Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

Men je pa že drugič v dolomitih bremz olje zavrelo. Prvič pred 3.leti, in prejšnji teden. Nevem,ali je to normalno, da dve leti staro olje navleče toliko vlage,al mi pa nekaj spušča. Se je še komu zgodilo enako? (Nožna bremza pade dol, prva je vredu...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa že drugič v dolomitih bremz olje zavrelo. Prvič pred 3.leti, in prejšnji teden. Nevem,ali je to normalno, da dve leti staro olje navleče toliko vlage,al mi pa nekaj spušča. Se je še komu zgodilo enako? (Nožna bremza pade dol, prva je vredu.. .)

Do zdaj še nisem imel podobnega primera, ćeprav sem že tudi Dolomite nekajkrat prevozil :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do zdaj še nisem imel podobnega primera, ćeprav sem že tudi Dolomite nekajkrat prevozil :glare:

Pred enim tednom na isti lokaciji, dva na motorju + prtljaga pa nobenih težav z zavorami. Prav nasprotno, skoz enakomeren pojemek, super občutek. Mogoče je kriv stil vožnje, bolj verjetno pa neki feler.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Kva je zdaj VARADEROVCI a ste še živi, a letošno zimo ne boste nič prčkal po mopedu :yea1:

 

Tudi to kot vse prejšnje nimaš kaj prčkat, le tu pa tam pogledat pod plahto če še diha :grim  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi to kot vse prejšnje nimaš kaj prčkat, le tu pa tam pogledat pod plahto če še diha :grim  

Ti ne razumeš kaj jaz mislim, kake predelave, dodatna oprema . . . ne mislim generalne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti ne razumeš kaj jaz mislim, kake predelave, dodatna oprema . . . ne mislim generalne

Vsa max, dodatna oprema vgrajena :OK:  ....predelava hm...ne ni potrebe me brez problema odpelje bilo kam in tudi vrne....imaš kak pameten predlog :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsa max, dodatna oprema vgrajena :OK:  ....predelava hm...ne ni potrebe me brez problema odpelje bilo kam in tudi vrne....imaš kak pameten predlog :whistle:

Ne nimam zate :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

A je mogoče urediti, da bi se vsaj prednja luč prižgala šele po zagonu motorja? Moti me, da luč gori že ob danem kontaktu. Predvsem sedaj v zimskem mirovanju, ko motor občasno rabi dlje časa za zagon in akumulator ni ravno naklonjen dolgemu matranju.  


 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

A je mogoče urediti, da bi se vsaj prednja luč prižgala šele po zagonu motorja? Moti me, da luč gori že ob danem kontaktu. Predvsem sedaj v zimskem mirovanju, ko motor občasno rabi dlje časa za zagon in akumulator ni ravno naklonjen dolgemu matranju.  

 

 

vse se da; al vežeš vmes rele z zakasnitvijo vklopa al pa enostavno en šalter s katerim ugasneš luči (predvidevam da ga nimaš).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

A je mogoče urediti, da bi se vsaj prednja luč prižgala šele po zagonu motorja? Moti me, da luč gori že ob danem kontaktu. Predvsem sedaj v zimskem mirovanju, ko motor občasno rabi dlje časa za zagon in akumulator ni ravno naklonjen dolgemu matranju.  

 

Preverite tukaj: http://www.tpe-elektronika.com/avtomobilska-elektronika-lucko.php

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja varadera ima že originalno notri rele ko štartaš motor gorijo samo parkirne luči bodi pozoren in poglej če ima tvoja vara tudi

Popravljeno . Popravil pasat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta lučko je sama navlaka ! daš vmes reley na kratko luč in problem je rešen !

Uporabit moraš 5 polni reley in to takoimenovani mirovni 5 polni(po nemško ruhestrom) reley.

Vežeš pa takole:

85  = masa - (okvir)

86  = tok za zagon zaganjača (drobni kabel na releju) za zaganjač št.50 (ali iz knofa za vžig)

30  = ablend tok - snameš ablend tok(z žarnice) in ga daš na reley št.30

87a = je tok nazaj na ablend na žarnico

87b = prazen

Ps: to te pride najceneje saj ta relej dobiš že za 5-7 €, malo kabla 1,5 mm kvdrat,in par štekerjev.

Popravljeno . Popravil Bremzer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

A je mogoče urediti, da bi se vsaj prednja luč prižgala šele po zagonu motorja? Moti me, da luč gori že ob danem kontaktu. Predvsem sedaj v zimskem mirovanju, ko motor občasno rabi dlje časa za zagon in akumulator ni ravno naklonjen dolgemu matranju.  

 

Žijo!

Jaz sem si  naredu zadevo, da se mi vžgejo luči z zakasnitvijo, ampak šele ko je motor vžgan. Najprej glavne, potem dodatne. Lahko jih pa vsake posamezno tudi izklopim preko gumba.

Če te zanima, me kontaktiraj pod zs.

Lp

Popravljeno . Popravil KNNMS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.
Mene zanima če ima kdo kakšne izkušnje z namestitvijo prikazovalnika predstav. Namreč nevem kam je potrebno pritrditi belo žičko ki bi morala biti povezana z ''neutral'', da bi prikazalo polem tudi 0.

post-45600-0-28396500-1388926966_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Mene zanima če ima kdo kakšne izkušnje z namestitvijo prikazovalnika predstav. Namreč nevem kam je potrebno pritrditi belo žičko ki bi morala biti povezana z ''neutral'', da bi prikazalo polem tudi 0.

attachicon.gifViewImage.jpg

Verjetno na + napajanja lučke na armaturi za prikaz ""nevtrala" oz. "lera".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neutral priklopiš na stikalo za "ler", ki krmili zeleno lučko na armaturi z "-" polom ali maso. Da nebi kaj skuril, če boš res "+" gor pripeljal. Vsi indikatorji se krmilijo z maso!

 

Enostavno belo žico pritisni ob geštel, pa boš takoj videl, če displej pokaže "0".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!