Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

Yo Leteči,

čestitke, za nove rauf'nke, .... jap grmi k sam satan, sam sem si po 10 dneh prostovoljno namestil db killerje, ker, .... kaj naj rečem otroci so bežali, mamce so se krizale, slovenska vojska pa je začela izvajati osnovne obrambne manevre, k niso ved'l od kje bo hudič napadu. :lol1:

Vidu PM, se slišiva.

Respect,

Zoolo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leteči, obvezno pridi k meni na tehnični pregled :rolleyes: , pa da nekaj spijeva pri ta črnih. :P :P :OK:

...

Pridem tudi jaz. A bo kej narobe, če nimam Vare? :rolleyes: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla ekipa, dejte mi povedat na koliko km običajno menjate verigo in zavorne ploščice?

In ali se večinoma vozita dva ali en sam na Vari.

ThanX.

Zoolo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva se v 90% voziva dva, od tega 20% vožnje s polno naloženim motorjem.

Ploščice imam zdajle gor že 30.000km in bodo še zdržale do konca sezone

Veriga ima trenutno 23.000 in nič ne kaže da bo treba kaj menjat, v bistvu je niti še ni bilo potrebno napenjati zaradi raztegovanja. Je pa mazana s scottoilerjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm nice score, ... nekako bom moral pri 20.000 menjati tako verigo kot ploščice, ... zaenkrat tako kaže pri 15.000 km.

ThanX za informacijo.

Zoolo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm nice score, ... nekako bom moral pri 20.000 menjati tako verigo kot ploščice, ... zaenkrat tako kaže pri 15.000 km.

ThanX za informacijo.

Zoolo

Po moje je fora v Scottoilerju ker v povprečju fantje kar menjajo verige na približno 20000.

Ravno danes sem si po pranju vzel malo časa in prečekiral verigo in oba verižnika.

Na verigi ni niti sledu o raztegovanju, verižnikoma pa tudi nič ne manjka.

Je pa res da imam gor najmočnejšo DID-ovo verigo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leteči a imaš slučajno oznako verige? Okvirna cena?

Enako sem tudi na servisu slišal in od ene par drugih, da jih menjajo na cca 20.000. Je pa res, da bi lahko bila ketna, ki je gor v originalu nekoliko močnejša. Tako da verjetno tudi zamenjava samega tipa ketne nekaj lahko prinese.

ThanX Zoolo :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm nekako mi preveč stvari na njem ne štima na prvi pogled, da bi lahko verjel, da v Hondi pripravljajo kaj takšnega.

But, U never know. :P

Zoolo :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta slika kroži po netu že kako leto, verjetno le neka ugibanja.

Pred 2008 naj ne bi bilo novega modela kolikor jaz vem.

Leteči a imaš slučajno oznako verige? Okvirna cena?

DID 525ZVM2 cena v kompletu z verižnikoma je bila 170EUR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imel na prejsnji Vari gor DID 525 HV ketno, pa je imela za sabo ze dobrih 32000 km, pa se ni kazala znakov obrabe ali raztegnjenosti.

Je pa res, da sem ketno redno cistil in mazal (na 500-800 km).

Na tanovi, pa imam sedaj 14000 km, pa se mi zdi, da se je ze pocasi zacela rastezat :hmm: .

Bom videl kaj bo, ce jo bo treba zamenjat jo bom sigurno z DID ketno in to najbrz s to, ki jo je Leteci omenil (DID 525ZVM2). Je novejsi in izboljsan model te, ki sem jo jaz imel na prejsnji Vari.

Na E-bayu jo dobis ze za kr pametn denar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Coola, ker men je tale do ene dobrih 14.000 km čist normalno delovala, potem pa bang čez noč začela rožljat pa prepevat pa klinc. :blink: Za par kmjev tja do ene 18-20.000 km bo pol pa menjat in ne bi še enkrat dajal gor iste kot je v osnovi montirana ,če pa očitno obstajajo boljše.

Aha MRA Vario Screen napram standardni šipi pri mojih 197 cm pomeni razliko kot med dnevom in nočjo.

Priporočam, če bo kdo menjal steklo. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

varadero 2007?

tud jaz sem slišu, da pripravljajo nekaj novega in sicer naj bi bla 950ccm in tudi dost lažja od varaderota, nekaj vmesnega me africo in varadero, naj bi jo že predstavili v kolnu na sejmu letos

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jaz sem slišu, da pripravljajo nekaj novega in sicer naj bi bla 950ccm in tudi dost lažja od varaderota, nekaj vmesnega me africo in varadero, naj bi jo že predstavili v kolnu na sejmu letos

janih

Glede špekulacij o novem Varaderotu predlagam ogled www.honda.de, pa med motorje skočit in si pogledati novosti za 2007.

Tisto kaj je bila pa fotka, zgoraj v temi je pač nastalo s križanjem ene par motociklov na osnovi 125 ccm Varaderota.

Hmmm, ... Bi bilo pa zanimivo videti nekaj shujšanega in bolj hard naravnanega s strani honde, ... jap bi bilo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Zamenjani sprednji fedri za progresivne, zraven še primeren oljček in voila! ... Varo se pelje 100% drugače kot prej. Bolj kompakten, bolj vodljiv, nič več pogrezanja "na klun" na križišču, ...

Jap poleg centralca in vario-screena, eden najbolj smiselnih nakupov za oplemenitenje Varota.

Vse skupaj (fedri-olje-poštnina) brez menjave samih vzmeti, cca. 130 EUR in nasmeh na obrazu.

Fedri pa na: www.wilbers-products.net

C Ya!

Zoolo

Popravljeno . Popravil Zoolo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa tule nekaj o novem Varaderu 2007

barvne kombinacije

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

sem pa zadnjič (se mi zdi, da v Motorradu) bral študijo, da bi v Varaderoja dali mašino ob CBF1000, njegovo mašino pa v "kao" novo Africo ..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej lep pozdrav.

Po dobrih desetih letih vo<nje z cestnimi motorji,me zadne čase vedno bolj zanima potovalni-enduro program.Z temi motorji nimam nikakršnih izkušen,zato vas prosom za vašo mnenje,odločam se med letniki 2004-2006.

Prejšni model(1999-2002) se verjetno ne razlikuje veliko od tega novejšega,čeprav so cenovno zelo ugodni-1.000.000-1.300.000sit.

Zato vas prosim, da mi poveste nekaj koristnih nasvetov,glede nakupa motorja-posebaj če so kakšne posebne napake za določen model(letnik + :OK: in- :nono: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če greš prebrati zadnjih 15-20 strani teme boš imel dovolj dobro sliko o vsem kar te zanima.

Vse je že navedeno v temi, ... nekako vem ker sem jo letos junija prebiral, da sem dobil manjkajoče informacije o motorju.

Ko boš pa fertik s temo in boš imel še kakšno vprašanje pa le vprašaj.

Respect,

Zoolo

P.S.: Serijske napake pri Hondi? Kaj se hecaš človek? :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Varaderotu model 2007 se mi zdijo prav :OK: oba predala, ki sta v maski.

Pa zadnji konec tudi ni tako švok.

Spodnja zaščita motorja je pa čista šminka.

Ni, slaba! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kej znanega,ali je spremenjena samo šminka motorja, ali so tudi kake spremembe na vzmetenju, okvirju...?

Mislim,da ga bom kar zapeljal v garažo :yea1:

Popravljeno . Popravil cb1300
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor je meni znano je spremenjena samo vizuelno :hmm: .

Počasi bi jo lahko oklestili za kakšnih 50 kg :worship: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!