Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

Pazi pri Yuasi...prej preveri specifikacije, obstaja takoimenovana budget verzija nekaterih akumulatorjev, ki ima precej nižji zagonski tok.

A je ta zagonski tok kje na aku. zapisan? Jaz sem videl samo da so znižani iz prejšnje cene okoli 110€ na 75€, po moje niso budget variante :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče se pojavi še kakšna ženska, ki vozi Varaderko?? :)

Jaz jo bom sigurno nekoč imela v svoji garaži... :wub: ^_^ :D

Žgance jest pa dnar šparat! Sigurno bo kera naprodej. Za novo bo pa treba pohitet, ker gre iz programa.

Popravljeno . Popravil raza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žgance jest pa dnar šparat! Sigurno bo kera naprodej. Za novo bo pa treba pohitet, ker gre iz programa.

nekje sem prebral, da še bo letnik 2013 ???????

Popravljeno . Popravil royal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žgance jest pa dnar šparat! Sigurno bo kera naprodej. Za novo bo pa treba pohitet, ker gre iz programa.

O ja, že tečem! :)

Zakaj pa gre iz programa?? O.o Bom pa novo rabljeno kupila :P Preden bom imela izpit za takole bitje :wub: bo tudi že nekaj časa mimo :/

Kar naj bo še letnih 2013, pa tudi 14 in 15 sta lahko :P

Eno, mogoče trapasto vprašanje... Določene modele motorjev nehajo delat. Zakaj? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pozna mogoče kdo koga, ki ima Varaderko 125? :)

Ima jo en pripravnik Šparon Ridersov iz Šmarja pri Jelšah - če me spomin ne vara :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pazi pri Yuasi...prej preveri specifikacije, obstaja takoimenovana budget verzija nekaterih akumulatorjev, ki ima precej nižji zagonski tok.

V moji vari je 20 amperski akumolator pi mi je tud šou po gobe ali je ta 14 amp dovolj močan? Popravljeno . Popravil Grega77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V moji vari je 20 amperski akumolator pi mi je tud šou po gobe ali je ta 14 amp dovolj močan?

Jaz mam Kitajski XY akumulator že četrto leto notr pa še zmeri dela super.

Kako pa si spravu 20 amp aku. noter?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče se pojavi še kakšna ženska, ki vozi Varaderko?? :)

Jaz jo bom sigurno nekoč imela v svoji garaži... :wub: ^_^ :D

Ena je bila, pa je ni več.....................no že dolgo je nismo videli!!! :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sem prav seznanjen ,imajo tiste vare ki imajo abs 18 Ah,brez abs 14Ah.

SD01 ---------- SD02 Tisto 17/18 Ah bi razumel kot brez / z ABS?

Popravljeno . Popravil raza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, danes mi je med vožnjo proti domu počil zadnji amortizer, ima kdo kakšen nasvet, kje dobiti po prijazni ceni dober kvaliteten nadomestni zadnji amortizer in vzmet. Koliko časa je rok dostave takšnega nadomestnega dela? Za odgovore se vam že v naprej najlepše zahvaljujem!

Lp Blaz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, danes mi je med vožnjo proti domu počil zadnji amortizer, ima kdo kakšen nasvet, kje dobiti po prijazni ceni dober kvaliteten nadomestni zadnji amortizer in vzmet. Koliko časa je rok dostave takšnega nadomestnega dela? Za odgovore se vam že v naprej najlepše zahvaljujem!

Lp Blaz

Če ti je počila vzmet jo imam doma in ti jo lahko tudi zamenjam, imam pa tudi kompleten original amortizer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepše se zahvaljujem sayo-tu za hitro pomoč in rezervni amortizer. Amortizer je že zamenjan in pripravljen na vožnjo!

lp Blaz

Ma ni problema, če boš še kaj rabil kar poklič, srečno vožnjo :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

pozdravljen

Tudi jaz moram zamenjati verižni set na vari- mi lahko posreduješ kontakt od letečega? ali pa če veš kje bi dobil boljšo in cenejšo verigo.so kakšne posebnosti pri verigah?izkušnje me zanimajoi ne trgovski nasveti.nekje sem zasledil da na motorjih nad 600 ccm naj nebi montiral nesestavljene verige? in pa naj bi se zamenjala tudi neka plastika ali drsnik nevem točno.se splača vzeti prvi zobnik original? vzami si malo časa in mi odgovori

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Kolega zanima če ima kdo odveč kašen rezervar za gorivo??? Ta ki ga ima je bil nekajkrat zalit z neko stvarjo ker je bil predrt in je sedaj ta stvar popustila.

Tako da če ima kdo kakšnega doma in ga nerabi mi lahko sporoči na pm.

LP, Gašper

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem jih odprl pri 100.000 pa ni bilo kaj nastavljat, vse v srednjih vrednostih...tenako slišal tudi od drugih.....tako da na tvojem mestu bi pustil pri miru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem jih odprl pri 100.000 pa ni bilo kaj nastavljat, vse v srednjih vrednostih...tenako slišal tudi od drugih.....tako da na tvojem mestu bi pustil pri miru.

A napenjalca obeh verig si pa menjal ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!