Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

Za ta dnar je tu tu :naughty: Rolbar pa kufr sta potem se pa verjetn neha. Če je treba še gume menat pa servis narest :whistle:

Osebno pa Vare brez ABSa sploh nebi hodu gledat !! Je pa tak, motor ni drag pa če se še pele ok pol ga vzam pa voz sej ga boš brez skrbi prodal pa nabavu drugo ko te zagrab !!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Ker sem prodal mojo CBF-ko, kupujem Varadero. Včeraj sem bil na testni vožnji v Bistrici ob Sotli, pri prodajalcu BMC.

Vozil sem Varo 2003, z novomeško registracijo. Je mogoče lastnik forumaš? Mogoče pozna kdo ta bike? Na kaj je treba biti pozoren pri tem motorju?

Za vsak info, že v naprej hvala.

P.S. Drugače je pa motor... :yea2::worship:

LP, RP

Ker se linki ne dajo objavljat, vas bom naprosil, da pogledate na A.net. Motor je črno-srebrne barve, s ceno 4200eur in pa seveda NM tablico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se splača doma igrat?

Cene

če nimaš štendra za motor postavt ne; če maš dve levi roki tud ne; če pa maš cajt, voljo pa mal znanja pa itak ni vprašanje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za ta dnar je tu tu :naughty: Rolbar pa kufr sta potem se pa verjetn neha. Če je treba še gume menat pa servis narest :whistle:

Osebno pa Vare brez ABSa sploh nebi hodu gledat !! Je pa tak, motor ni drag pa če se še pele ok pol ga vzam pa voz sej ga boš brez skrbi prodal pa nabavu drugo ko te zagrab !!

LP

Zdravo!

Tudi mene je zmotilo da nima ABS-a, zato sem še malo pokukal naokoli in našel motorino z ABS-om. :yea2: Sicer ni VARA je pa tudi odličen stroj.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako pa jaz namontiral avtomobilsko navigacijo. Čeprav je avtomobilska, deluje v vseh pogojih (tudi naliv), upravlja se jo lahko z rokavico... Ob tej montaži je navigacija vidna tudi ob namestitvi male tank torbe. Polnjenje preko 12 V vtičnice nameščene nad predalom na desni strani.

Fino tole..., simpl ampak funkcionlno!!!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla Varaderovci, že dalj časa spremljam in kupujem Varaderko, pa me zanima če kdo kaj ve o tejle, videti je ohranjena z malo kilometri(?), prodajalec je rekel, da jo je pripeljal iz Nemčije, nima pa nobenih papirjev oz. servisne knjižice. Prosim, če kdo kaj ve?

Je edina letnik 2007 na Avto netu, sreberno modre barve.

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/_MOTO/ad.asp?ID=4987224

Popravljeno . Popravil jezerski
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla Varaderovci, že dalj časa spremljam in kupujem Varaderko, pa me zanima če kdo kaj ve o tejle, videti je ohranjena z malo kilometri(?), prodajalec je rekel, da jo je pripeljal iz Nemčije, nima pa nobenih papirjev oz. servisne knjižice. Prosim, če kdo kaj ve?

Je edina letnik 2007 na Avto netu, sreberno modre barve.

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/_MOTO/ad.asp?ID=4987224

Sam sem lani septembra kupil letnik 2007, 14000 prevoženih z rolbari, vsemi kovčki, remus izpuhi, rs oiler sistemom za 7200. Se ti tvoja cena še vedno zdi primerna? Sploh glede na to, da nima nobenih papirjev? Odsvetujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja VARA ima že 42tausent :yea2: ( 2002 ), in me zanima kakšen servis ( ta velik , ta mal ??????????? ) bi moral naredit, namen mam mal potovat,

da me nau kje pustila na cedilu. Naj mi kakšen svetuje dam za pir na kakšnem srečanju al pa na furi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zameni olje, filtre, sveče mal nej ti pomerjo štrom če u redu fila, če kej ropota naj zrihtajo, drgač pa sam gaaaaaaas; to niso nbeni km za ta motor ... :) glede na to da si bliz igla ga k njemu pel nej mal pregleda, jst sm zadovoljen z njegovim delom ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri teh kilometrih bi še na verigo in verižnike mal uč vrgu, v kolikor ni bila že zamenjana. Pa zavore - ploščice čekiraj in zavorno olje zamenjaj, če nimaš podatka o menjavi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za ta dnar je tu tu :naughty: Rolbar pa kufr sta potem se pa verjetn neha. Če je treba še gume menat pa servis narest :whistle:

Osebno pa Vare brez ABSa sploh nebi hodu gledat !! Je pa tak, motor ni drag pa če se še pele ok pol ga vzam pa voz sej ga boš brez skrbi prodal pa nabavu drugo ko te zagrab !!

Koliko km pa si ti prevozil, da ne bi hotel vare brez abs vozim že drugo varo brez abs z zavidljivimi prevoženimi km in ga do sedaj nisem pogrešal :whistle:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa kakšni ventili in podobna čreva v motorju, a je to treba kaj štelat, al pa z bukovo elektrodo kej zašvasat :stupid: ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa kakšni ventili in podobna čreva v motorju, a je to treba kaj štelat, al pa z bukovo elektrodo kej zašvasat :stupid: ???

Pozabi bukove elektrode, naloži Varo in gasa! Če so km pravi boš ventile štelal (preverjal) drugo zimo vmes pa še ene tolk kilometrov nared!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa kakšni ventili in podobna čreva v motorju, a je to treba kaj štelat, al pa z bukovo elektrodo kej zašvasat :stupid: ???

Če maš Varo ti bo dolgčas k ne boš mogu nč šraufat!!!

Edin če se lotiš kej gor namontirat, tisti bolj tehnični tipi ki majo Vare jih majo kot novoletne jelke, ker jim ni treba neč poppravljat pa vse oslarije gor montirajo!

Ti pogleej sam olje, mal uč na ketno vrž pa iz mojih izkušenj poglej zajlo od skloške pri ročici če je kaj načeta.

Moja bo mela 80t pa brez problema teče kot urca na 10t naredim servis pol pa neč ne gledam sam pičim. Ketno sem pa pri 38t zamenu pa jo bo treba spet. to je pa od načina vožnje odvisn!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se prau da če mam VARO mam ene vrste "perpetum mobile" nikolpolomlenmean :devil: machine. Upam da to drži in da do 80tausent nau treba

nobenga brejnovca za mašine. Thanks boysi.:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja namontirau sem pa že vse mogoče, neki je blo že gor k sem ga kupu : semiš zic, grete ročke druge vilce, amortizer, karbon strehca, vsi kufri, centraln

štendr, gps, mra šipa, majnš zadni žmigavci.............................................................

Pa še useen ni kot Božičn drevoooooooo !!!!!:beer1: Pivce za živce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je, v glavnem samo kličejo in to je to.

Sem pa že umaknil oglas ker je več ne prodajam. So bili kupci, so mi ponujali 3300 jaz pa je hvalabogu nisem prodal.

Bo kar ostala z mano - bom probal naklepat 200.000 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MOja je 99 letnik z 66000 km, kupljena nova v SLO - 2 lastnik (prvi je znanec iz našega kraja) vse original - 3 kovčki, rollbar, MRA šipa, nosilec navi, 12 V, nove gume, nova veriga, brez padca, brez praske - sem dal ceno 3300, je prišel kupec in ponujal 3300 in hvalabogu sem si premisli. Jo pač ne prodam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MOja je 99 letnik z 66000 km, kupljena nova v SLO - 2 lastnik (prvi je znanec iz našega kraja) vse original - 3 kovčki, rollbar, MRA šipa, nosilec navi, 12 V, nove gume, nova veriga, brez padca, brez praske - sem dal ceno 3300, je prišel kupec in ponujal 3300 in hvalabogu sem si premisli. Jo pač ne prodam.

In kako je to izgledalo?Se je pripeljal iz Ljubljane zastonj po odgovor ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!