Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

z 1.200 ccm agregatom bo po vsej verjetnosti spet krava razreda GS1200.

Če bi kupca našel za mojega grem takoj na tigra verzije XC ali pa pomarančo.

Ja krava bo definitivno, samo kaj ko so želje takih ki se kdaj zapeljejo po puščavskem pesku in blatu 1% tako da ostaja tem navedena alternativa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je razlika med centralnim stojalom za Varadero SD01 in SD02 ??? Ozroma, ali je mogoce premontirat iz ta stare Vare na ta novo centralno stojalo ali bodo tezave ???

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Varaderovci zdravo. Doslej sem prebral 170 strani Varadero teme na tem forumu in priznam, da sem že "zastrupljen". Sicer niham med Varadero in V-strom 1000, vendar varo toliko hvalite, da se tehtnica pomika proti Hondi. A mogoče kdo pozna kakšno stran na netu, kjer bi si lahko pogledal kombinacije barv za varaderota po letnikih? Vsaj od 2003 do 2007 letnika, saj bo iz tega obdobja moj "novi" motor. Hvala in lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Varaderovci zdravo. Doslej sem prebral 170 strani Varadero teme na tem forumu in priznam, da sem že "zastrupljen". Sicer niham med Varadero in V-strom 1000, vendar varo toliko hvalite, da se tehtnica pomika proti Hondi. A mogoče kdo pozna kakšno stran na netu, kjer bi si lahko pogledal kombinacije barv za varaderota po letnikih? Vsaj od 2003 do 2007 letnika, saj bo iz tega obdobja moj "novi" motor. Hvala in lep pozdrav

post-15438-1243247403_thumb.jpg

a ni lep štromček

tu ne bo hude krvi ker stoji ob vari

kakor koli se boš odločil obilo kilometrov in užitkov ti želim na novem motorinu :grim

Popravljeno . Popravil bobiboss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma tut če je kodrlajsasta, važn da je Vara :hooray:

So pa nekateri na plave čist mahneni, ne vem zakaj :devil:

Vam povem, da so najboljše črne. :winkiss:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vam povem, da so najboljše črne. :winkiss:

Blontne so tud fajne, pa ne okol govort!! :OK: :evilgrin:

Da o plavih sploh ne govorim!!

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve, zakaj ne dobivam obvestil o novih objavah? Sem mislil, da že vsi spite, potem pa ugotovim, da sam posredovanje objav štrajka. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve, zakaj ne dobivam obvestil o novih objavah? Sem mislil, da že vsi spite, potem pa ugotovim, da sam posredovanje objav štrajka. :BUA:

Meni se dogaja isto in še kup drugih stvari mi ne dela več "po POSODOBITVI" foruma; sem kontaktiral administratorja pa se mu zdi zamalo pojasnit ali odgovorit :jezen

Tak da nebi kdo 4.decembra volil administratorja :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni "pajdaši"

Z ženo sva se odločila da prodava najino 99 Varadero.

Vzrok: nabavil sem avtodom, nabavil bom še prikolico za prevoz motorja ter jo naložil s:

žena bi - hondo 600 silverwing oz. suzuki burgman 650

jaz bi: hondo 650 transalp oz. yamaha 850 TDM

Namreč: oba sva že v letih in na dopustu se nama ne ljubi poganjat kolesa, motorčič je glih fajn zadeva za delat celodnevne izlete.

Kaj mi je storiti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S prikolico lahko pelješ 2 motorja ;)

Si že poskusil katerega od navedenih maxijev?

Vozim burgmana in je super. Dovolj moči (tudi v dvoje) udobje, dobra veterna zaščita. Ni pa za divjanje. No, sprobaj, sam boš najbolje vedel.

G

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr Brane ti si pa že tolkrat prodajal tole varo da ti komaj še vrjamem...

In zakaj jo prodajaš? A zaradi teže? Po moje ni bistvene razlike na prikolico nalagat enga burgmana, al pa varo. Nobenga od teh dveh si ne predstavljam, da bi ga dnevno jemal gor pa dol. Sploh pa ne sam, k se spomnim da je bla ob zlaganju vare s prikolice kar jeba, pa sva bila dva.

Tko kot smo pred kratkim debairal na avtodomarskem forumu, za vozit mej varo, za na rampo (prikolo) pa eno mini prdulico, glih tolk da vaja potegne mal okol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, imam Varadero letnik 2007 in mi porabi, če imam rahlo rokico okoli 5,4 l/100km, to velja predvsem za daljša potovanja. Pri krajših vožnjah npr. v službo in nazaj mi porabi 6,2 l/100 km. Letos smo imeli tri dnevno vožnjo v Nemčijo in nazaj (1200 km) in je bila poraba s sopotnikom (oba imava skupaj 180 kg) okoli 5,8 l/100km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je zima čas , ko smo lahko motoristi tudi kak dan brez motorja, sem se oldločil, da pregledam malo elektiko na moji Vari. Dogajalo se mi je da je moj ACUMEN v določenih položajih ugašal, problem je bila prekinjena žička. Očitno montaža prikazovalnika na balanco in uporaba konektorja za na števec ni najbolj posrečena. Kabel pride malo kratek, žice so malo pretrde in ob skrajnem premikanju krmila žica slejkoprej crkne.

Nato sem se lotil še mojih ogrevalnih ročk. Zadnje čase se mi je dogajalo da so lučke, ki kažejo vklop in stopnjo ogrevanjam vsakič ko si popustil gas ali stisnil katero koli zavoro kar naprej utripale, kot da bi bila prenizka napetost na dovodu. Sprva sem mislil da je problem z akumulatorjem, ki me je zapustil. Toda zadeva se je ponavljala tudi na novem akumulatorju. Ko sem začel malo pregledovati mojo inštalacijo mi je postalo vse bolj jasno. To da so žičke tanke kot las še nekako gre. Da pa sem do tja kjer sem gledan naštel kar pet konektorjev, se pa bog usmili. En konektor se mi je zdel tak, da ga jaz še za slušalke ne bi uporabil, kaj šele za ročke.

Odkod so strokovnjaki vzeli dovod potem sploh nisem več iskal. Namontiral sem rele, dovod direkt z akumulatorja preko varovalke in glej ga vraga zadeva sedaj dela. Prej sem na maksimalni stopnji brez problema držal ročke, sedaj pri isti temperaturi moraš znižati vsaj za dve stopnji.

V glavnem originalne ogrevalne ročke so bile zmontirane ob nakupu motorja na uradnem servisu. Dokler je bil motor v garanciji jaz nisem hotel ničesar sam nadgrajevati. Če bi vedel da bo zadeva tako šALABAJZERSKO narejena bi se verjetno odločil drugače. Narejeno bi bilo bolje, pa kar nekaj eurov bi ostalo. Moj nasvet je, da če nadgrajujete zadeve povezane z elektriko in sami ne obvladate pojdite raje k dobremu avtoelektričarju. Očitno jim na servisih manjka dobrih električarjev, saj sem imel podobno slabo izkušnjo že tudi na avtu. Na srečo so mi ostale zadeve dosedaj vredu poštimali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako si to uredil?

Dans sem si po dolgem času našu čas in zadevo pelu do mehanika. Po odstranitvi rezervarja sva našla prekinjene žice sistema hiss. skupi jih je držala samo zaščita, tko da jutr lotamo pol pa upam da bo delal. Sporočim!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sem si po dolgem času našu čas in zadevo pelu do mehanika. Po odstranitvi rezervarja sva našla prekinjene žice sistema hiss. skupi jih je držala samo zaščita, tko da jutr lotamo pol pa upam da bo delal. Sporočim!

V redu. Čakam ;-)

.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V redu. Čakam ;-)

.

Zlotala sva prekinjene žice in je palil ko nov. naredu sem še servis olje filtri tko da je pripravljen za štart!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!