Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

Sem malo bolj neučakan :wacko: , ker se bliža dopust in bi rad, čim prej odgovor, da še lahko pravočasno nabavim če že :whistle:

Royal, če boš kaj naročal mi javi bom temeljito premislil in mogoče bi vzela oba in si delila stroške poštnine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali mogoče kdo ve za kakšen sedež za varadero,moj je znižan (takega sem že kupil) pa ne paše ravno k mojim 185cm, al pa če bi kdo potreboval znižanega ga rade volje zamenjam pa še doplačam .) je pa motor letnik 2005,tako da se za vsako koristno informacijo zahvaljujem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-11617-1246443717_thumb.jpg

Danes dobil FEDR KIT HYPERPRO za mojo staro VARO :naughty:

Cel komplet 205 € s poštnino :worship:

Kaj bo se s tem kitom izboljšalo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem malo bolj neučakan :wacko: , ker se bliža dopust in bi rad, čim prej odgovor, da še lahko pravočasno nabavim če že :whistle:

Kaj naj ti rečem, meni osebno je šipa naredila iz noči dan, če pa že kdo jamra zaradi glasnosti čelade sm to jest in ne sopotnica...

Žal ti sigurno ne bo če jo kupiš..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bo se s tem kitom izboljšalo :?

Ko bo motor naložen ne bo toliko na tleh pa bolj trd med vožnjo ne bo toliko nihal v ovinkih :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bo motor naložen ne bo toliko na tleh pa bolj trd med vožnjo ne bo toliko nihal v ovinkih :whistle:

Meni osebno je bolj ugajalo iz določenih razlogov vzmetenje na stari vari, novejše verzije imajo tršo vzmetenje, kar najbolj občuti sopotnica, ki je takoj po menjavi zaznala razliko v komfortu, sicer pa so želje in potrebe odvisne od vsakega posameznika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem malo bolj neučakan :wacko: , ker se bliža dopust in bi rad, čim prej odgovor, da še lahko pravočasno nabavim če že :whistle:

MRA je vredna svojega denarja; razlika v prepihu občutna z mojimi 180 cm(+kkšn cm) se do 150 km/h peljem brez občutka zategnjenosti v vratu (pa imam sicer kar težave z njim), zadaj pa tudi nobenega jamranja ni slišat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MRA je vredna svojega denarja; razlika v prepihu občutna z mojimi 180 cm(+kkšn cm) se do 150 km/h peljem brez občutka zategnjenosti v vratu (pa imam sicer kar težave z njim), zadaj pa tudi nobenega jamranja ni slišat.

Men se zdi da on sprašuje za novejšo varo od tiste ki jo imava midva, drugače pa kot si rekel, na ta stari vari je MRA ZAKON :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi da on sprašuje za novejšo varo od tiste ki jo imava midva, drugače pa kot si rekel, na ta stari vari je MRA ZAKON :worship:

Za novejšo letnik 06 me zanima :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj ti rečem, meni osebno je šipa naredila iz noči dan, če pa že kdo jamra zaradi glasnosti čelade sm to jest in ne sopotnica...

Žal ti sigurno ne bo če jo kupiš..

Eden od možnih načinov je tudi samo VARIO na obstoječo šipo, da se ga dobit v različnih širinah in okrivljenosti.....samo je cena 80€

post-10071-1246612607_thumb.jpg

post-10071-1246612680_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sem jaz namontiral MRA šipco, je vara postala zame ultimativen motor :)

Ni več tresenja čelade, glasnost je bistveno manjša..

Splača se vsakega €..

Edin žal mi je, da imam potemnjeno...

imam pa točno ta model: http://www.mrashop.de/mrashop/bilder/motor...1000v_03_vt.jpg

Popravljeno . Popravil japke
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po nekaj mesečnem premišlevanju in preštudiranih vseh 170 strani vaših komentarjev sem se tudi sam odločil,da se vam pridružim in svojo F-ko zamenjam za VARO!! Letnik 04,35000km,ABS! Včeraj sva jo z ženo mahnila v Poreč,da jo malo preiskusiva. Po povratku sva bila oba mnenja,da bi jo morala kupiti že pred desetimi leti!! :lol1::headbang:

Hvala vam za vsa mnenja,iskušnje in navodila :beer2:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sem jaz namontiral MRA šipco, je vara postala zame ultimativen motor :)

Ni več tresenja čelade, glasnost je bistveno manjša..

Splača se vsakega €..

Edin žal mi je, da imam potemnjeno...

imam pa točno ta model: http://www.mrashop.de/mrashop/bilder/motor...1000v_03_vt.jpg

Prodaj temno in nabavi svetlejšo. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tnks. Vinorodni okoliš :OK: okolica Trebnjega!

Pa ko smo že pri šipcah imam gor od Givija zatemnjeno kar mi nikakor ne potegne sem jo pa za malenkost dvignil in piš vetra je čudežno izginil.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sem jaz namontiral MRA šipco, je vara postala zame ultimativen motor :)

Ni več tresenja čelade, glasnost je bistveno manjša..

Splača se vsakega €..

Edin žal mi je, da imam potemnjeno...

imam pa točno ta model: http://www.mrashop.de/mrashop/bilder/motor...1000v_03_vt.jpg

jaz pa bom oz bi imel temno....razmisli .... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa bom oz bi imel temno....razmisli .... :naughty:

Svetlih sploh nimajo več v prodaji. Torej ni treba se trudit z razmišljanjem ;)

A ti boš kupil royal si se odločil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-11617-1246443717_thumb.jpg

Danes dobil FEDR KIT HYPERPRO za mojo staro VARO :naughty:

Cel komplet 205 € s poštnino :worship:

Si že namontiral fedre? Kakšna je vožnja?

Že dlje cajta razmišljam o progresivnih fedrih, samo vsi pravjo da je motor mal trši.

Mel pa bi mehkejši motor:) Letnik 03 je pretrd(na slabi cesti je ko kak cestak, TDM je lepše požiru majhne luknje), pa v hitrejših ovinkih niha. Po slabšem makedamu ruka ko norc.

Ma kdo kak nasvet?

Pa še gume:) Kako se vozi z enduro gumami? Je možno met oboje, polaganje do tačke + offroad veselje? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si že namontiral fedre? Kakšna je vožnja?

Že dlje cajta razmišljam o progresivnih fedrih, samo vsi pravjo da je motor mal trši.

Mel pa bi mehkejši motor:) Letnik 03 je pretrd(na slabi cesti je ko kak cestak, TDM je lepše požiru majhne luknje), pa v hitrejših ovinkih niha. Po slabšem makedamu ruka ko norc.

Ma kdo kak nasvet?

Pa še gume:) Kako se vozi z enduro gumami? Je možno met oboje, polaganje do tačke + offroad veselje? :rolleyes:

Vara je trša in manj niha v ovinkih in ko je naložena ni tako nizka :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si že namontiral fedre? Kakšna je vožnja?

Že dlje cajta razmišljam o progresivnih fedrih, samo vsi pravjo da je motor mal trši.

Mel pa bi mehkejši motor:) Letnik 03 je pretrd(na slabi cesti je ko kak cestak, TDM je lepše požiru majhne luknje), pa v hitrejših ovinkih niha. Po slabšem makedamu ruka ko norc.

Ma kdo kak nasvet?

Pa še gume:) Kako se vozi z enduro gumami? Je možno met oboje, polaganje do tačke + offroad veselje? :rolleyes:

Tle pa nekaj ne bo šlo skupaj! Želiš mehkejši motor, pa da ga v ovinkih ne bi zvijalo, pa polaganje do tačke z offroad gumami? Mislim??? :headbang::headbang::headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre skupaj sam rabiš dva motorja hyper cestaka pa hard enduro :whistle: .

Drugače pa z navadno TOURANCE iz Kočevja proti Dvoru s kovčki do asfalta.

Sam na motorju, feder zadaj prednapet na 3/4 in spredaj na 1/2.

Za slabši makadam so še ok za pravi teren (blato, ilovica...) pa glih niso. To so seveda moje izkušnje.

post-7865-1246994401_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svetlih sploh nimajo več v prodaji. Torej ni treba se trudit z razmišljanjem ;)

A ti boš kupil royal si se odločil?

Bom kupil ja, pa ti :? ( za razmislek sem pisal kolegu, če bi si on raje kupil prozorno :naughty: :hmm: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!