Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

Saj, ravno v tem je problem. Nimam navodil. Jih iščem povsod, pa jih ne dobim.

Ti navodila prinesem na predavanje Letečega. Mam še en izvod viška natisnen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti navodila prinesem na predavanje Letečega. Mam še en izvod viška natisnen!

Raza, full hvala. Je že kaj več info v zvezi s predavanjem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raza, full hvala. Je že kaj več info v zvezi s predavanjem?

Leteči bo sigurno podrobnosti objavil pravočasno, ti sam frej popoldan in večer zrihtaj za 16. februar!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti prinesem originalni repair manual, nekaj čez 400 strani navodil in postopkov. Sicer je za stari model vendar lahko porabiš 95% vsebine tudi na novejših strojih.

Drgač pa tako kot je Raza napisal......16.2 ob sedmih mej čas...uradno vabilo upam da drug teden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za pomoč. :notworthy: :worship: Po številu prenosov vidim, da nisem edini, ki je rabil pomoč. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za trud, Kamerad. Najbolj me zanima nastavitev trdote vznetenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za trud, Kamerad. Najbolj me zanima nastavitev trdote vznetenja.

Spredaj tako ni koj štelat, razen zamennjave vzmeti in olja.(progresivne vzmeti)

Zadaj naklikaj vsaj na polovico(okoli 20 klikov) za ležerno vožnjo v dvoje +kovček. Za bolj dinamično vožnjo nastavi na 30-35 klikov. Če si polno naložen nastaviš na ful.

Na spodnjem delu nastavi še povratek na H in si zmagal kar se nastavitev tiče.

Sicer boš pa malo poeksperimentiral in ti bo kmalu jasno kako in kaj se obnaša podvozje. Svetujem ti, da je bolje bolj na hard, kot premehko.

Toliko o serijskem vzmetenju zadaj, za kaj več je potrebno zamenjati amortizer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za trud, Kamerad. Najbolj me zanima nastavitev trdote vznetenja.

Pravilno (menda):

zadnja vilica se naj posede za eno tretjino hoda, ko je motor obremenjen (voznik + prtljaga).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa lahko VSE servise naredite domav garaži, brez kakih dragih elektronskih naprav. Na Vstromu od 2007 naprej ne gre. ( recimo nastavitev ventilov ali kaj podobno zahtevnega)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa lahko VSE servise naredite domav garaži, brez kakih dragih elektronskih naprav. Na Vstromu od 2007 naprej ne gre. ( recimo nastavitev ventilov ali kaj podobno zahtevnega)

jaz mam vtr, motor je enak kot na vari, in ker ga mam šele tri leta, nevem kolk čaa so ble svečke v glavah, sem se jih bal odšraufat, zato sem jo pelal na servis. V elisi sm dal 160€. filter olja, olje, svečki, zračni filter+ malenkosti okrog avspuhov, objemke in podobno. Motor ima 85000 zato sem prosil Tomaža naj naštela ventile, snel je en pokrov in so v tovarniških tolerancah. tako da jih ni tikal. pravi da se na teh dvovalnikih ventile štela okrog 120 000 km. ako su lagali mene, ja lažem vas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, js jih moram na Vstromu štelat vsakih 24 000 km. Motor je bil septembra star 3 leta ima pa 47 000 km. Me pa zanima koliko se da Varo doma popedenat ker mi je tako ljubše, ampak kot rečeno nekaterih stvari brez elektronskih možganov se ne da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da ne. Bom naročil enako (http://cgi.ebay.de/M...=item4cf434d3c4)

Evo, danes prejel pošiljko z MRA šipo in glej ga zlomka v paketu je zatemnjena šipa! Na oglasu jasno piše, da se prodaja prozorna! Sledi vojna s pošiljateljem.

Da se izognem morebitnemu pošiljanju robe nazaj, sprašujem, če je mogoče kak interesent za to rahlo zatemnjeno? Ceno vidite na oglasu Ebaya.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, danes prejel pošiljko z MRA šipo in glej ga zlomka v paketu je zatemnjena šipa! Na oglasu jasno piše, da se prodaja prozorna! Sledi vojna s pošiljateljem.

Da se izognem morebitnemu pošiljanju robe nazaj, sprašujem, če je mogoče kak interesent za to rahlo zatemnjeno? Ceno vidite na oglasu Ebaya.

So še enga Gorenjca :l_01: banda sakramenska :P

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je bila pa zatemnjena bolj všeč. Mislim, da jo bos lahko prodal. Koliko je bila pa poštnina?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Raza, prodajalec ki ti je prodal preko ebaja omenjeno šipo ima zapisano da se naj kupec izjasni - ali hoče zatemnjeno ali nezatemnjeno. A si mu ti preko mejla sporočil željeno barvo?

Če nisi - si se zajebal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!