Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

A imas mogoce ukrivljeno stransko stojalo?

Meni se se ni nikoli zgodilo, da bi po tle podrsal z njim je na taki poziciji, da sem prej ze z zadnjimi tackami bil na tleh kot pa s stranskim stojalom. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope stojalo je ravno ko puška. Je pa res da se zadnje stopalke dotaknejo tal kmalu zatem pa sem že na stojalu.

Mogoče je pa tole rešitev da jaz stransko stojalo malce prekrivim, ker res gre vse skup za mišjo dlako.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da ne bo panike, če ga za kak centin ukriviš.

Samo poglej kako bo to vplivalo na pozicijo motorja, ko bo stal na tački, da ne bo preveč pokonci ali leže.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo od vas morda na Vari namontirano povišano steklo??

Sam se odločam za zamenjavo pa sam ne vem kaj naj vzamem gledal sem MRA samo je svinjsko drag 36 000SIT.

Napište kaj imate gor, kok ste zadovoljni pa kje se dobi in po kakšni ceni.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imel na začetku gor od MRA touring šipo enodelno je bila zelo solidna. :OK:

Sedaj imam pa od Givija povišano Šipo in se tudi zelo dobro obnese, je širša in malenkost višja kot prejšna. :OK:

Baje je zelo dobra tanova od MRA dvodelna tako kot ima MAT. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo od vas morda na Vari namontirano povišano steklo??

Sam se odločam za zamenjavo pa sam ne vem kaj naj vzamem gledal sem MRA samo je svinjsko drag 36 000SIT.

Napište kaj imate gor, kok ste zadovoljni pa kje se dobi in po kakšni ceni.

LP

Leteči

Imam MRA deljeno šipo in mi služi super, seveda je pa spet vprašanje koliko si velik. Imam pa doma še eno Givijevo šipo, ki ti jo posodim za probo če hočeš, kaswneje pa tudi prodam za majhen denar če ti bo odgovarjala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima mogoče kdo od motosvetovcev tanovo Varadero in da je prej imel tastaro Varadero?

A so bistvene razlike?

Ali so razlike minimalne kot je manjša poraba?

Zanima me predvsem sama vožnja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima mogoče kdo od motosvetovcev tanovo Varadero in da je prej imel tastaro Varadero?

A so bistvene razlike?

Ali so razlike minimalne kot je manjša poraba?

Zanima me predvsem sama vožnja.

jest sm meu obe,poraba je pri tanovi mansa,je lepse vodliva,par kil lazja in meni osebno lepsa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo od vas morda na Vari namontirano povišano steklo??

Sam se odločam za zamenjavo pa sam ne vem kaj naj vzamem gledal sem MRA samo je svinjsko drag 36 000SIT.

Napište kaj imate gor, kok ste zadovoljni pa kje se dobi in po kakšni ceni.

LP

Leteči

jest mam givi sipco in ti jo prodam za male soude

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil včeraj pri MAT-u in sva gor dala Givijevo šipo ki je res bomba kar se vetra tiče, samo je nastopil drug problem. Ker nisem ravno med tavelikimi mi je šipa previsoka in ne vidim čez.

No ja sklenil sem da kupim MRA Vario screen ki bo kljub ceni verjetno najboljša izbira.

Mat hvala še enkrat, za filter ti sporočim takoj ko bo možno. Saj veš dopusti, pa vsem malo jermen dol pade.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem hotel sprobat tanovo Varo, ki jo imajo v AS-u pa je baje čisto zasedena, ker jo uporablja Brane Legan. :(

Bomo pa morali nekako drugače prit do probne fure s tanovo Varo.

Nove Letošnji letnik so pa čisto razprodane, ostala je še samo ena modra brez ABS-a.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ali je morda kdo že probal na Varaderu gume Dunlop Trailmax D607 ?

Na zadnjih testih sem videl precej dobre ocene, posebej vzpodbudno je to da so jih testirali ravno na Varaderu. Pa me zanima koliko kilometraže lahko kaj preživijo.

Jaz sem Tourance že skoraj uničil in to od junija. So zdržale cca 11 000 km pa morda bo kak tisočak še padel. Res pa je da jo je zradiralo najprej na bokih :whistle: .

Zdajle mislim dol odmontirati tudi slavno hondino črpalko za gorivo (motor ima 42 000 km in večina se jih menja tam okoli 50 000) da vidim koliko so že zjebani kontakti. Potem pa bom probal najti koga ki bi znal zadevo obnoviti.

Kdaj ste jo vi kaj menjali :?

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem na svoji Vari tudi prečekiral pumpo kako je kaj. Pa je bila pri 51000 km še čisto OK.

Moje mnejne je, da je za Varo najboljša guma Metzeler Tourance.

Sem se že pa tudi sam spraševal kako se kaj tanova Dunlopka obnese. :hmm:

Leteči probaj pa pol povej. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Če mislijo staviti na staro slavo Africe so malo pihnili mimo, je Varadero povsem drug motor.

Meni tale barvna kombinacija ni ravno bogvekaj.

Še zmeraj mi je najlepša zlata barva kakršno so imeli prvi primerki Varadera :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj športna deluje tale modro-rdeče-bela Varadero s črnimi feltnami. :hmm:

Najlepša barva je pa itak barva moje bivše Vare. :devil:

(bakreno-rdeča-oranžna, letnik 99)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Koliko ima porabo "nova" Varadero?

No kakšna je kaj poraba? Ste kaj merili.

Je pri novejši ( ajnšpric ) opazno manjša od tastare?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poraba je kak liter manjša od stare (slišal od ljudi ki so vozili oba), čeprav tudi poraba pri stari ni nekaj ekstremnega (7-8 litrov), tiste pravljice o 10 ali 12 litrih so iz trte izvite. Morda jo lahko spraviš do tega ekstrema s neprestanim tiščanjem v ''rdeče območje'' vendar če se najdeš tukaj potem se je bolje ozreti za kakim SS motorjem.

Poleg tega sem na mednarodnem Varadero forumu prebral precej graj o novem modelu kar se tiče natančnosti izdelave (baje hiba na vseh modelih ki so se izdelovali v španiji) in lastniki imajo precej problemov s HISS-om.

Tako da jaz ostajam na svojem 99 modelu ki je še ''made in Japan''

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mislijo staviti na staro slavo Africe so malo pihnili mimo, je Varadero povsem drug motor.

Se kar strinjam s tabo :grim

Bi pa Honda, kot taka morala dati na trg bolj hard varijanto Varaderota, če bi se hotela vrnit na slavo Africe, ta je bla res taprav motor :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!