Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

Hvala :worship: , bom pogledal Hyperpro, nekdo drug mi je pa rekel še za Wilbers tudi okoli 120€

Yo da pristavim piskerček,

Wilbers imam sprednje fedre (plus njihov malo gostejši olje), razlika ko dan in noč še posebej če se voziš v dvoje in polno naložen.

Drugače pa kar se zadnjega amortizerja tiče, če imaš model do '03 lahko samo menjaš ali feder, ali kot je Leteči predlagal celoten amortizer. Sam bi se definitivno odločil za varianto celega amortizerja - polno nastavljiva varianta pa imaš mir naslednih 99 let kolikor je življenska doba Vare.

Drugače imajo pa Vare od 04 dalje na zadnjem amortizerju regulacijo povrata vzmetenja. Sicer je trajalo da sem našel nastavitev, ki se je ujela z zamenjanimi sprednjimi fedri, ampak zdaj je pa prilepljena na cesto ko kača.

Respect,

Zoolo

P.S.: Kot komentar na pripombe da vam trese krmilo če ga spustite (mali prijatelj Shimmy), po mojih izkušnjah še najbolj pomaga, če si vzamete čas in nastavite vzmetenje primerno kilaži, ki jo vozite. Razlika klika ali največ dveh pri trdoti zadnjega fedra, je razlika med tem da imaš občutek da te bo skipalo naslednji trenutek ko spustiš krmilo, ali da lahko pri prej najbolj kritični hitrosti brez rok in brez panike. Uteži, gume, ... ja pomaga ampak če je vzmetenje razštelan je vse skupaj brez haska.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjo vzmet in vzmeti v sprednjih vilicah hočem zamenjti zato da se motor ne bo toliko posedel ko ga obremenim s svojimi 100 kg tremi kufri, tank torbo in prikolico. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokorno javljam, da ima tudi moja Vara nove Leo Vince auspuhe. Skoraj sveze montirane, se bolj sveze homologirane. Ce kdo rabi kaksen info na to temo, naj mi kar PM-ja.

Sayo, kakor sem ti v PM napisal, je tudi bilo glede Leo Vince preko Iztoka iz Sk. Loke. Vse original zapakirano, dobavljeno kot dogovorjeno. Pase ko ata na mamo. Tud papirji z neta in stevilke z lahkoto preko homologacije.

Zvok je fantasticen tudi z dB kilerji. Hvala vsem, ki ste mi priporocili Leota.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk eur pa to nanese,jst mam tud u planu zamenjat izpuhe.

440 EUR za Titan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Išče se sprednja desna plastika po možnosti modra za varo 2003-2006 in desna tačka. Če bi kdo kaj vedel bom zelo hvaležen.. Lahko tudi na PM

Lp

Yoldi

Ps:Ne nova! se razume...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Išče se sprednja desna plastika po možnosti modra za varo 2003-2006 in desna tačka. Če bi kdo kaj vedel bom zelo hvaležen.. Lahko tudi na PM

Lp

Yoldi

Ps:Ne nova! se razume...

Malo na eBay poglej, tam se zmeraj kaj pametnega najde.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Išče se sprednja desna plastika po možnosti modra za varo 2003-2006 in desna tačka. Če bi kdo kaj vedel bom zelo hvaležen.. Lahko tudi na PM

Lp

Yoldi

Ps:Ne nova! se razume...

Jaz sem videl modro plastiko pred par dnevi na ebay.de; ne vem pa če je bila leva ali desna?! Poglej malo, če še oglas obstaja!

Lp

Fakin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp!

Menjat moram verigo in oba zobnika. Kaj mate kej gor? Did ali kaj drugega?

Cena v Louisu 137€ kpl za Did?

Lepe in varne km!

Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna kdo tistga varaderota ki se prodaja pri čepinu za 7490€ belo plav rdeč?

Rad bi kej več vedu o njem....

Vem samo da se že zelo zelo dolgo prodaja. Poglej tisto srebrno novejši model let.2007, ki je cenejša (7200 €), samo če te ne moti da je brez ABS-a, moja izbira bi bila ta :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp!

Menjat moram verigo in oba zobnika. Kaj mate kej gor? Did ali kaj drugega?

Cena v Louisu 137€ kpl za Did?

Lepe in varne km!

Iztok

Dobra cena. Samo bodi pozoren da je deljiva veriga

Popravljeno . Popravil Leteči
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem svojo verigo zakovičil na ponku, kjer je bilo najbolj enostavno, pri vari ti jo ni treba kovičiti na motorju, to je tudi dobra lastnost tega motorja :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem svojo verigo zakovičil na ponku, kjer je bilo najbolj enostavno, pri vari ti jo ni treba kovičiti na motorju, to je tudi dobra lastnost tega motorja :whistle:

Sam še nisem menjal verige na nobeni Vari, se pravi, če je tako lahko kupiš že sklenjeno verigo, čeprav je zdaj to bolj na pamet povedano :naughty: če pa že, bom prednji zobnik kupil orginalalnega z gumo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem samo da se že zelo zelo dolgo prodaja. Poglej tisto srebrno novejši model let.2007, ki je cenejša (7200 €), samo če te ne moti da je brez ABS-a, moja izbira bi bila ta :whistle:

Ali pa, če mojo vzameš, je sicer letnik 2005 ampak ima ABS in zelo lepo ohranjena.

Lp, Vulcan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo pozdravljeni po tehtnem premisleku ( izbiral med V-stormom in Varaderotm) sem tudi sam kupil VARADEROTA 1000 :evilgrin: . Je letnik 2004 črne barve. Na njem je zascita motorja, leo vinci avspuhi in trije potovalni kufri. Po tednu dni voznje sem zelo zadovoljen z motorjem :worship::worship::worship: , upam da, bo tako tudi v bodoce. :whistle:

Lp Blaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je s konfortom za spotnika-co med povišano Givi in MRA ,katera je boljša izbira?...(za voznika bi naj bila MRA)...trenutno imam povišano GIVI in me res zanima, če je vredno invenstirat v MRA :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je s konfortom za spotnika-co med povišano Givi in MRA ,katera je boljša izbira?...(za voznika bi naj bila MRA)...trenutno imam povišano GIVI in me res zanima, če je vredno invenstirat v MRA :rolleyes:

To bi tudi jaz rad vedel :)

Torej z informacijo na plan tisti, ki jo ima :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je s konfortom za spotnika-co med povišano Givi in MRA ,katera je boljša izbira?...(za voznika bi naj bila MRA)...trenutno imam povišano GIVI in me res zanima, če je vredno invenstirat v MRA :rolleyes:

Samo še dodadam, da me zanima iskušnja-oz obnašanje do max. 150km/h :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo še dodadam, da me zanima iskušnja-oz obnašanje do max. 150km/h :yea1:

Pri navadni šipci je sopotnik100% ok, men (193cm) pa opleta glava, tako da tudi mene to zanima???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je s konfortom za spotnika-co med povišano Givi in MRA ,katera je boljša izbira?...(za voznika bi naj bila MRA)...trenutno imam povišano GIVI in me res zanima, če je vredno invenstirat v MRA :rolleyes:

Sem malo bolj neučakan :wacko: , ker se bliža dopust in bi rad, čim prej odgovor, da še lahko pravočasno nabavim če že :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem.

Mene zanima, če kdo od vas kaj spremlja starejše varadere na avto netu?

Posebej mi je v oči padel tale oglas: http://www.avto .net/_MOTO/ad.asp?ID=2920992 (zbrisi presledek)

Prisegel bi, da sem gledal oglas za ta isti motor v krškem v jeseni in pozimi na avto netu in je imel enako ceno, vendar 70.000km!!! Potem so očitno za en čas umaknili oglas in mu zbili kilometre!?

A je še kdo videl prej tale oglas? Sej je čist možno da se motim .... sam če je tole res mi gre na :SS:SS:SS

Popravljeno . Popravil gusti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!