Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

Ne se hecat raza ejga do spomlad ti bo vse zobnike požrl :P

OK, :topic:

Kaj pomeni priporočeno!? S tem se proizvajalec olja najbrž opere krivde pri nastanku kakršne koli škode na motorju.

Sem zasledil na enem tujem forumu modela, ki je napravil s Hondo AT 80kkm brez, da bi menjal olje filtre ali kakorkoli posegal v motor. S tem je sigurno nekaj dokazal.

1. da je AT zares dober motor

2. da priporočil ni nujno upoštevat

3. da pa je čudak in mu je vseeno za moped se boste pa sigurno vsi strinjal, če se že za prvi dve točki ne boste.

Če bi bil jaz lastnik OILFABRIK bi tudi priporočil....

lp, in čim več potrpljenja pri čakanju na primernejše vreme...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Življenska doba olja bi naj bila 5 let od dneva izdelave (če je še zapakirano).

Če je olje v uporabi, ga je priporočljivo zamenjati na 12 mesecev (max 24), ker se ob delovanju motorja in izgorevanju, pregrevanju,... v olju izločajo kisline, ki škodujejo motorju.

Se dobi "long life" olja, ki imajo dodane aditive in se jih menja po 24 mesecih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam zopet vprašanje.

Kaj ohranja moj števec kilometrov na varici ko vzamem preko zime ven aku.

Za uro mi je jasno-se pač naštela na novi, kaj pa kilometer števec? A je mogoče kaka majcena

baterija ali kaj je?

Za odogvore se že veselim.

Komaj čakam pomlad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam zopet vprašanje.

Kaj ohranja moj števec kilometrov na varici ko vzamem preko zime ven aku.

Za uro mi je jasno-se pač naštela na novi, kaj pa kilometer števec? A je mogoče kaka majcena

baterija ali kaj je?

Za odogvore se že veselim.

Komaj čakam pomlad

Branko, elektronika danes omogoča marsikaj, tudi to, da si čip zapomni podatke (ala stanje števca), pa četudi mu odklopiš napajanje. Napajanje rabi samo za vpis podatkov in prikaz le teh na displeju. Če bi za ohranjanje podatkov rabili napajanje (neko majhno baterijo), bi bilo popravljanje kilometrine otročje lahek poseg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni forumaši, sem na novo registriran in me zanima vse o Varaderkah, kajti na novo sezono mislim preiti iz Kawasakija 650 Tengai na Varadero, ciljam pa na letnik 2007 navzgor. Na avto netu sem zasledil nekaj primerkov, pa me zanima ali kdo ve kaj več o njih oz. če ima kdo kakšne izkušnje s omenjenimi trgovci. Hvala za odgovore.

Povezava: http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/_MOTO/ad.asp?ID=4335973

http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/_MOTO/ad.asp?ID=4331531

http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/_MOTO/ad.asp?ID=4271977

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni forumaši, sem na novo registriran in me zanima vse o Varaderkah, kajti na novo sezono mislim preiti iz Kawasakija 650 Tengai na Varadero, ciljam pa na letnik 2007 navzgor. Na avto netu sem zasledil nekaj primerkov, pa me zanima ali kdo ve kaj več o njih oz. če ima kdo kakšne izkušnje s omenjenimi trgovci. Hvala za odgovore.

Povezava: http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/_MOTO/ad.asp?ID=4335973

http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/_MOTO/ad.asp?ID=4331531

http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/_MOTO/ad.asp?ID=4271977

A uno si gledu za 5500€ let.2007 :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pet pa pol za varo 2007 :worship: :worship:

To je zmagovalna kombinacija ( bajdevej - včasih sem jaz tudi fural KLE 650 Tengai - fajn mašinca)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje, tale za 5500 (sicer ne vidim linka ampak je itak edina 07 za tak denar),je sicer 2007, ima ogromno opreme, je baje zelo ohranjena ampak, pazi ampak, ima preko 100.000km :D

sem klical lastnika in je vse lepo povedal kako in kaj, v treh letih 100.000km...faca tip, vsepovsod ga je polno :D

pravi, da je motor v stanju, kot pri 40.000km in da če bi števec premaknil nazaj, nobeden ne bi opazil razlike :)

kar se mene tiče, spoštovanja vredno :worship:

lp

ž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V stirih letih 100k ... :worship:

Tudi sam si želim, da bi mi čas, predvsem pa budget to dopuščal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledal sem dve Varaderki l. 2007, bordo rdeči za slabih 7.000 €, eno prodaja Motohit Krško, eno pa Čepin Vojnik, za eno sem mimogrede zvedel, da je bila spredaj razbita. Ne da bi kompliciral, ampak najraje bi vzel kakšno Varaderko bordo črne barve, ali oranžno črne barve od letnika 2007 naprej, najboljše mi izgledajo take. Ni vrag, da se spomladi ne najde kakšna, če pa od forumašev kdo kaj takega prodaja, naj se mi oglasi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100.000 k ni neka velika cifra za varo. Na avstrijskem forumu ima tip na svoji vari ki je letnik 03, preko 230.000 km. In še kar fura.

Prej bo moja fertik od starosti(letnik 99)kot pa od kilometrov. (67000 km)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Kupil sem Varaderko, ki pa trenutno še čaka na lepše vreme.

Ima pa znižan sedež, kar mi zaradi moje višine ne ustreza, saj se s koleni dotikam motorne zaščite.

Zanima me, če kdo ve za kakšen originalen sedež od letnika 07 naprej za zmerno ceno ali pa si želi

znižan sedež in je zainteresiran za menjavo.

Vsem čakajočim na pomlad, želim veliko potrpljenja-ga bomo še rabli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je sedež znižan , a ima vgrajen kit za znižanje zadnjega dela motocikla?

Drugače pa poglej pod TOPSELLERIE,če ti bo tam kaj všeč. Pošlješ svoj sedež tja,skreirajo ti ga po tvojih željah in pošljejo nazaj.

Na njihovi SS imaš konfigurator in cenik,od različnih oblik do gela in gretja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je sedež znižan , a ima vgrajen kit za znižanje zadnjega dela motocikla?

Drugače pa poglej pod TOPSELLERIE,če ti bo tam kaj všeč. Pošlješ svoj sedež tja,skreirajo ti ga po tvojih željah in pošljejo nazaj.

Na njihovi SS imaš konfigurator in cenik,od različnih oblik do gela in gretja

Znižan je sedež. Ja, tudi takšna varjanta pride v poštev. Bomo videli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znižan je sedež. Ja, tudi takšna varjanta pride v poštev. Bomo videli...

Misim, da je kar nekaj varaderovcev, i bi imeli rajši nižji sedež in da ne boš imel težav z menjavo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem razmišljal, če bi bil čas za menjavo čelade, saj je aktualna še iz časov, ko sem se prevažal s čoperjem. Ocen, kritik, priporočil, nasvetov in podobnega je ogromno. Zato bom vprašal kar brate Varaderovce kaj uporabljate za zaščito ohišja, ki objema luknjo po kateri teče hmeljev sok. Predvsem me zanimajo mnenja uporabnikov, ki imajo MRA variotouring šipco.

lp., Mitja

Sam imam MRA in NOLAN 102. Razliko od original šipe vidim predvsem v tem, da je sedaj čelada skoraj brez mrčesa, kar je bil prej kar problem in malo manj šuma ob straneh. Sem pa probal kolegovo Schubert C2 in je zelo tiha, precej bolj kot NOLAN.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam imam MRA in NOLAN 102. Razliko od original šipe vidim predvsem v tem, da je sedaj čelada skoraj brez mrčesa, kar je bil prej kar problem in malo manj šuma ob straneh. Sem pa probal kolegovo Schubert C2 in je zelo tiha, precej bolj kot NOLAN.

Sem upal, da bo več kot samo malo manj šuma. Sem tudi sam nabavil MRA, ki čaka na montažo. Upam, da bo pri meni konkretno izboljšalozvočno izolacijo oz., da bom slišal manj. Voziš s čepki? Kaj pa ostali? Uporabljate čepke?

Popravljeno . Popravil winetou2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem upal, da bo več kot samo malo manj šuma. Sem tudi sam nabavil MRA, ki čaka na montažo. Upam, da bo pri meni konkretno izboljšalozvočno izolacijo oz., da bom slišal manj. Voziš s čepki? Kaj pa ostali? Uporabljate čepke?

Kje si nabavil MRA in katero? Kupujem že en čas, pa mi nikakor ne pride pred nos ena štacuna, ki bi jo imela na zalogi. Zadnjič v Lojzu jo niso imeli, v Gerike pa tudi ne. Kupujem pa ono nisko z luknjami in spojlerjem v nezatemnjeni verziji.

Do sedaj še nisem vozil s čepki. Sem jih bil v kšeftu sit!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si nabavil MRA in katero? Kupujem že en čas, pa mi nikakor ne pride pred nos ena štacuna, ki bi jo imela na zalogi. Zadnjič v Lojzu jo niso imeli, v Gerike pa tudi ne. Kupujem pa ono nisko z luknjami in spojlerjem v nezatemnjeni verziji.

Do sedaj še nisem vozil s čepki. Sem jih bil v kšeftu sit!!!

Sem kupil točno tako kot praviš, samo da je zatemnjena v Promotor iz Petrovč. S poštnino cca 135EUR. Napisal si nizko, ali obstaja tudi višja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem kupil točno tako kot praviš, samo da je zatemnjena v Promotor iz Petrovč. S poštnino cca 135EUR. Napisal si nizko, ali obstaja tudi višja?

Obstajajo te variante

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstajajo te variante

Ta spojlerček sem probal pa ni bilo skor nobenga učinka drugega kot smetalo je pri pogledu . Je pa res da sem ga probal na orginalni šipi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta spojlerček sem probal pa ni bilo skor nobenga učinka drugega kot smetalo je pri pogledu . Je pa res da sem ga probal na orginalni šipi.

Baje so luknje pomemben dodatek, ki prinese popoln učinek. Zaradi preglednosti želim brezbarvno šipo. Če ne bo učinka, gre original nazaj gor, MRA pa na bolho!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!