Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

Hočeš rečt, da imaš MRA Vario touring, pa ni nč bolš? :BUA:

Ma glihkar bom guno poštarsko za APN-a kupu. :grim

Katero šipico imaš zdaj? če imaš 190+ daj povišano Givi in MRA vario ..tako kombinacijo imam ...s to kombinacijo se pelješ brez problemov tudi do 180 km/h :OK: ...res nimam pa Nolanke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tastaro imam!

Dobiš givi tudi za tastaro povišan, sem ga imel na stari vari, samo brez mra spojlerja je bilo kar v redu koliko se še spomnim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Zdravo

Saj vem, da je verjetno že veliko napisanega o tem ampak jaz nisem našel :BUA:

Mene pa zanima ali je že kdo od vas Varaderoljubcev nalil v svojo ljubico olje motul 5100 Ester 10W-40

Predusem me zanima tisti ester

Ali je koristen ali škoduje al je pa samo dodatek in davek na budale. :kva2:

Hvala

Popravljeno . Popravil Jetam
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Saj vem, da je verjetno že veliko napisanega o tem ampak jaz nisem našel :BUA:

Mene pa zanima ali je že kdo od vas Varaderoljubcev nalil v svojo ljubico olje motul 5100 Ester 10W-40

Predusem me zanima tisti ester

Ali je koristen ali škoduje al je pa samo dodatek in davek na budale. :kva2:

Hvala

Jaz ga dajem notr že 10 let pa večina drugih se mi zdi tudi, nobenih problemov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uporabljal motul 5100, sicer 15W-50 v vseh motorjih dosedaj. Poceni je pa lepo diši. ;)

za varo ta gradacija 15W/50 ni primerna..to je bolj za zračno hlajene motorje seveda z mokro sklopko .....diši pa zato, da takoj veš če ti ga kaj papca aja samo nismo na pravi strani :grim

Popravljeno . Popravil royal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uporabljal tole olje v dveh hondah, kawasakiju in KTM-u. In 15W-50 so mi nalili na servisu v Trzinu, ker je bolj primerno za vožnjo pri visokih temperaturah, pod nulo se pa redki vozijo.

edit: sem mislil da se zajebavamo samo v tistih temah, tule ne. Ali pač?

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uporabljal tole olje v dveh hondah, kawasakiju in KTM-u. In 15W-50 so mi nalili na servisu v Trzinu, ker je bolj primerno za vožnjo pri visokih temperaturah, pod nulo se pa redki vozijo.

edit: sem mislil da se zajebavamo samo v tistih temah, tule ne. Ali pač?

Dobro naj bo po tvoje, drugače še bomo to stran zavozili ali tu pač ne!

Popravljeno . Popravil royal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čas je za menjavo prednje gume. Ker nimam centralnega stojala na Vari, me zanima, kako podpreti prednji konec, da lahko v domači garaži snamem kolo in ga nesem vulkanizerju. Če ima kdo prednje stojalo, ki je uporabno za Varo(stabilno in dovolj močno), prosim za link ali foto. Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čas je za menjavo prednje gume. Ker nimam centralnega stojala na Vari, me zanima, kako podpreti prednji konec, da lahko v domači garaži snamem kolo in ga nesem vulkanizerju. Če ima kdo prednje stojalo, ki je uporabno za Varo(stabilno in dovolj močno), prosim za link ali foto. Hvala.

Saj še ni snega zapelji ga raje do vulkanizerja.! (lahko ga dvigneš, lepo pod karter ustrezno velik kos deske in dvigalko....samo previdno nima 100kg)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čas je za menjavo prednje gume. Ker nimam centralnega stojala na Vari, me zanima, kako podpreti prednji konec, da lahko v domači garaži snamem kolo in ga nesem vulkanizerju. Če ima kdo prednje stojalo, ki je uporabno za Varo(stabilno in dovolj močno), prosim za link ali foto. Hvala.

JAz imam en set stojal viška....home made zadeva.....dam za simbolično ceno....

LP

G

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj še ni snega zapelji ga raje do vulkanizerja.! (lahko ga dvigneš, lepo pod karter ustrezno velik kos deske in dvigalko....samo previdno nima 100kg)

Tud v tej smeri sem razmišljal, da dam nekaj pod karter. Vendar sem malo v dvomih, da ne bi poškodoval karterja. Kar se pa tiče menjave gum je pa tako, da te stvari rad sam urejam. Mi je v veselje, pa še sproti kaj popucam, kamor drugače krpa težko zaide.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa svojo (boljšo) polovico na ploščo od kufra in naj sedi kakšno uro ali dve gor.

Tak da se privadi ponovno za drugo sezono.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa svojo (boljšo) polovico na ploščo od kufra in naj sedi kakšno uro ali dve gor.

Tak da se privadi ponovno za drugo sezono.

Sem ji predlagal, pa ji ni všeč. Bo raje za stojala nakazala..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud v tej smeri sem razmišljal, da dam nekaj pod karter. Vendar sem malo v dvomih, da ne bi poškodoval karterja. Kar se pa tiče menjave gum je pa tako, da te stvari rad sam urejam. Mi je v veselje, pa še sproti kaj popucam, kamor drugače krpa težko zaide.

Zdaj itak imaš rešitev, drugače pa ga lahko dvigneš brez skrbi pod karterjem, saj to ni nek čunga lunga ..fajn porihtaj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega rabi za varo 2002 nove sprednje diske(uničil z neustreznimi ploščicami)...sicer je kar nekaj OM ponudbe čunga lunga ima kdo kakšne izkušnje s kakšno OM znamko ali samo ....orginal??(mislim da so diski za vse modele brez ABS identični)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega rabi za varo 2002 nove sprednje diske(uničil z neustreznimi ploščicami)...sicer je kar nekaj OM ponudbe čunga lunga ima kdo kakšne izkušnje s kakšno OM znamko ali samo ....orginal??(mislim da so diski za vse modele brez ABS identični)

lp

CARBONE LORRAINE ploščice so se izkazale v tem primeru za neustrezne v 15tkm popolnoma uničile diske .....predlog, daj samo orginal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!