Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

Ne, to je tesnilo 18, v sredini slike!

a zarad tega poka? to je una grafitna valjasta reč, ne? jst sm mislu da seka zarad tesnila na cilindru?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zarad tega poka? to je una grafitna valjasta reč, ne? jst sm mislu da seka zarad tesnila na cilindru?

Ja, ko to tesnilo (grafitni obroč) iz neznanih razlogov izgine, prične nasesavati zrak v kolektor, računalnik preko lambde zazna pribitek kisika v izpušnih plinih in avtomatično doda gorivo, ki pa zaradi lažnega podatka ne more izgoreti in gre v dimnik. Tam se sreča z dovolj kisika in izgori v obliki pokov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako pa jaz namontiral avtomobilsko navigacijo. Čeprav je avtomobilska, deluje v vseh pogojih (tudi naliv), upravlja se jo lahko z rokavico... Ob tej montaži je navigacija vidna tudi ob namestitvi male tank torbe. Polnjenje preko 12 V vtičnice nameščene nad predalom na desni strani.

post-25598-0-32245700-1310688114_thumb.jpg

post-25598-0-12133300-1310688124_thumb.jpg

post-25598-0-39577400-1310688134_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Bostjan1304
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako pa jaz namontiral avtomobilsko navigacijo. Čeprav je avtomobilska, deluje v vseh pogojih (tudi naliv), upravlja se jo lahko z rokavico... Ob tej montaži je navigacija vidna tudi ob namestitvi male tank torbe. Polnjenje preko 12 V vtičnice nameščene nad predalom na desni strani.

Kateri model navigacije pa imaš,da je vodotesna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, imam problem. Nujno moram danes zamenjati gumo, pa mojega mehanika ni. Gumo že imam rabim samo vulkanizerja ali kakšnega drugega motomehanika. Aja, pa v Ljubljani mora bit, da ne trogam novo gumo na motorju po celi Sloveniji.

ps. pri Španu hočejo za menjavo sprednje gume 35eur. Se samo meni zdi preveč?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, imam problem. Nujno moram danes zamenjati gumo, pa mojega mehanika ni. Gumo že imam rabim samo vulkanizerja ali kakšnega drugega motomehanika. Aja, pa v Ljubljani mora bit, da ne trogam novo gumo na motorju po celi Sloveniji.

ps. pri Španu hočejo za menjavo sprednje gume 35eur. Se samo meni zdi preveč?

Mal poklič naokol, probaj še pri bratu Špan Stanetu ki ima pri Jakšič centru in na Galjevici :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako pa jaz namontiral avtomobilsko navigacijo. Čeprav je avtomobilska, deluje v vseh pogojih (tudi naliv), upravlja se jo lahko z rokavico... Ob tej montaži je navigacija vidna tudi ob namestitvi male tank torbe. Polnjenje preko 12 V vtičnice nameščene nad predalom na desni strani.

Lep izdelek, samo prenizko, kolega je naredil lično prečno štangico jo prišraufav na vijake sprednje šipce in tako mu sedaj GPS pride nad števci kjer je veliko bolj na očeh pa še pred dežjem je navigacija zavarovana :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako pa jaz namontiral avtomobilsko navigacijo. Čeprav je avtomobilska, deluje v vseh pogojih (tudi naliv), upravlja se jo lahko z rokavico

kako se pa vidi v sončnem vremenu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je na enakem garminu počil originalni plastični nosilec na zadnji strani. brez nekih predhodnih najav!

Pnnnnk, pa je garmin obvisel na kablu od polnilca (na srečo). Imam pa res precej makedamskih poti :rolleyes: .

lp andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nuvi 255W - preizkušeno po Bosni in Srbiji..nas tri dni pralo, pa delala v nulo...brez etuija... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zarad tega poka? to je una grafitna valjasta reč, ne? jst sm mislu da seka zarad tesnila na cilindru?

Lep pozdrav vsem!

ko je že toliko govora o teh tesnilih tudi mene nekaj zanima. Naprimer ko menjam in dam medgas (stisnjena sklopka) mi kakšenkrat poči nekje pri motorju lahko pa celo ugasne motor, skozi avspuh pa nič ne poka.

V naprej hvala za odgovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem!

ko je že toliko govora o teh tesnilih tudi mene nekaj zanima. Naprimer ko menjam in dam medgas (stisnjena sklopka) mi kakšenkrat poči nekje pri motorju lahko pa celo ugasne motor, skozi avspuh pa nič ne poka.

V naprej hvala za odgovor

Enako pri meni. To se zgodi, ko na hitro dodaš gas. Sem omenil mehaniku in je rekel NE DELAJ TEGA :nono:. Baje vseka v airboxu pa nekaj o neki loputi, ga nisem hotel preveč morit, je imel gužvo. Pri štiri-cilindraših po moje ni teh problemov. Dva bata po 500ccm prepričat, da iz prostega teka zašprintata, ne vem, jaz bi se tut pritoževal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem!

ko je že toliko govora o teh tesnilih tudi mene nekaj zanima. Naprimer ko menjam in dam medgas (stisnjena sklopka) mi kakšenkrat poči nekje pri motorju lahko pa celo ugasne motor, skozi avspuh pa nič ne poka.

V naprej hvala za odgovor

Tudi meni to všasih naredi....cut off.. računalnik zašteka :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ko včasih poči pri medgasu ali ko ga vžigaš je treba odpreti pravokotna pokrovčka ( ključ št. 8 ) ki imata gumjaste cevke, na pokrovih ventilov tam notri se naberejo saje in zapirajo tiste lamele, te saje je treba spucati pa je mir, meni zdaj več ne poka pa še vžiga čisto lepo brez gasa :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla varaderoljubci.

Ker ne potrebujem, imam za prodati komplet 3 kovčki z nosilci od moje 99 Vare. So original hondini, oranžne barve, s hondinim znakom. Zgornji kovček ima še naslon.

Cena 500 eurov.

Info na tel.: 031 256 723

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo sliko z merami za centralno stojalo, k bočna tačka je bl bohpomagej? Po moje ni tolk komplicirano za sšvasat, sam mere bi mogle bit dokaj natančne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo sliko z merami za centralno stojalo, k bočna tačka je bl bohpomagej? Po moje ni tolk komplicirano za sšvasat, sam mere bi mogle bit dokaj natančne.

Lp

V kompletu z vsem potrebnim za montažo.

Od 99 EUR dalje. pri R2R.

post-5502-0-74217300-1311841722_thumb.jpg

a se splača doma igrat?

Cene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp

V kompletu z vsem potrebnim za montažo.

Od 99 EUR dalje. pri R2R.

post-5502-0-74217300-1311841722_thumb.jpg

a se splača doma igrat?

Cene

Za varo je 125€, ga pa moraš sam zmontira, ker oni nimajo dvigala. Mrbit pa res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je bilo pred kratkim govora o tesnilih...

Zadnje čase se mi je z vsako furo nižal nivo olja in to kar konkretno, tko da sem že pomislil, da mi mašina žre olje in to bi bila kar konkretna poraba (po 150km od črtice za max do polovice)

Ko sem podrobno pregledal mašino, sem videl, da je okrog pokrovčka za dolivanje olja kar mastno, zato sem zamenjal tesnilo pokrovčka in problem rešen :winkiss: Stroški zanemarljivi, če ne štejem da je šlo cca 1L olja u luft :closedeyes:

Popravljeno . Popravil CPU
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob izgubi litra olja na tesnilu pokrovčka, bi bila mašina in desna hlačnica- škorenj konkretno mastna :hmm::?

No mogoče sem pretiraval z 1L, sem ga pa v cca 600 km dolil vsega skupaj 7 dcl, bilo je pa najbolj mastno od pokrovčka proti zadnji gumi. Jaz ne vem kam je šlo vse olje, ampak danes naredil 300 km in nivo olja pred in po furi je bil enak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Ker sem prodal mojo CBF-ko, kupujem Varadero. Včeraj sem bil na testni vožnji v Bistrici ob Sotli, pri prodajalcu BMC.

Vozil sem Varo 2003, z novomeško registracijo. Je mogoče lastnik forumaš? Mogoče pozna kdo ta bike? Na kaj je treba biti pozoren pri tem motorju?

Za vsak info, že v naprej hvala.

P.S. Drugače je pa motor... :yea2::worship:

LP, RP

Ker se linki ne dajo objavljat, vas bom naprosil, da pogledate na A.net. Motor je črno-srebrne barve, s ceno 4200eur in pa seveda NM tablico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!