Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

Moji varici sem spustil ceno na 2999. Slike kot tudi opis motorja si lahko ogledate na avto-netu. Motor je res kot nov, malce ga sicer letnik zajebava, vendar je pa zelo lep.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moji varici sem spustil ceno na 2999. Slike kot tudi opis motorja si lahko ogledate na avto-netu. Motor je res kot nov, malce ga sicer letnik zajebava, vendar je pa zelo lep.

pozdravljen,

jaz sem zelo zainteresiran, ampak moram prodat najprej svoj motor (Yamaha XT660R). Glede na to da te zanima menjava, lahko malo pogledaš.(avto-net: 2800€) Ni ravno TA ali Pegaso, kot iščeš, je pa popolnoma opremljen za potovanja in pripravljen na sezono. Za varico bi jaz seveda moral malenkost še doplačati :)

lp

Luka

Popravljeno . Popravil lukalukaluka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zlotala sva prekinjene žice in je palil ko nov. naredu sem še servis olje filtri tko da je pripravljen za štart!

Če je mogoče, napiši mi (ali priloži fotko) kje so bile prekinjene žice.

Že v naprej hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je mogoče, napiši mi (ali priloži fotko) kje so bile prekinjene žice.

Že v naprej hvala.

Nimam nobene slike.Sva odstranla kestel in je v črni gumi izpod ključavnice pa pod kestlom na šasijo pritrjeno z vezicam in do konektorja dolžine cc 30 cm.Prerezala sva črno zaščito notri pa je pet žic od katirih so bile tri pretrgane za vzrok pa pojma nimam saj ni varijante da se bi kje drgnile!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo pri Čarmanu opravljal servis? imajo neko akcijo, pa me zanima, če se splača al mi bojo motor zašuštral

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če v nekega serviserja že v naprej nimaš zaupanja (kao zašuštral?), potem boš moral najti nekoga drugega, ki mu boš zaupal. Najbolje , da serviserja pokličeš in ga vprašaš, če lahko pri servisiranju stojiš poleg in paseš oči. Tako, za boljši filing. Nekateri serviserji temu strogo nasprotujejo, nekateri prisluhnejo željam. Osebno sem pri servisiranju vedno prisoten! Tudi nakup motorja sem pri določenem trgovcu-serviserju pogojeval z prisotnostjo pri servisiranju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo pri Čarmanu opravljal servis? imajo neko akcijo, pa me zanima, če se splača al mi bojo motor zašuštral

Men se zdi Čarman mojster, veliko dirkalnikov šravfa, delal pa je tudi v AS-u

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo pri Čarmanu opravljal servis? imajo neko akcijo, pa me zanima, če se splača al mi bojo motor zašuštral

jaz vozim Čarmanu svoj motor in nisem nikoli prisoten, ker mu maksimalno zaupam! :OK:

Sem pa naredil servis pred 14 dnevi in mi je motor temeljito očistil in pripravil za zimsko spanje. Pripeljal mi ga je tudi na dom. Ve pohvale Čarmanu :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabim nov akumulator, ker je tale dopolnil skoraj 7 let in ni več preveč ziher... .

Prvogradnje od Yuase ne najdem nikjer razen na eBay-u pa ne pošiljajo v SLO. :angry: (pa tudi v primeru garancije...)

Kaj kupiti, da nebo neki "šrot" ? .... pa seveda brez vzdrževanja naj bi bil.

Vse dobre pa tudi slabe izkušnje z akumulatorjem zaželene.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ga kupil v BTCju v Lj. v štacuni Ebax, znamka CNB "kr neki" sam dela že 3 leta, pozimi ga dam ven in spomladi pred sezono ga mal priklopim na polnilec, sicer je pa v štacuni rekel, da zdej vse aku. delajo na Kitajskem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabim nov akumulator, ker je tale dopolnil skoraj 7 let in ni več preveč ziher... .

Prvogradnje od Yuase ne najdem nikjer razen na eBay-u pa ne pošiljajo v SLO. :angry: (pa tudi v primeru garancije.. .)

Kaj kupiti, da nebo neki "šrot" ? .... pa seveda brez vzdrževanja naj bi bil.

Vse dobre pa tudi slabe izkušnje z akumulatorjem zaželene.

LP

lp

poglej pri njih:

http://www.bscenter.si/default.asp?pid=modul_it&mid=sl&wID=3048&ime=Akumulatorji

Cene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni

prosim za informacije, ker nameravam kupiti motor in se ne morem odločiti med Hondo Varadero l.1999 ter Aprilio Caponord l.2002 se obračam na vas vse, ki imate ta motora za več informacij? (cena vzdrževanja, pogoste okvare, poraba goriva, vodljivost, rezerni deli....)

Za odgovore oziroma za informacije se vam že v naprej zahvaljujem.

Lep pozdrav Robi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to ti je v bistvu isto... Varaderota sem vozil, capo ne... Vara se mi je zdela zelo udobna, na mestu malo težka... bi pa rekel da so starejši modeli morda malo več pokurili kot Aprilije (ugibam)...

...sicer je pa ponudba kar se Vare tiče zelo pestra, capotov je bolj mal... vara najbrž bolj vzdržljiva (beri: manj okvar) pa deli so verjetno "na dosegu" iz danes na jutri in to kjerkoli po svetu... pri Italijanskih mopedih pa so nekatei že "kar čakal" na kak komad...

Zdaj se ti bodo pa itak oglašali lastniki enih in drugih in te prepričevali da je "njihov ta bolš"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V-Stroma kup pa je :grim

kot je napisal hajoktejn, če imaš možnost jih preizkusiti, to izkoristi.sta oba luštna motorina, pač vsak s svojimi + in -.včasih pa že samo občutek, ko sedeš na motor odloči kaj in kako.kolikšna je razlika v ceni?sam bi verjetno vzel mlajši letnik.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(Samo) vozil sem oba. In bil nad obema zadovoljen. Prepričan sem, da je Varadero, motor z manj posegi v "drobovje". Kapo pa mi je bil všeč (kljub robustnosti) tako zaradi moči, položaj voznika, kot vodljivosti motorja. Težko bi se odločil. A bi se vseeno za japonca. (Moje prepričanje, ki vsaj zame nekaj šteje.) V bistvu tudi z CapoNordom nebi bistveno falil.

Ni pa mi všeč aluminijast geštel, ki se že ob najmanjšem trku v križu zlomi in mu odpade komleten sprednji del (vilice s kolesom.)

Torej; Kot se boš odločil, boš naredil prav.

Dober nasvet a ne... (za razmislek.) Preizkusi enega in drugega, pa ti bosta sama povedala, kateri se te bolj želi.

Kot je rekel bobiboss. Probaj oba in kupi Stroma, pa boš najbolj zadovoljen... :OK:

Popravljeno . Popravil semering
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nikoli v življenju se ne bi odločal za nakup motorja na tak način. Vsakič ko kupujem vem kateri motor hočem imeti, vse ostalo ni prav... pa je lahko milijon testov in mnenj proti moji odločitvi.

Meni se zdi tovrstno tipanje prav nesmiselno... mogoče sem pa jaz čuden, ker kupim motor, ki ga hočem imet in ne motor,ki so ga priporočili.

LP Bajsi

P.S.: mi je zelo podobno kot pri izbiri ženske, vem katero hočem :love1: nimam pa nič proti če lahko še kako drugo preizkusim :pos:

Popravljeno . Popravil bajsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo iz MS naročil sedež pri Bobanu v Srbiji? Me zanima kako se obnese

Ja, ga tudi imam ....in seveda verzijo s gelom....in ga ne menjam....in po novem letu ga boš lahko naročil v SLO...več na PM

Popravljeno . Popravil bmw
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ga imam tudi, kako se bo obnesel, bom pa povedal, ko se bom začel vozit, vendar ne dvomim o kvaliteti ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-22334-0-34275700-1296374991_thumb.jpgTa teden sem dobil nazaj predelan sedež za varico.Zgleda pa takolepost-22334-0-43153100-1296374896_thumb.jpg

Tole so meni naredili v Srbiji.sem zelo zadovoljen.Samo ni z gelom.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je to.

imam težave z sedežem ker ga je nek cepec kar z nožem znižal ,tapetnik mi ga je skušal popraviti vendar to ni to, pa bi bil zelo vesel za kakšen kontakt-
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ja, ga tudi imam ....in seveda verzijo s gelom....in ga ne menjam....in po novem letu ga boš lahko naročil v SLO...več na PM

Zanima me kje in kako ga boš lahko naročil tudi v SLO????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!