Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

Raza, katere Bridgestonke tukaj omenjaš? Kmalu bom moral menjat pa z Michelin Anakee 1 nisem zadovoljen in bi rad kako gumo, ki bi lepo držala na cesti, omogočala zadovoljiv obisk gospoda McAdama in zdržala vsaj 12-14kilo km.

Pred Mickami sem peljal na Metzelercah in so mi bile boljše. Anakee je kar nekako kockasta (ju3 priložim kako sliko) po robovih in po sredini že čisto znucana. Ne morem pa reči koliko sem do sedaj prevozil ker ne najdem kam sem zapisal km-je ob menjavi :(

Bridgestone Battle Wing 502 - do danes mi je nudila najboljši filing od vseh preiskušenih. Odkar sem probal Winetoujev motor, se Continentalko bojim dati gor, čeprav pa Orange nima nikakršnih problemov. Sem brskal po netu in zasledil več različnih oznak za teiste gume. Nekatere(dražje!) imajo na koncu oznako MP, kar po pravici povedano ne vem kaj pomeni (če je slučajno hitrostni razred se slabo piše 130-150km/h)! Ne vem katero oznako vozi Winetou?

Za vsak primer sem naročil še en par Bridgestone!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bridgestone Battle Wing 502 - do danes mi je nudila najboljši filing od vseh preiskušenih. Odkar sem probal Winetoujev motor, se Continentalko bojim dati gor, čeprav pa Orange nima nikakršnih problemov. Sem brskal po netu in zasledil več različnih oznak za teiste gume. Nekatere(dražje!) imajo na koncu oznako MP, kar po pravici povedano ne vem kaj pomeni (če je slučajno hitrostni razred se slabo piše 130-150km/h)! Ne vem katero oznako vozi Winetou?

Za vsak primer sem naročil še en par Bridgestone!

Kako pa ti kaj služijo po McAdamu? Vem, da ga rad valjaš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se Continentalka super obnese (2,5 bar)

Je možno,da je problem v sami gumi :? (deformacija ali nepravilno centrirana ) Tisto o bočnih ojačitvah se mi zdi bolj :l_01: nevem no ??

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons namontiral Continentalke pa bilo šta bilo! Me je presenetila :eek: prednja guma, ki ni rabila niti grama uteži na feltno!!!!!!! Bomo vidl jutr kok se pele :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons namontiral Continentalke pa bilo šta bilo! Me je presenetila :eek: prednja guma, ki ni rabila niti grama uteži na feltno!!!!!!! Bomo vidl jutr kok se pele :hmm:

Poročaj prosim :)

A je kdo že znucal kak par teh continentalk? Koliko naredijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Raza: A nisi že Bridgestonk naroču?

Sem, pridejo v ponedeljek, če bo vse kot obljubljajo. Če bo Conti OK, bojo višek :slap: (če bo kdo slučajno imel krizo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da yi bodo bolje služile kot meni. Možno, da sem samo na slabo serijo naletel. Jih pa mogoče, bridgestonke, jaz vzamem. Imaš battle wing?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da yi bodo bolje služile kot meni. Možno, da sem samo na slabo serijo naletel. Jih pa mogoče, bridgestonke, jaz vzamem. Imaš battle wing?

Ja, enak model kot prvovgradnja battle wing 501,502

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poročaj prosim :)

A je kdo že znucal kak par teh continentalk? Koliko naredijo?

lp

15500km na ktm990adv

post-5502-0-19278800-1303869747_thumb.jpg

Cene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp

15500km na ktm990adv

post-5502-0-19278800-1303869747_thumb.jpg

Cene

Hmm kar vredu Cene, kakšen tip vožnje?

Ležerno, dinamično, do tačke... Večinoma eden ali dva potnika. Z kufrom ali brez?

Ker 15kilo je kar dober dosežek za tako gumo bi rekel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se prav spomnim imajo naše mašince enake agregate kot VTR 1000, drži? Potemtakem bi moral biti stator od VTR ustrezen za varo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, danes z novimi gumami Continental do Grobnika in nazaj. Menda bo v redu, čeprav en črviček še grize nekje od zadaj in ne dovoljuje čisto spročene vožnje. Na dveh ovinkih proti Knežaku (iz Ilirske strani) sem imel slab filing, pa je potem kolega rekel, da so bile krive globoke kolesnine in da je tudi on cviknil. Lahko robovi gume še ne funkcjonirajo dobro, ker so še frišni.Tresejo nič, krmilo lahko brez skrbi spustim in ga ne zmeče. Tudi v dežju (sicer na AC) ni bilo težav z smerjo ali poplesavanjem pri hitrosti 140 km/h.

Zdej pa samo žgat kilometre! 15T jih ne bo kmal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, danes z novimi gumami Continental do Grobnika in nazaj. Menda bo v redu, čeprav en črviček še grize nekje od zadaj in ne dovoljuje čisto spročene vožnje. Na dveh ovinkih proti Knežaku (iz Ilirske strani) sem imel slab filing, pa je potem kolega rekel, da so bile krive globoke kolesnine in da je tudi on cviknil. Lahko robovi gume še ne funkcjonirajo dobro, ker so še frišni.Tresejo nič, krmilo lahko brez skrbi spustim in ga ne zmeče. Tudi v dežju (sicer na AC) ni bilo težav z smerjo ali poplesavanjem pri hitrosti 140 km/h.

Zdej pa samo žgat kilometre! 15T jih ne bo kmal!

@Raza:

Koliko si pa naredil z Bridgestonkami?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poročaj prosim :)

A je kdo že znucal kak par teh continentalk? Koliko naredijo?

Doslej sem zvozil dva para Continentalk obakrat med 10 in 11 tkm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam okrog 12.000 z zadnjo, s prednjo bi šlo 15. V dvoje in vsaj enim kovčkom.

Zdaj pa res ne vem kaj kupit :)

Klasiko (Metzeler Tourance) ali bolj cestne ContiTrailAttack ali BattleWing...

Popravljeno . Popravil Scottie
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa res ne vem kaj kupit :)

Klasiko (Metzeler Tourance) ali bolj cestne ContiTrailAttack ali BattleWing...

Vse je odvisno od tega kako voziš.

Jaz sem do sedaj imel na Vari gume s katerimi sem naredil max 6000 km in max 16000 km.

Samo, da so tiste tadruge zdržale 16000 km je bilo precej odvisno od enega večjega potepanja po Turčiji, kjer pri prevoženih 5000 km gume niso kazale nobenih znakov obrabe.

Tiste s katerimi sem pa naredil 6000 km so bile pa Bridgestonke, prva vgradnja, ko sem kupil moto jih je imel 4000 km, pa so še gume bile videti čisto OK, pa sem z njimi naredil še samo 2000 km pa so bile fuč.

Jaz osebno sem bil vedno najbolj zadovoljen z Metzeler Tourence gumami in glede vzdržljivosti in glede oprijema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz! TOURANCE :worship:, seveda navadne nič EXP. Za 40Kkm porabil 2 zadnji in 3 sprednje danes ali jutri obiščem Širnik-a.

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Varaderu ne pašejo CESTNE gume, kupiš METZELER pa se lahko voziš: do tačke, hitro, zdržijo dosti km, prenesejo dosti obremenitve, se hitro ogrejejo, dobro držijo v dežju, so poceni, . . . ne razumem zakaj si s temi gumami toliko belite glavo, jaz drugih gum ne dam gor tudi če mi jih gdo ŠENKA :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Varaderu ne pašejo CESTNE gume, kupiš METZELER pa se lahko voziš: do tačke, hitro, zdržijo dosti km, prenesejo dosti obremenitve, se hitro ogrejejo, dobro držijo v dežju, so poceni, . . . ne razumem zakaj si s temi gumami toliko belite glavo, jaz drugih gum ne dam gor tudi če mi jih gdo ŠENKA :whistle:

Masta prav ja. Verjetno bom res ostal na Metzeler Tourance. Sam še ugodno ceno dobim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Masta prav ja. Verjetno bom res ostal na Metzeler Tourance. Sam še ugodno ceno dobim.

Pokliči Motogoldi (Zlatko gsm: 041564123) ; jaz sem jih lani pri njem dobil najceneje!!! :yea2:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokliči Motogoldi (Zlatko gsm: 041564123) ; jaz sem jih lani pri njem dobil najceneje!!! :yea2:

Lp

Kje pa se ta Motogoldi nahaja?

Če je iz prekmurja mi ne pomaga dosti ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!