).

Je pa Givi/Kappa šipa z doma spacanim spojlerjem, po teoriji http://faq.f650.com/FAQs/Turbulence.htm

Sicer že od lanskega marca :huh: v prototipni obliki, ampak se obnese 200%. Problem je samo preglednost, ker se hitro zamaže, pa tečno je za kak offroad(prah, višina.. .)

Če koga zanima ta način obstaja tud spojler Laminarlip(vsaj mislim da je to ime) iz amerike, ga pa obožujejo skandinavci.

20090513221246_DSC00738.JPG

20090513221247_DSC00739.JPG

20090513221248_DSC00740.JPG

Je pa še ena stvar: klical me je en gospod, pa bi rabil bremz-tačko.

Lani sem nekomu iz okolice Sežane prodal alu del s tačkami in stopalko vred, pa me zanima če še tačko ima.(se mi zdi, da je ni rabil)

Vem da ma črno varadero, ostalo sem pa pozabu.

Uglavnem gospodu sem obljubil, da se pozanimam, pa dejmo mal skupi stopit! .)

tale packarija bi pa samo na bmw-ja pasala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale packarija bi pa samo na bmw-ja pasala

zdaj si si nakopal nakopal vraga ...samo da te bemfle dobijo :kva2::lol1:

sicer pa mra mnogo ne odstopa :hmm:

Popravljeno . Popravil royal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj si si nakopal nakopal vraga ...samo da te bemfle dobijo :kva2::lol1:

sicer pa mra mnogo ne odstopa :hmm:

Če je res tako efektivna kot pravi... se da potrpet.

Moram videt al se dobi samo tak spojlerček kje v prodaji, ali mogoče kdo ve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je res tako efektivna kot pravi... se da potrpet.

Moram videt al se dobi samo tak spojlerček kje v prodaji, ali mogoče kdo ve?

meni je en prodajalec hotu nekaj podobnega podvalit ,ampak jest sem jo probal pa ni bilo pravega rezultata,

pa še motilo me je pri pogledu. sedaj sem dal povišano givi od deauville. bistveno bolše , je pa potrebno na

šipi druge lukne navrtati.

lp stane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :lol: Ta z bemflom je dobra

Sej sem napisov da moti pogled, ampak je naštimana na ježka, pa lahko snameš. Sicer sem jo snel samo enkrat, pa sm skor pretres možganov dobu :P Uglavnem ne dam je več dol z motorja :grrr

filipe: kok visoka pa pride šipa od deauville? Ta šipa ma spodej odrezan, da pod šipo pride zrak, tko da sigurno manj trese od originalne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :lol: Ta z bemflom je dobra

Sej sem napisov da moti pogled, ampak je naštimana na ježka, pa lahko snameš. Sicer sem jo snel samo enkrat, pa sm skor pretres možganov dobu :P Uglavnem ne dam je več dol z motorja :grrr

filipe: kok visoka pa pride šipa od deauville? Ta šipa ma spodej odrezan, da pod šipo pride zrak, tko da sigurno manj trese od originalne!

tebe s to šipco sem pa že nekje videl na enem križišču, pa ni bilo šanse te vprašat kak si to naredu.. Kje si pa plastiko nabavu? Mi deluje precej tanjša od obstoječe šipe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :lol: Ta z bemflom je dobra

Sej sem napisov da moti pogled, ampak je naštimana na ježka, pa lahko snameš. Sicer sem jo snel samo enkrat, pa sm skor pretres možganov dobu :P Uglavnem ne dam je več dol z motorja :grrr

filipe: kok visoka pa pride šipa od deauville? Ta šipa ma spodej odrezan, da pod šipo pride zrak, tko da sigurno manj trese od originalne!

ta šipa je višja za cca 6cm ,možno bi jo bilo še povišati ,ampak mene bi to že motilo. je pa ta šipa tudi širša za 6 cm na vsaki strani.

lp stane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta šipa je višja za cca 6cm ,možno bi jo bilo še povišati ,ampak mene bi to že motilo. je pa ta šipa tudi širša za 6 cm na vsaki strani.

lp stane

Daj eno fotko prpopaj, da vidmo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj eno fotko prpopaj, da vidmo!

na forumu varadero srečanje stran 109 se dobro vidi.

lp stane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda kr uredu tale Deaudero. Je sicer nižja kot givi za varo, tko da zna bit idealna za normalnorasle:)

japke:

pleksi sem kupu v Lesni v Litiji, samo moraš prej naročit, ker je veleprodaja. Sem pa debelino 4mm vzel, šipa je pa 5.

Pleksi iz bauhausa pa ni v redu, ker rata moten, ko ga kriviš, se pa čudovito žaga.

Pol pa samo šablono nardiš, zrežeš, ukriviš po krivini šipe(grel sem ga kr z fenom za odstranjevat barvo, ne bližje kot 10cm, čene ga stopi), pa nekak zmontiraš na šipo.

Pa pri montaži more bit kot med spojlerjem in šipo 23 stopinj(pod tem kotom usmerjen zrak obdrži smer 10-20cm, tko da je efekt kot da bi mel vsaj 10cm višjo šipo).

BTW se komu sanja kje bi se dal dobit kako stopalko za bremzo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sem zgubu knjigo za Varadero.Pa se ne morem spomniz tlak v gumah, če sem sam, ali pa z sopotnikom.Naj kdo napiše. če ve.Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem zgubu knjigo za Varadero.Pa se ne morem spomniz tlak v gumah, če sem sam, ali pa z sopotnikom.Naj kdo napiše. če ve.Hvala

Na zadnih vilcah ti piše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship:

Hvala.Jest sem pa mel v spominu 2.3 obe.Grem pumpat

Tovarniški podatek: solo vožnja obe kolesi 2,5

v dvoje 2,5 spredaj in 2,8 zadaj

Par strani nazaj(stran 165) imaš navodila v pdf formatu!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!