Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

A si se kaj matral z odstranjevanjem zaščitne plastike? Mene je ful strah, da mi ne poči.

Kar brez skrbi, folija gre enostavno dol, ker je na delu kjer je namontiran spojler že odstranjena in samo nadaljuješ.

Počt nima kaj!

Edino kar sem popravil so izvrtine, kjer se zatakne maska nad vijaki. Luknje sem malo povrtal s svedrom fi 10, tako kot so na original šipi. Veliko lažje pritisneš masko na svoje mesto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar brez skrbi, folija gre enostavno dol, ker je na delu kjer je namontiran spojler že odstranjena in samo nadaljuješ.

Počt nima kaj!

Edino kar sem popravil so izvrtine, kjer se zatakne maska nad vijaki. Luknje sem malo povrtal s svedrom fi 10, tako kot so na original šipi. Veliko lažje pritisneš masko na svoje mesto.

Skrbijo me plastike na originalni šipi pod katerimi so vijaki

Popravljeno . Popravil winetou2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skrbijo me plastike na originalni šipi pod katerimi so vijaki

Na šipi odstrani tiste dve črne gume(ni plastika in ne poči) z potegom od šipe (so samo gumi čepki), spodaj so štirje križni vijaki, katere odviješ.

ko je šipa v rokah, pobereš iz zarez plastične distančnike (pazi so kao dvodelni- zgornja podloška in spodnji del distančnika, ki sta v eni točki spojena) in jih vstavi v MRA.

Vstavi vijake in privij nazaj na armaturo. Namesti gumijasto dekoracijo in FERTIK!

Popravljeno . Popravil raza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na šipi odstrani tiste dve črne gume(ni plastika in ne poči) z potegom od šipe (so samo gumi čepki), spodaj so štirje križni vijaki, katere odviješ.

ko je šipa v rokah, pobereš iz zarez plastične distančnike (pazi so kao dvodelni- zgornja podloška in spodnji del distančnika, ki sta v eni točki spojena) in jih vstavi v MRA.

Vstavi vijake in privij nazaj na armaturo. Namesti gumijasto dekoracijo in FERTIK!

Hvala za pomoč. sem dolžan :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prjatu ima za PRODAT originalni ZRAČNI FILTER za ta staro VARO od let. 99 do 02 nekaj ceneje, kupil ga je v AS-u, ko pa ga je doma hotel zamenjati je videl da ima v mopedu pralnega od K & N. :eek:

Če ga kdo rabi naj mi piše na PM .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima, imam original šipo za varo 07 za prodat oz menjam za centralno stojalo z doplačilom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..no ne vem če je kdo že napisal :hmm:..baje prihaja drugo leto nova Varadera...agregat od VFR 1200...z kardanom..nekje 130KM...(sem se dons mal v AS-domžale ustavu pa počvekal z prodajalci).....:huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugace je dal pa Dunlop ven nove cestno enduro gume tr91, samo bo potrebno se pocakat, da vidimo koliko zdrzijo.

A je že kdo sprobal tele dunlopke

http://www.dunlop.eu/dunlop_sisl/mc/tyres/on_off_road/Trailmax_TR91.jsp

Zdej majo akcijo, vračilo 50 euro

http://www.lovedunlop.com/sl/

Bolj me skrbi če se sploh lahko primerjajo s continental trail attack, glede na to da so skoraj leto zunaj pa še ni nobenih konkretnih mnenj...

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že kdo sprobal tele dunlopke

http://www.dunlop.eu/dunlop_sisl/mc/tyres/on_off_road/Trailmax_TR91.jsp

Zdej majo akcijo, vračilo 50 euro

http://www.lovedunlop.com/sl/

Bolj me skrbi če se sploh lahko primerjajo s continental trail attack, glede na to da so skoraj leto zunaj pa še ni nobenih konkretnih mnenj...

Lp

ne vem, kje naj bi bile že leto dni zunaj, ampak pri nas ne.....lani sem jih trikrat iskal, da bi jih sprobal na mopedu, vendar je bilo za dobit samo zadnjo gumo, sprednje pa ne....tako da sem zopet na Bridgestonu ali pa Continentalu....mimogrede, cena za par Trailmax TR91 je bila lani višja kot za Continental....pa še za dobit jih ni bilo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je že mogoče kdo gledal varadero pri tc-motoshop, črne barve, letnik 2004, za 5490€, varadero

in če je primerna cena za tale letnik in to opremo.

Hvala za odgovore!

Popravljeno . Popravil san
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je že mogoče kdo gledal varadero pri tc-motoshop, črne barve, letnik 2004, za 5490€, varadero

in če je primerna cena za tale letnik in to opremo.

Hvala za odgovore!

Vprašaj če ima Akrapoviče homologirane, drugače imaš pa na AN eno za par 10 € dražjo z ABS in leto novejšo samo je uvožena če te to ne moti, sicer se pa motor takoj vidi koliko je znucan ali pa če ga ima kak " ŠINTAR " :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je že mogoče kdo gledal varadero pri tc-motoshop, črne barve, letnik 2004, za 5490€, varadero

in če je primerna cena za tale letnik in to opremo.

Hvala za odgovore!

Jah, če računaš, da sem jaz svojo septembra kupil za 7, pa je letnik 07, z vso opremo (kufri, loki, remusi, rs oiler,...), se mi to zdi zelo drago

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..no ne vem če je kdo že napisal :hmm:..baje prihaja drugo leto nova Varadera...agregat od VFR 1200...z kardanom..nekje 130KM...(sem se dons mal v AS-domžale ustavu pa počvekal z prodajalci).....:huh:

teža pa 500kg+ :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je že mogoče kdo gledal varadero pri tc-motoshop, črne barve, letnik 2004, za 5490€, varadero

in če je primerna cena za tale letnik in to opremo.

Hvala za odgovore!

Zdaj je na AN prišla vara let. 2010 z ABS sicer nekoliko na levi strani udarjena po slikah sodeč ne veliko za 6500€ :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve, če se da na varici spreminjat samo višino prestavne tačke, ali se da tudi naprej oz nazaj. Bi jo moral malo naprej premaknit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve, če se da na varici spreminjat samo višino prestavne tačke, ali se da tudi naprej oz nazaj. Bi jo moral malo naprej premaknit

Ta bo težka! Izdelava unikatne ali predelava prestavne ročice je pomoje edina varianta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve, če se da na varici spreminjat samo višino prestavne tačke, ali se da tudi naprej oz nazaj. Bi jo moral malo naprej premaknit

Koliko pa imaš številko čevlja? Če ni skrivnost seveda. (50+):whistle:

V večini je dovol malenkosten dvig ali spust prestavne ročice.

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko pa imaš številko čevlja? Če ni skrivnost seveda. (50+):whistle:

V večini je dovol malenkosten dvig ali spust prestavne ročice.

Prestavna ročica običajno povzroča probleme med vožnjo v stoje. Takrat pride prav, če je ročoca nekoliko višje in dlje od tačke.

Za lahkotno prestavljanje ogromno pomeni obuvalo. Robustni terenjski škornji zahtevajo drugačno postavitev prestavne ročice. Neredki s tako obutvijo navzgor prestavljajo z robom podplata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav usem voznikom honde varadero !

Včeraj jo je tudi moj oče pripeljal h hiši (letnik 2008, 10000km, pa še leovincije ima :OK:), tako da zdaj si jo bom kašenkrat sposodil za se it peljat kakšno furo. :D

Zanima me pa, za koliko in kje ste si kupili, centralno stojalo, bočne zaščite, nosilce za stranske kufre, pa povišan vizir?

Hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav usem voznikom honde varadero !

Včeraj jo je tudi moj oče pripeljal h hiši (letnik 2008, 10000km, pa še leovincije ima :OK:), tako da zdaj si jo bom kašenkrat sposodil za se it peljat kakšno furo. :D

Zanima me pa, za koliko in kje ste si kupili, centralno stojalo, bočne zaščite, nosilce za stranske kufre, pa povišan vizir?

Hvala za odgovore.

Živijo!

Sam sicer ne vozim honde, jo pa ima kolega in je vse te stvari po katerih sprašuješ nabavil na tem naslovu:

http://www.ready-2-race.com/cevnazascitaswmotech.htm

Tudi sam sem za svoj motor nekaj kupoval tukaj in je tip zelo prijazen in tudi za ceno se da zmenit. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, sezona se začenja. Na moji števec kaže 38000km.

letos nameravam naredit malo večji servis. Nabavil sem že K&N filter, zamenjat bo treba svečke, olje, filtre. Zanima me, če je smotrno preventivno menjat tudi olje v vilicah in zamenjat tesnila...?

kako pa bote vi prpravli mašino na sezono?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če je smotrno preventivno menjat tudi olje v vilicah in zamenjat tesnila...?

Sigurno ne bo nič narobe če narediše servis vzmetenja. Mojstri priporočajo vzdrževanje na 40.000km

Jest imam moped ravno na servisu ker mi je spustil zadnji amortizer. Sem mu hvaležen sicer da mi je to naredil ob zimskem zagonu pred domačo garažo namesto da bi mi pokvaril katerega od vikendov poleti ali pa celo dopust.

Tako da iz moje strani oz. izkušenj servis vzmetenja priporočam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurno ne bo nič narobe če narediše servis vzmetenja. Mojstri priporočajo vzdrževanje na 40.000km

Jest imam moped ravno na servisu ker mi je spustil zadnji amortizer. Sem mu hvaležen sicer da mi je to naredil ob zimskem zagonu pred domačo garažo namesto da bi mi pokvaril katerega od vikendov poleti ali pa celo dopust.

Tako da iz moje strani oz. izkušenj servis vzmetenja priporočam.

hehe.. men je tud lani jeseni - na koncu sezone spustil zadnji amortizer. Uštimal mi ga je majster na Amortizerju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe.. men je tud lani jeseni - na koncu sezone spustil zadnji amortizer. Uštimal mi ga je majster na Amortizerju...

Koliko je pa to koštalo, da se pripravim če me doleti :?:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!