Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

T9 X 50 piše na mojem torxu, ki ustreza pritrdilnemu vijaku spojlerja MRA.Se lahko pripelješ in zmontiraš, bo najceneje!

Raza hvala!

Če ga danes kje ne dobim, te zvrcen pa res prletim zmontirat do tebe!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MRA spojler zmontiran. Stanje z nabijanjem v glavo in šumom je boljše, ne bi pa nič škodovalo, če bi blo vse skup še mal višje. Tasvoje zgleda dela mojih 190 cm in reže na preklopni čeladi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri moji vari mi je pred dnevi spustil levi kiler. je komu znana kakšna najcenejša varjanta do novega 400eur. je kr mal velik

A se ga ne da popraviti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri moji vari mi je pred dnevi spustil levi kiler. je komu znana kakšna najcenejša varjanta do novega 400eur. je kr mal velik

Meni je prejšnji teden v Maroku pri 52 stopinjah spustil desni. Zadevo smi je zrihtal lokalni mehanik z dvokomponentno epoksi pasto, da sem prilezel do doma. Pozimi ali pa spomladi ga bom pa dal poštimat.

Ne vem kje tebi spušča, meni je ena celica spuščala in menda se prakticira, da se kar komplet celica da ven in zalota ter je stvar v redu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri moji vari mi je pred dnevi spustil levi kiler. je komu znana kakšna najcenejša varjanta do novega 400eur. je kr mal velik

Odvisno, kako velika je razpoka. Najceneje je ziher, da poizkusis s poprom. Navaden mleti črni poper natresi v hladilni sistem. Glupa fora, ampak pri avtu mi je to odpravilo problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najceneje je ziher, da poizkusis s poprom. Navaden mleti črni poper natresi v hladilni sistem.

Če to ne pomaga, pa še dodamo še ščepec origana in bazilike :lol1:

In seveda: žlićicu Vegete! :D

Hec!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če to ne pomaga, pa še dodamo še ščepec origana in bazilike :lol1:

In seveda: žlićicu Vegete! :D

Hec!

Ja, ti se kar hecaj :)

Saj, meni je bilo tudi smesno, ampak to malo tajno velikih majstora mi je povedal kolega z uradnega servisa... Verjami, ali pa ne, jaz sem to naredil na enem od prejsnjih avtov in zadeva deluje!... Verjetno to na servisu bogato zakasirajo, ker so ti popravli kiler...trance_25_naughty.gif

Ampak, poper zadihta samo, ce je razpoka majhna, drugace pa je potrebno lotanje. Vcasih je lotal en mojster iz Mengsa, za male pare.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ti se kar hecaj :)

Saj, meni je bilo tudi smesno, ampak to malo tajno velikih majstora mi je povedal kolega z uradnega servisa... Verjami, ali pa ne, jaz sem to naredil na enem od prejsnjih avtov in zadeva deluje!... Verjetno to na servisu bogato zakasirajo, ker so ti popravli kiler...trance_25_naughty.gif

Ampak, poper zadihta samo, ce je razpoka majhna, drugace pa je potrebno lotanje. Vcasih je lotal en mojster iz Mengsa, za male pare.

Podoben efekt ima tudi mleta paprika oz. paprika v prahu (tudi preverjeno deluje - iz prve roke!)

Sicer pa obstajajo neki aditivi za v killer, ki tudi zamašijo majhne razpoke, se mi zdi da ga je včasih izdeloval ameriški STP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je na hladilniku puščanje v obliki solzenja, potem na Petrolu kupi Tesnilec (plastenka cca 1 dl) in ga zlij v hladilnik. Zadeva deluje tako, da v stiku z zrakom na mestu puščanja trdi in naredi nepropustno oblogo.

Aditiv naj nebi delal škode hladilnemu sistemu, saj po določenem času nevtralizira.

Preizkušeno deluje na hčerinem Peugeotu 207. Hladilnik drži že tretje leto!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je prejšnji teden v Maroku pri 52 stopinjah spustil desni. Zadevo smi je zrihtal lokalni mehanik z dvokomponentno epoksi pasto, da sem prilezel do doma. Pozimi ali pa spomladi ga bom pa dal poštimat.

Ne vem kje tebi spušča, meni je ena celica spuščala in menda se prakticira, da se kar komplet celica da ven in zalota ter je stvar v redu.

Dons sem nesu majstru ki popravlja kilrje pa pravi da so pregnile tri celice. Nekak jih zalije pa vzame 40 eur.Ne vem pa za kolk časa je ta rešitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je na hladilniku puščanje v obliki solzenja, potem na Petrolu kupi Tesnilec (plastenka cca 1 dl) in ga zlij v hladilnik. Zadeva deluje tako, da v stiku z zrakom na mestu puščanja trdi in naredi nepropustno oblogo.

Aditiv naj nebi delal škode hladilnemu sistemu, saj po določenem času nevtralizira.

Preizkušeno deluje na hčerinem Peugeotu 207. Hladilnik drži že tretje leto!

Stroka teh tesnilcev ne priporoča, saj negativno vplivajo na termostate, vodno črpalko, ter si tako lahko v končni fazi nakopljemo še večje stroške, seveda to ni trajna rešitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da ima hudič mlade! Danes sem sedu na svojo varo pa mi začne nagajat hiss. enkrat indikator fi vgasne drugič spet ne potem pa ko mi pali pa opazim da pri zasuku krmila levo ali desno zgublja stik in se fi ugaša in prižiga. Mogoče kdo ve kje naj se lotim preden začnem z razmontiranjem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da ima hudič mlade! Danes sem sedu na svojo varo pa mi začne nagajat hiss. enkrat indikator fi vgasne drugič spet ne potem pa ko mi pali pa opazim da pri zasuku krmila levo ali desno zgublja stik in se fi ugaša in prižiga. Mogoče kdo ve kje naj se lotim preden začnem z razmontiranjem?

Najprej preglej žice, ki gredo spodaj iz ohišja hissa. Ne žicah je tudi konektor, kot ga vidiš na sliki. Preveri spoj (oksidiranost)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdele na šihtu nimam kaj druzga delat kot gledat mal na ebayu za razne dodatke za varo :)

Iščem kovinski nosilec, pa nikjer ne najdem prave informacije, kakšen je presek balance. je 22 ali 28mm?

ve kdo za kakšne ugodne nosilce na netu? potrebujem za "doma narejen" GPS nosilec, pa mi manjka le nosilec na balanci. (plastičen je držal točno 1 mesec :) )

LP :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdele na šihtu nimam kaj druzga delat kot gledat mal na ebayu za razne dodatke za varo :)

Iščem kovinski nosilec, pa nikjer ne najdem prave informacije, kakšen je presek balance. je 22 ali 28mm?

ve kdo za kakšne ugodne nosilce na netu? potrebujem za "doma narejen" GPS nosilec, pa mi manjka le nosilec na balanci. (plastičen je držal točno 1 mesec :) )

LP :)

Mogoče ti pride prav takšen nosilec, ki je drugače namenjen ogledalu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa tudi kakšna takšna objemka (fi22mm). Kupil sem jo v prodajalni koles in mopedov (cena 8€).

To bom uporabil za nosilec GPS-a na krmilu.

post-7865-0-99757300-1317998933_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdele na šihtu nimam kaj druzga delat kot gledat mal na ebayu za razne dodatke za varo :)

Iščem kovinski nosilec, pa nikjer ne najdem prave informacije, kakšen je presek balance. je 22 ali 28mm?

ve kdo za kakšne ugodne nosilce na netu? potrebujem za "doma narejen" GPS nosilec, pa mi manjka le nosilec na balanci. (plastičen je držal točno 1 mesec :) )

LP :)

Jest imam tole in je zakon. Morda res kaksen evric drazje, ampak vredno!

http://www.ebay.com/itm/RAM-Motorcycle-Mount-GARMIN-NUVI-680-670-660-650-/350102893348?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item5183c23324#ht_1089wt_1110

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa tudi kakšna takšna objemka (fi22mm). Kupil sem jo v prodajalni koles in mopedov (cena 8€).

To bom uporabil za nosilec GPS-a na krmilu.

točno tole rabim.

kje si to kupil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tole rabim.

kje si to kupil?

Tako objemko lahko kupiš v trgovini kjer prodajajo dele za Tomos mopede, s takima objemkama je pritrjena balanca na križ pri avtomaticu in APN 6 :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!