Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

Žal ne vem, kje bi jih lahko nabavil.

Sem pa opazil, da imaš na sliki sedež do potankosti razstavljen

Če imaš mogoče celo Varo v PDF ali bilokakšni drugi obliki, bi lepo prosil,

če mi pošlješ na: matej.ajd@gmail.com

jaz sem že celi net pregleal, pa nisem našel

Hvala

Precej si se potrudu :whistle:

http://www.motosvet....ttach_id=172610

http://www.motosvet....ttach_id=172611

http://www.datoteka....o-1998-pdf.html

Pa še je teh linkov v naši temi .......:naughty:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem :yea1:

Po novem sem lastnik Vare :kva2: ,z manjkajočimi gumicami pod sedežem.

Je kdo to že nabavljal in kje?

Te gumice sigurno lahko naročiš na AS-u v trzinu, drugače pa če si kaj rokodelca jih lahko narediš sam :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda Varadero Repair manual PDF

Popravljeno . Popravil sedomed
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koncno zmontiran Acumen.Hvala MAKIb,za dobavo,in Razi za načrt vezave.Dela od prve.lp Smiljan

No, meni je na zadni turi Acumen odpovedal pokorščino! Se mu je pričelo dogajat, da je samo nevtral pravilno kazal in tu pa tam prvo iz prostega teka. Vse ostalo so bile naključne cifre ali pa vrtenje črtic v krogu.

Danes sem ga hotel ponovno sprogramirat , pa je bil ves trud zaman. Ni se dal učit, pa konec!

Moja logika mi je govorila, da bo falil eden od signalov in res je bilo tako. Ker najprej posumiš na slabo opravljeno svoje delo, sem razkopal plastiko in preveril spoje. Vse OK! Potem je prišel na vrsto konektor. kjer je po računalniško spojen prikazovalnik in priključni kabel. Tudi tam ni kazalo napake. Nazadnje začnem gnesti kabel od štekerja proti displeju in se je pričelo dogajat. Kontakt je, kontakta ni.

Ja napaka je locirana, samo kako jo lično odpravit? Displej je v notranjosti zalit v ohišje z nekakšno gumo-silikonom! Priti do kontaktov na tiskovini je skoraj nemogoče. Ne ostane drugega kot rezanje kabla, lotanje in skrčljive bužirke.

Naj še omenim, da je žila z signalon obratomera dobesedno zoksidirala in bo potrebno kabel v celoti zamenjat. Sreča, da paše kabel od tipkovnice ali miške.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koristna informacija,ker imam tudi jaz sedaj Acumena na balanci,je kabel stalno v gibanju,in lahko pride do poškodbe kabla.Jaz sem pa ravnokar namontiral Turanske,pa da vidmo.Takih še nisem imel.Lp Smiljan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole izgleda Honda na Kawasakijevem servisu v Andori! Menjali smo izpuhtelo grafitno tesnilo izpušnega sistema zadnjega cilindra.

Zakaj na Kawasaki servisu???? Zato, ker so me na Hondinem enostavno odpikali!!!!! Pri zelenih so delo opravili strokovno in natančno in kar je bilo na kocu najbolj pohvalno, zaračunali so polovico porabljenega časa! Celoten poseg sem bil lahko prisoten v delavnici in moje pomoči se niso branili. Med tem, ko sem plačeval račun, mi je mehanik motor za nameček še opral!

Hvala Orange-tu, ki mi je zaradi kasnejšega odhoda na pot, lahko prinesel tesnila iz Lj v Genovo! Brez te pomoči, bi tudi na servisu ne opravil nič, ker tesnil nebi imeli!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Winetou,a te še zanimajo tisti ščitniki,za rore?

Absolutno!!!!!! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok,te čakajo!

Super!!! Ta vikend me ni, se pa oglasim takoj, ko se vreme malo uredi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pašejo,sam sm že bl str,pa mam rajši,da je manj šundra :music1:

Koga bolj motijo? Tebe al njo?

Povej po pravici!

Men je šlo na živce, ko je samo dihtnga na spoju falila!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predno dam na avto-net - prodajam mojo 1000 varico.

oglasi so drugje.

ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja Varica pa danes dobla nove gume.

Našel zelo ugodno pri Širniku

Continental Trail attack+ventilčki+montaža=217 eur

Potem pa šok

kot da se ne znam več vozit.

Se motor čisto drugač obnaša

LP M

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja Varica pa danes dobla nove gume.

Našel zelo ugodno pri Širniku

Continental Trail attack+ventilčki+montaža=217 eur

Potem pa šok

kot da se ne znam več vozit.

Se motor čisto drugač obnaša

LP M

Glede na moje negativne izkušnje s temi gumami me zanima, v kakšnem smislu se ti motor drugače obnaša. Boljše ali slabše? Če je slabše, mi prosim opiši, da vidim, če imava enake težave.

lp., Mitja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Absolutno!!!!!! :kva2:

Smiljan, se bojim, da bodo šli ščitniki težko gor. Sem jih že poizkusil namestiti, resda zelo na hitro, pa se mi zdi, kot, da nimam dovolj prostora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na moje negativne izkušnje s temi gumami me zanima, v kakšnem smislu se ti motor drugače obnaša. Boljše ali slabše? Če je slabše, mi prosim opiši, da vidim, če imava enake težave.

lp., Mitja

Po nekaj tisoč kilometrih se gume večinoma neenakomerno obrabijo (zadnja po sredini, sprednja pa postane nekako koničasta) s tem se ciklistika motocikla poruši vendar se tega navadiš. Pri montaži novih gum, pa je krivulja profila enakomerna in motor kar nekako "pade" v ovinek. To lahko preseneti če si navajen, da je potrebno motor "siliti" v ovinek. Zato pa je potrebno prvih nekaj km previdno tudi zaradi vrhnje plasti gume, ki rada drsi.

SREČNO!

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!