Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

Po 8400 prevoženih kilometrih je bil že skrajni čas za menjavo. To je ostalo od Metzeler Tourance, zraven je že nova za primerjavo. Od tega približno 3000 km v dvoje + prtljaga. Proti koncu je bil že hecen občutek pri vožnji, na mokrem je nisem preizkušal v takšnem stanju. Splošna ocena: ODLIČNO 5. Zato tudi nisem veliko razmišljal pri nabavi nove. Zakaj menjat nekaj kar deluje? 

post-5509-0-23362000-1376935898_thumb.jpg

post-5509-0-48653600-1376935924_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 8400 prevoženih kilometrih je bil že skrajni čas za menjavo. To je ostalo od Metzeler Tourance, zraven je že nova za primerjavo. Od tega približno 3000 km v dvoje + prtljaga. Proti koncu je bil že hecen občutek pri vožnji, na mokrem je nisem preizkušal v takšnem stanju. Splošna ocena: ODLIČNO 5. Zato tudi nisem veliko razmišljal pri nabavi nove. Zakaj menjat nekaj kar deluje? 

Lepo si jo zdelal...boš pa moral še malo leve ovinke trenirat...je pa Next še boljša, vsaj na GS-ih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 8400 prevoženih kilometrih je bil že skrajni čas za menjavo. To je ostalo od Metzeler Tourance, zraven je že nova za primerjavo. Od tega približno 3000 km v dvoje + prtljaga. Proti koncu je bil že hecen občutek pri vožnji, na mokrem je nisem preizkušal v takšnem stanju. Splošna ocena: ODLIČNO 5. Zato tudi nisem veliko razmišljal pri nabavi nove. Zakaj menjat nekaj kar deluje?

Samo eno vprašanje: po sliki sodeč imaš še stari model vare in me zanima če si že kaj menjal zadnji amortizer. Ker Touranceka bi mogla po mojem vedenju zdržati kar malo več kot dobrih 8k km. meni se je po menjavi zadnjega amortizerja obraba gume občutno zmanjšala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo eno vprašanje: po sliki sodeč imaš še stari model vare in me zanima če si že kaj menjal zadnji amortizer. Ker Touranceka bi mogla po mojem vedenju zdržati kar malo več kot dobrih 8k km. meni se je po menjavi zadnjega amortizerja obraba gume občutno zmanjšala...

Vara je letnik 2004. Med vožnjo do sedaj nisem dobil občutka, da bi amortizer jemal slovo. Je pa nekaj res. Letos smo bili v Črni Gori in okolici, kjer mi je v vožnji v dvoje s prtljago po tistih odličnih zavitih cestah vidno požrlo zadnjo gumo. Pa tudi to drži, da gasa nisem šparal. Verjamem, da bi z malo bolj "kulturno" vožnjo naredil še cca. 2-3 tisoč več kot sedaj. Prva guma ima zdaj 6500 km za sabo in bo po opažanjih sodeč zdržala cca. 10-12 tisoč. Očitno mi desni ovinki bolj ležijo... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnji dan v službi pred dopustom, se peljem iz službe domov in se mi prec strga zajla od sklopke. Baksus, da ne moreš verjet :headbang:  :wallbash: . Potem pa po največji gužvi, brez sklopke do doma :slap: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnji dan v službi pred dopustom, se peljem iz službe domov in se mi prec strga zajla od sklopke. Baksus, da ne moreš verjet :headbang:  :wallbash: . Potem pa po največji gužvi, brez sklopke do doma :slap: .

Hm, zakaj pa je nisi menjal že prej? verjetno se boš vprašal zakaj sem to napisal....si imel zadevo na servisu? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, zakaj pa je nisi menjal že prej? verjetno se boš vprašal zakaj sem to napisal....si imel zadevo na servisu? :grim

Zakaj si to napisal :grim ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj si to napisal :grim ?

Nič nisem porajtal, da bi bila natrgana, drugače bi jo že zamenjal. Servise pa tako sam delam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič nisem porajtal, da bi bila natrgana, drugače bi jo že zamenjal. Servise pa tako sam delam.

Na koliko prevoženih km se je utrgala? Malo za predstavo, kdaj me čaka menjava (preventivna)... Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na koliko prevoženih km se je utrgala? Malo za predstavo, kdaj me čaka menjava (preventivna)... Lp

80.000 :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pri 130.000km originalna še vedno služila. Sem jo pa sem in tja malce podmazal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojej! A nej jo jaz kar preventivno nabavim, k sem ene par čez? :D

Mah, sej gre tut brez sklopke, dokler si sam in brez prtljage :yes: . Drgače pa, kot pravi Leteči, pregledat če ni natrgana in podmazat. Sam se vsak dan vozim v službo, čez mesto ipd tako, uporabljam sklopko več, kot nekdo, ki vozi večinoma relacije. Glede na to, da ni bila nikoli podmazana, je kar dolgo zdržala. Aja, itak je Honda, ni čudno :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se pri redni kontroli,še na stari Varici opazil,da je zajla od sklopke malo načeta(70000).Kupil sem novo,staro sem dal pa obnovit,tako,da imam že sedaj na novi Varici rezervo vedno seboj ,za vsak slučaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Po 8400 prevoženih kilometrih je bil že skrajni čas za menjavo. To je ostalo od Metzeler Tourance, zraven je že nova za primerjavo. Od tega približno 3000 km v dvoje + prtljaga. Proti koncu je bil že hecen občutek pri vožnji, na mokrem je nisem preizkušal v takšnem stanju. Splošna ocena: ODLIČNO 5. Zato tudi nisem veliko razmišljal pri nabavi nove. Zakaj menjat nekaj kar deluje? 

Ne vem kva delaš ti z motorjem a 8400 ni veliko jaz menjam gume pri 12000 pa ne zgledajo takole slabo !Probal sem pa ze vse razn Pireli in Michelin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kva delaš ti z motorjem a 8400 ni veliko jaz menjam gume pri 12000 pa ne zgledajo takole slabo !Probal sem pa ze vse razn Pireli in Michelin

Vozim se... :kva2: Mogoče bi bilo bolje, če bi izpustil Dolomite in tiste lepe zavite ceste po BiH in Črni Gori.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!