Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

MOja je 99 letnik z 66000 km, kupljena nova v SLO - 2 lastnik (prvi je znanec iz našega kraja) vse original - 3 kovčki, rollbar, MRA šipa, nosilec navi, 12 V, nove gume, nova veriga, brez padca, brez praske - sem dal ceno 3300, je prišel kupec in ponujal 3300 in hvalabogu sem si premisli. Jo pač ne prodam.

Pa si ga lepo :pos: Jaz bi hotel nazaj plačano km ali pa vsaj iz dobrih namenov najmanj :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo idejo zakaj mi je začel ratavat glasen menjalnik? klonk je postal reeeees glasen ko se motor segreje, pa tud skoči precej bolj k prej k ga v prvo iz lera šaltam? olje sm sicer menjal lani septembra, enako kot ponavadi, sm pa naredil 5 jurjev maksimalno z njim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo idejo zakaj mi je začel ratavat glasen menjalnik? klonk je postal reeeees glasen ko se motor segreje, pa tud skoči precej bolj k prej k ga v prvo iz lera šaltam? olje sm sicer menjal lani septembra, enako kot ponavadi, sm pa naredil 5 jurjev maksimalno z njim.

verjetno sklopka premalo odvaja.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo kaj ve o novi varadero, ki naj bi prišla ven naslednje leto? So že mogoče kje slike ali kaj podobnega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo kaj ve o novi varadero, ki naj bi prišla ven naslednje leto? So že mogoče kje slike ali kaj podobnega?

Maš slike na netu,poišči, cena pa pravijo da bo kar huda podobna ceni Tenerke tm nekje med13000-15000, tko pravjo prodajalci na Hondi LJ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gledam svečke NGK iridium IJR8B9 na Ebayu.. cena okol 15 gbp.

je to za kupit? al je lahko kak ponaredek?

pri nas so precej dražje..

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gledam svečke NGK iridium IJR8B9 na Ebayu.. cena okol 15 gbp.

je to za kupit? al je lahko kak ponaredek?

pri nas so precej dražje..

LP

Ravno dva tedna nazaj sem naročeval svečke iz UK, ne sicer iridium, ampak navadne. Svečke sem dobil v original embalaži in zlgedajo OK, nisem jih pa še namontiral. Pri nas je bla cena 20 EUR/kom, jaz sem ji dobil po 10 EUR/kom.

Preveri še, oceno prodajalca na Ebayu in mislim, da bi moralo bit OK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem jih kakšen mesec nazaj naročil iz Anglije, iridium izvedbo, sem dobil 4 svečke za slabih 27 €, kar je bistveno ceneje kot pri nas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gledam svečke NGK iridium IJR8B9 na Ebayu.. cena okol 15 gbp.

je to za kupit? al je lahko kak ponaredek?

pri nas so precej dražje..

LP

jaz vse malo dražje svečke kupujem iz uk, vse vedno tako kot je treba. razen unih za par eur se pa ne splača, razen če zraven naročim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno dva tedna nazaj sem naročeval svečke iz UK, ne sicer iridium, ampak navadne. Svečke sem dobil v original embalaži in zlgedajo OK, nisem jih pa še namontiral. Pri nas je bla cena 20 EUR/kom, jaz sem ji dobil po 10 EUR/kom.

Preveri še, oceno prodajalca na Ebayu in mislim, da bi moralo bit OK

V Louisu je cena celo 35€ za kos :headbang: jaz še do zdaj nisem dobil pod 20€ s to oznako (NGK IJR8B9) mi lahko daš link od tega prodajalca ....nekako ne morem verjet da je cena 10€ :whistle:

Če pa je cena okrog 15 Funtov v Angliji + poštnina pa je isti klinac kot pri nas.

Popravljeno . Popravil royal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Louisu je cena celo 35€ za kos :headbang: jaz še do zdaj nisem dobil pod 20€ s to oznako (NGK IJR8B9) mi lahko daš link od tega prodajalca ....nekako ne morem verjet da je cena 10€ :whistle:

Če pa je cena okrog 15 Funtov v Angliji + poštnina pa je isti klinac kot pri nas.

Žal nimam linka, našel na Ebayu, edino če doma pogledam na račun ime trgovine. Sem pa napisal, da so ble navadne po 10 EUR in ne iridium.

Popravljeno . Popravil CPU
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal nimam linka, našel na Ebayu, edino če doma pogledam na račun ime trgovine. Sem pa napisal, da so ble navadne po 10 EUR in ne iridium.

Tako pa že, sem površno prebral......saj tudi "iridium navadne" za staro varo so relativno poceni, sem jih imel v prejšnji vari in je zadeva delovala, čeprav so se eni pritoževali da so jim crkavale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Važno je da zamenjaš tesnilo na krivini zadnjega cilindra. Na loncih je za silo uporabno staro v kolikor ga ne poškoduješ, pa še zamenjat ga ni frka!

Smo v ASu naredili celo štalo s temi tesnili :kva2: . Se bodo še podražila!

Ja nič tudi meni je šlo to tesnilo na krivi zadnjega cilindera, sem odlašal nisem nabavil, danes opazil da kar lepo piha v nedeljo pa planirana tura :headbang: ....pomoje se ni doro vozit??

Popravljeno . Popravil royal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gledam svečke NGK iridium IJR8B9 na Ebayu.. cena okol 15 gbp.

je to za kupit? al je lahko kak ponaredek?

pri nas so precej dražje..

LP

vozim že čez 20000 km z ebay svečkami brez problema.(kupljene v angliji 26€ dva kom z poštnino)

mislim, da je edini ponaredek cena v Sloveniji .

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nič tudi meni je šlo to tesnilo na krivi zadnjega cilindera, sem odlašal nisem nabavil, danes opazil da kar lepo piha v nedeljo pa planirana tura :headbang: ....pomoje se ni doro vozit??

Sem imel srečo :grim , Servisni center imel na zalogi 3 kos kupil vse in že menjano, sicer samo na krivini zadnjega cilindra, ostale so še ok---- poseg ravno ni za 10 minut, ampak približno dve uri pa je dela.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojla!!!

Mene pa zanimajo disk ploščice za Varo 2004 letnik.

Ali bi vi montirali samo original, a se da dobit tud

kakšne cenejše ploščice z ebaya ali kaj podobnega.

ker 165 eur za vse tri diske mi glih ni za davat.

Se lepo zahvaljujem za nasvete in linke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojla!!!

Mene pa zanimajo disk ploščice za Varo 2004 letnik.

Ali bi vi montirali samo original, a se da dobit tud

kakšne cenejše ploščice z ebaya ali kaj podobnega.

ker 165 eur za vse tri diske mi glih ni za davat.

Se lepo zahvaljujem za nasvete in linke.

http://www.ebay.com/itm/Brake-Disc-Pads-Front-hh-Honda-XL-1000-V4-Varadero-2004-/320720651111?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item4aac70c367

Nekaj takega sem mislo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem na poti iz Eisenerza (v prevodu železova ruda) tudi jaz pobral nekaj železnega; in sicer ko sem doma parkiral motor sem opazil v sprednji gumi nekaj svetlečega, železnega in zaritega v gumo..........samorezni vijak. Guma še sicer drži, ne vem pa kako dolgo bo? :headbang: Je imel kdo takšno izkušnjo? Kako postopati naprej, je guma fuč (ni mi je še za menjat, ker je komaj na polovici življenske dobe) nebi pa se rad igral in flikal na račun varnosti!!!

Kaki nasvet in podobne izkušnje?

Hvala za odgovor in pomoč!

Lp

post-21375-0-19298500-1313953537_thumb.jpg

post-21375-0-10135500-1313953551_thumb.jpg

post-21375-0-88529000-1313953567_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem na poti iz Eisenerza (v prevodu železova ruda) tudi jaz pobral nekaj železnega; in sicer ko sem doma parkiral motor sem opazil v sprednji gumi nekaj svetlečega, železnega in zaritega v gumo..........samorezni vijak. Guma še sicer drži, ne vem pa kako dolgo bo? :headbang: Je imel kdo takšno izkušnjo? Kako postopati naprej, je guma fuč (ni mi je še za menjat, ker je komaj na polovici življenske dobe) nebi pa se rad igral in flikal na račun varnosti!!!

Kaki nasvet in podobne izkušnje?

Hvala za odgovor in pomoč!

Lp

Jaz sem imel zelo podoben vijak v zadnji gumi.

Brez vsakega pretiravanja sem se odpeljal do prvega vulkanizeja,

kjer mi dal injekcijo v gumo.

Z to injekcijo sem potem prevozil še cca500 km

brez da bi mi spuščala ali kaj podobneg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem na poti iz Eisenerza (v prevodu železova ruda) tudi jaz pobral nekaj železnega; in sicer ko sem doma parkiral motor sem opazil v sprednji gumi nekaj svetlečega, železnega in zaritega v gumo..........samorezni vijak. Guma še sicer drži, ne vem pa kako dolgo bo? :headbang: Je imel kdo takšno izkušnjo? Kako postopati naprej, je guma fuč (ni mi je še za menjat, ker je komaj na polovici življenske dobe) nebi pa se rad igral in flikal na račun varnosti!!!

Kaki nasvet in podobne izkušnje?

Hvala za odgovor in pomoč!

Lp

Jaz sem dobil lepenkarja v popolnoma novo gumo.

Vulkanizer je dal v gumo injekcijo. Gumo sem zvozil skoraj do kraja. Proti kraju je dobivala bulo in sem jo zato menjal. Mnenja tu so deljena, v praksi pa ni primera, da bi injekcija spustila.

Če bi se mi to še enkrat zgodilo, bi jo vulkaniziral z gobico - tu pa ni trtemrtre.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!