Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

JA itak....poglej PM za telefon

Leteči... dobil. Hvala in :OK: :OK: :OK: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Ko bo pa vreme, pa pridem v tvoje kraje in dam za kavo(:::beri pivo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vara je zihr Italjanska tak da je težko verjetn kdo pozna !! Jst mam z lastnikom dobre izkušnje. Vara je po sliki sodeč dobro ohranjena ima pa tud nekj opreme !!

Sicer si pa blizu doma.......

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem. Je imel kdo podobno zgodbo z Varadero letnik 2004 elek. vbrizg, 3 x na leto se mi ob poiskusu vžiga noče zagnati črpalka za gorivo in ne ugasne kontrolna lučka F1. Dvakrat navijem ročko za plin oziroma ponovim vajo z zaganjanjem motorja, ključ ven in not,normalno vžge, potem je pa zopet pol leta mir.  Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tastare so mele težave s črpalkami za gorivo, za tanove ne vem kako je; mal poglej tud kšne kontakte pa wede mal našpricaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letnik 04 ni imela težav z omenjeno pumpo !! F1 kontrolka signalizira težave z PGM sistemom (vbrizg) !!

Če se težava pojavi samo 2x letno vozi in uživaj :beer2:

Tudi če ti servis priklop diagnostiko dvomim da bi pokazalo kako  napako (verjetno računalnik ne shranjuje motenj), bi moral vprašat servis !!

 

 

 

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na moji Varici se je ta problem pojavil,ko je bila se v garanciji.Nato so mi na ASu menjali senzor v masini povezan z HISS.Eno leto je bilo mir,sedaj se pa isto pojavlja.in to kar pogosto.LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem. Je imel kdo podobno zgodbo z Varadero letnik 2004 elek. vbrizg, 3 x na leto se mi ob poiskusu vžiga noče zagnati črpalka za gorivo in ne ugasne kontrolna lučka F1. Dvakrat navijem ročko za plin oziroma ponovim vajo z zaganjanjem motorja, ključ ven in not,normalno vžge, potem je pa zopet pol leta mir.  Hvala.

Imel sem podoben primer samo da mi je pri premikanju balance v levo in desno enkrat delalo enkrat ne. Podreti je blo treba kabel ki gre iz ključavnice lepo celega pretipat in kaj kmalu sem našel del na katerem so bili droti precvikani .na novo zlotal pa dela ko šus. Moraš celega pretipat z roko ker je v zaščiti in napaka ni vidna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je že gdo dal zadaj večji verižnik gor ? Jest moram komplet ketno zamenjat pa sem mislu,  ( ker sem bol "težak" ) da bi ga mal pojaču da mi nau treba skos gangat gor pa dol, a ima gdo kej izkušen ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probaj...............mogoče bi bilo OK. Jaz bi probal spremembo 2 zob.

 

 

ČE ti ni všeč pač požreš tistih 18 EUR in kupiš drug verižnik.

 

Pošlji mi PM....če iščeš celoten verižni set...........bomo zrihtal po  sindikalni ceni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je že gdo dal zadaj večji verižnik gor ? Jest moram komplet ketno zamenjat pa sem mislu,  ( ker sem bol "težak" ) da bi ga mal pojaču da mi nau treba skos gangat gor pa dol, a ima gdo kej izkušen ?

 

Jaz sem probal in bom obdržal to razmerje. Super.

Spredaj sem zamenjal zobnik z zobom manj. Predlagam enako, imaš manj stroškov, če ti ne bo všeč in daš gor nazaj original. Baje je eden spredaj enako tri zadaj.

Polno naložen je 6. prestava čisto nekaj drugega kot prej. Dobro, ti imaš že v osnovi močnejši motor. Morda te bo motilo, ker so brzine krajše. Je pa v klance bolj suveren in iz prve v drugo. Pač odvisno od potreb.

 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za Varadero zadnji zobnik ne dobiš večji. no saj jaz ga nisem. sem pa dobil za spredaj za en zob manšega kar je skoraj isto kot da bi zadaj dal za 3 večjega... sem pa po par sto kilometrih dal nazaj original, ker tudi števec laže in tudi hitreje kilometre vrti...

ti kupi original komplet spredni zobnik ti pa jaz posodim. da boš vidu kako ti bo pasalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom najbrž kar pri originalu ostal ; razen če bi dobu zadnega manjšega za en zob, če ne bom pa enga odlomu ha ha  !!!!!! Bom probal par variant .Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa sledi zdaj.....?? ti ne bo žal štrudla :closedeyes:

 

SAmo da ne pride z BMWjem.............vse ostalo bo preživel!!! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, dober večer, na Varaderi večinoma kar nekaj let vozim Bridgestonke, ki pa jih na kakšni avtocestah ko gremo kam daleč, ki se jih sicer izogibamo, hitro poberejo sredico. Znanec na KTM mi je omenil Contatack po sredini trše.... Ima morda kdo kakšno izkušnjo. vesel bom vseh komentarjev. Hvala in lep konec tedna vam želim...

 










 


Conti Trail attack









 


Conti Trail attack










 


Conti Trail attack

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm,znanec ima prav .....nasplošno so izkušnje uporabnikov dobre !!

O gumah je ogromno napisanega v naši temi in je bzv da ponovno razpravljamo......miško v roke pa klik,klik.......

Če boš naročal poklič 031774637 (dostava kamorkoli 5 eur) 

 

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, dober večer, na Varaderi večinoma kar nekaj let vozim Bridgestonke, ki pa jih na kakšni avtocestah ko gremo kam daleč, ki se jih sicer izogibamo, hitro poberejo sredico. Znanec na KTM mi je omenil Contatack po sredini trše.... Ima morda kdo kakšno izkušnjo. vesel bom vseh komentarjev. Hvala in lep konec tedna vam želim...

Ko sem kupil motor, so bi le na njem Conti trail attack in sem bil z njimi zadovoljen.

Seveda po določenem času jih je bilo treba menjat.

Prebral X forumov,  še več XXX komentarjev, nato mi je pa serviser reku:

Tiste nianse pri gumah so samo za profesionalne voznike in one ki veliko potujejo po svetu.

Za nas povprečne uporabnike je pa  skoraj vseeno kaj daš gor.

In sem pri Širniku kupil nove kontinentalke.

197 eur v akciji za obe

Do sedaj prevozu že več kot 8000 km in ni obraba še niti na polovici. Pa jaz nisem lahek in se z mojo tud oba vozima.

Tako da bo verjetno izbira naslednjega kompleta tudi conti....

Seveda je to moje mnenje.

Verjetno se bo kdo našel, ki bo popolnoma drugačnega mneja.

 

Pa lep dan

Popravljeno . Popravil Jetam
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!