Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

Zdravo

Zanima me če je že kdo izdelal oz kupil nosilec za Varo, ki se montira nad armaturno ploščo. Večinoma to vidimo pri raznih GS. Za BMW tudi obstaja veliko modelov nosilcev, ki se jih lahko kupi, medtem ko za Hondo tega nisem zasledil, Razen nek model, kjer pa cena dosega skoraj 100€ za kos pleha, ki se ga privije na vijake od stekla.

Obstaja kje kaj za naše honde ? Oz če je kdo videl oz. izdelal kaj podobnega se priporočam.

tukaj imaš, kar nekaj dodatkov za tvoj motor tole je link za gps nosilec

http://shop.touratech.com/vehicle-equipment.html?cat=10850&tt_bikemanufacturer=811_807&tt_biketype=894_821

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tukaj imaš, kar nekaj dodatkov za tvoj motor tole je link za gps nosilec

http://shop.touratech.com/vehicle-equipment.html?cat=10850&tt_bikemanufacturer=811_807&tt_biketype=894_821

bolj sem imel v mislih nekaj takega, saj nosilec za na balanco imam vendar mi je prenizek

http://www.migsel.com/store/index.php?_a=viewProd&productId=52

kje dobit kaj takega pri nas za pametno ceno ..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa kaj takšnega! v Louisu 29€

tocno tega imam ... vendar bi rad zadevo montiral nad stevce ... veliko bolj pregledno ...

zdej nasel sem tisto ponudbo, ki sem jo prilepil gor, vendar mi je 90€ za tist kos prevec ...

nic vidim da se nihce ni delal kaj podobnega ... no bom moral malo improvizirati ...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam nekaj podobnega nad števci, vendar uporabljam za montažo kamere. Slike trenutno nimam, lahko pa poslikam in zvečer dodam. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam nekaj podobnega nad števci, vendar uporabljam za montažo kamere. Slike trenutno nimam, lahko pa poslikam in zvečer dodam. LP

daj prosim ... kje si kupil ...

ali pa kako sliko kako je izdelano ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj znanec ki ima rokodelsko žilico si je naredil nosilec GPSa za varo ki pride na sredini nad števcema, narejen je iz okrogle cevke premera okoli 1cm na obeh koncih sploščena in prevrtana da jo lahko prišravfa na zgornje vijake ki držijo šipo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz mam na šipo vakumski nosilec za 10 euro za htc, drži skoz že :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Original pri Letečem :OK:

Nikdar več drugih kot orginal!

Sem imel CARBONE LORRAINE SBK 5 in Rx3 papajo diske :BUA: , sem jih odstranil še pravi čas :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo obljubljene slike; malo pozno, pa vendarle.

post-18339-0-16885900-1342162153_thumb.jpg

post-18339-0-22947700-1342162161_thumb.jpg

post-18339-0-98124300-1342162166_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil MIRci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni. Prosim za nasvet na kaj je potrebno biti pozoren pri nakupu Varaderota 03 - z el. vbrizgom goriva? Prosil bi, da poveste kakšne specifike, torej stvari na katere bi pri običajnem pregledu motorja pozabil oz. se nanašajo zgolj na omenjem motor. Kolega kupuje Varo in potrebuje informacije, prešel bo iz štirivalnikov na dvovalnik.

Hvala za pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni. Prosim za nasvet na kaj je potrebno biti pozoren pri nakupu Varaderota 03 - z el. vbrizgom goriva? Prosil bi, da poveste kakšne specifike, torej stvari na katere bi pri običajnem pregledu motorja pozabil oz. se nanašajo zgolj na omenjem motor. Kolega kupuje Varo in potrebuje informacije, prešel bo iz štirivalnikov na dvovalnik.

Hvala za pomoč.

Mal se bo moral na vibracije navadit, predlagam da kupi malo novejšo z ABS ni tako velika razlika v €

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 je zgornja cena, tako, da so tukaj okoli letnika 03. So pri el. vbrizgu bile kakšne težave z bencinskimi črpalkami kot so bile pri fergazerjih, pisali ste o nekakšnih "kompresijskih" težavah - da je na enem cilindru potiskalo ven neko gumo pri svečki itd... Malo nekaj se spomnim kolikor sme bežno brskal po temo, zato sprašujem za stvari na katere je potrebno biti pozoren pri omenjenem modelu.

Vibracije ne bojo problem - vozi Huso hard enduro.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja nosilec za gps sem imel v mislih ... anyone ?

Jp. Kolega. Pride hudo, nimam pa pofotkano. Sam svoj mojster, ampak vrhunska izdelava..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 je zgornja cena, tako, da so tukaj okoli letnika 03. So pri el. vbrizgu bile kakšne težave z bencinskimi črpalkami kot so bile pri fergazerjih, pisali ste o nekakšnih "kompresijskih" težavah - da je na enem cilindru potiskalo ven neko gumo pri svečki itd... Malo nekaj se spomnim kolikor sme bežno brskal po temo, zato sprašujem za stvari na katere je potrebno biti pozoren pri omenjenem modelu.

Vibracije ne bojo problem - vozi Huso hard enduro.

Lp

Prej sem vozil letnik 2002 SD01 nobenih problemov, zdaj vozim četro leto SD 02-ajnšpric redni servisi brez problemov, prevoženi km niso problem, prej je problem v rednem vzdrževanju in lastniku.

Prijeten nakup....počakaj :OK: do konca sezone bo moja naprodaj, če bo vse po sreči brez praske z vso možno opremo. :grim

Vibracij :010 je ravno prav...čez čas sploh ne veš da so :D

Popravljeno . Popravil royal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, po včerajšni vožnji v dežu, se mi je na vari letnik 2004, pokvaril števec za hitrost in posledično prevožene kilometre, poleg tega se na vsake toliko časa med vožnjo prižiga lučka " FI " na armaturni plošči, gori toliko časa dokler ponovno ne zaženem motor. Ima kdo kakšne izkušnje glede tega, kako popraviti števec hitrosti in kaj naj bi pomenilo prižiganje omenjene lučke?

Za odgovore se vam najlepše zahvaljujem!

lp Blaz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, po včerajšni vožnji v dežu, se mi je na vari letnik 2004, pokvaril števec za hitrost in posledično prevožene kilometre, poleg tega se na vsake toliko časa med vožnjo prižiga lučka " FI " na armaturni plošči, gori toliko časa dokler ponovno ne zaženem motor. Ima kdo kakšne izkušnje glede tega, kako popraviti števec hitrosti in kaj naj bi pomenilo prižiganje omenjene lučke?

Za odgovore se vam najlepše zahvaljujem!

lp Blaz

Po vsej verjetnosti ti je v konektorje armature vdrla voda. Dokoplji se do konektorjev za armaturo, jih razstavi, posuši, nasprejaj s kontakt sprejem, po potrebi očisti ter preglej zaščitne gume okoli konektorjev. Ko bo suho sestavi in sprobaj. Kontakt izboljšaš, če konektov večkrat sestaviš in razstaviš.

Slab spoj je lahko tudi na spoju senzorja hitrosti. Sledi kablu senzorja ki je namontiran v ohišje menjalnika za zadnjim fedrom.

FI se prižiga posledično, ker ni signala o hitrosti na računalnik.

Ispravnost senzorja hitrosti preveriš z merjenjem voltaže na kablih senzorja. Ob prižganem kontaktu meriš napetost in hkrati vrtiš zadnje kolo. Napetoet mora nihati med 0 in 5 V.

Popravljeno . Popravil raza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je za varo leto 2012 zadnje leto proizvodnje ali se še bo proizvajala?

Popravljeno . Popravil royal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po vsej verjetnosti ti je v konektorje armature vdrla voda. Dokoplji se do konektorjev za armaturo, jih razstavi, posuši, nasprejaj s kontakt sprejem, po potrebi očisti ter preglej zaščitne gume okoli konektorjev. Ko bo suho sestavi in sprobaj. Kontakt izboljšaš, če konektov večkrat sestaviš in razstaviš.

Slab spoj je lahko tudi na spoju senzorja hitrosti. Sledi kablu senzorja ki je namontiran v ohišje menjalnika za zadnjim fedrom.

FI se prižiga posledično, ker ni signala o hitrosti na računalnik.

Ispravnost senzorja hitrosti preveriš z merjenjem voltaže na kablih senzorja. Ob prižganem kontaktu meriš napetost in hkrati vrtiš zadnje kolo. Napetoet mora nihati med 0 in 5 V.

Se ti zahvaljujem za hiter odgovor, res je prišla vlaga v konektorje pod merilniki in je prekinili el. tok. Ko se je motor posušil je merilnik ponovno začel delovati, opozorilna lučka FI pa ne sveti več! Težava se je odpravila sama po sebi :D:D:D:D

lp blaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!