Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

Pozdravljeni,

Kakšna je povprečna poraba pri Varadero 2000 letniku?

Hvala za odgovore in LP

Tudi 6L je z normalno dinamično vožnjo dosegljivo ali še celo kak dcl manj, porabo na bivšem modelu L2002 sem imel okrog 6L ....če pa jo goniš pa normalno več kot vsak!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi 6L je z normalno dinamično vožnjo dosegljivo ali še celo kak dcl manj, porabo na bivšem modelu L2002 sem imel okrog 6L ....če pa jo goniš pa normalno več kot vsak!

6L, oziroma malo manj sem dosegel zgolj enkrat; in ni blo nobene dinamike.

Moja poraba na 2001 se je vrtela okrog 8.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6L, oziroma malo manj sem dosegel zgolj enkrat; in ni blo nobene dinamike.

Moja poraba na 2001 se je vrtela okrog 8.

Do 6 litrov kuri če se z njo pelješ na opazovanje narave največ do 4.500 obratov, men žre okoli 7.5, vožnja od 5.000 do 6.500 obratov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do 6 litrov kuri če se z njo pelješ na opazovanje narave največ do 4.500 obratov, men žre okoli 7.5, vožnja od 5.000 do 6.500 obratov

To smo predebatirali že pred leti in nima smisla odkrivati tople vode koliko komu troši na katerih obratih, govorim iz izkušenj iz potovanj ne iz kafe racer tur, kjer je tudi pomembno, da vidiš kaj se dogaja ogrog in pred tabo....možno je tudi 10L :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To smo predebatirali že pred leti in nima smisla odkrivati tople vode koliko komu troši na katerih obratih, govorim iz izkušenj iz potovanj ne iz kafe racer tur, kjer je tudi pomembno, da vidiš kaj se dogaja ogrog in pred tabo....možno je tudi 10L :grim

Men na toplo vodo sploh ne vžge :evilgrin:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

A kdo od vas ve, kako je treba priklopit konektorje na rezervarju za nivo goriva;namreč sta dva ločena konektorčka, na enega gre zelena žica, na drugega pa črna.

Lp, Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

A kdo od vas ve, kako je treba priklopit konektorje na rezervarju za nivo goriva;namreč sta dva ločena konektorčka, na enega gre zelena žica, na drugega pa črna.

Lp, Andrej

Če ni različnih konektorjev je vseeno na katero priklopiš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo kdo probal namontirati namontirati zadnjo gumo metzeler turance EXP nove širše dimenzije 170/60 R 17 M/C 72V TL

Sem imel na prejšnji vari montirano eno sezono gumo takšne dimenzije, se točno ne spomnim več proizvajalca, malo je bila knap ob straneh, tudi nobenih posebnih prednosti ni prinesla, edino kak deci večjo porabo mogoče, samo takrat to ni bilo pomembno :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en problemcek...zdej cez mrtvo sezono, k bo čas bi lam prerihtal varo.. v smislu dvignt..k sem 198 velik. ma kdo izkusnje s tem..? al sam kit dat zadaj da se zamenja in amortizer pusti , al vse , pa kako to pol pride spredaj na krizu.. k kriz ze zdej v nuli.dvignt pa tud zarad tega k skos na tački.. in kere gume dat gor, k pr EXP gre kdaj pa kdaj čez rob, da bi mele vec loka.

stay on street ;)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en problemcek...zdej cez mrtvo sezono, k bo čas bi lam prerihtal varo.. v smislu dvignt..k sem 198 velik. ma kdo izkusnje s tem..? al sam kit dat zadaj da se zamenja in amortizer pusti , al vse , pa kako to pol pride spredaj na krizu.. k kriz ze zdej v nuli.dvignt pa tud zarad tega k skos na tački.. in kere gume dat gor, k pr EXP gre kdaj pa kdaj čez rob, da bi mele vec loka.

stay on street ;)!

google prevajalnik rabiš za slovenščino... pol pa bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

google prevajalnik rabiš za slovenščino... pol pa bo.

Boš sedaj povedal kaj pametnega :P?

imam en problem.. Čez "mrtvo"sezono,ko bo čas imam plan predelat Varadero. Ker sem visok 198cm in mi je malo prenizka,ter dostikrat se zgodi da v ovinkih tačka konkretno drsa po tleh, bi jo dvignil. Ne vem pa kako bi bilo to izvedljivo,ker je spredaj na krizu že sedaj v nuli. Ali bi bilo zadaj ze dovolj samo kit-za dvignit,ali to podre vozne lastnosti glede na amortizer. Ali je potrebno zamenjati komplet z amortizerjem?

In katere gume bi bile primerne , da imajo več loka, ker se z EXP gumami pelje dostikrat že čez rob.

hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš sedaj povedal kaj pametnega :P?

imam en problem.. Čez "mrtvo"sezono,ko bo čas imam plan predelat Varadero. Ker sem visok 198cm in mi je malo prenizka,ter dostikrat se zgodi da v ovinkih tačka konkretno drsa po tleh, bi jo dvignil. Ne vem pa kako bi bilo to izvedljivo,ker je spredaj na krizu že sedaj v nuli. Ali bi bilo zadaj ze dovolj samo kit-za dvignit,ali to podre vozne lastnosti glede na amortizer. Ali je potrebno zamenjati komplet z amortizerjem?

In katere gume bi bile primerne , da imajo več loka, ker se z EXP gumami pelje dostikrat že čez rob.

hvala.

Moj prijatelj (Vampi, je tud na forumu) ma tako Varo k jo je kupil v Nemčije, je bila predelana ravno za možakarja tvojih mer, zamenjan ima kompleten zadnji amortizer Wilbers ki ima dodatno namontiran vijak za nastavitev višine (Wilbers sedaj pri Čarmanu -15 %), narejene ima tudi nastavke za sprednje teleskope tako da so daljši približno 4 cm ima pa še povišan sedež da nima tako pokrčene noge, ko ga tako zvišaš moraš popraviti še stransko tačko in centralno stojalo če ga imaš, to te košta tam okoli 800 €

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

A je mogoče kdo izmed vas lociran kje med Postojno in Novo Gorico in ima namontirano povišano zatemnjeno šipo GIVI FUME da bi se dalo to videt?

Katero mi bolj priporočate GIVI ali MRA vario touring?

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

A je mogoče kdo izmed vas lociran kje med Postojno in Novo Gorico in ima namontirano povišano zatemnjeno šipo GIVI FUME da bi se dalo to videt?

Katero mi bolj priporočate GIVI ali MRA vario touring?

Hvala.

MRA vario touring, brez debate!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala!

Sem klical, cena 120€.

Mi je pa kuj povedal, da če mam 190 cm pa Nolan 103, pol bo še zmer tulenje okol ušes. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala!

Sem klical, cena 120€.

Mi je pa kuj povedal, da če mam 190 cm pa Nolan 103, pol bo še zmer tulenje okol ušes. :glare:

Če maš N 103 pol si kabino kupi, nobena višja šipa ne pomaga, vem, imam isto kombinacijo. Dosti boljša pa je nova N 104

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočeš rečt, da imaš MRA Vario touring, pa ni nč bolš? :BUA:

Ma glihkar bom guno poštarsko za APN-a kupu. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če maš N 103 pol si kabino kupi, nobena višja šipa ne pomaga, vem, imam isto kombinacijo. Dosti boljša pa je nova N 104

Enako pri meni z N 103. Še z odprtim vizirjem je tišje :eek:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!