Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

Jeseni sem se odločil za nakup Varadera 2006 z ABS. Sedaj je zunaj nekoliko prenovljen in dražji. Ali mislite, da sem naredil napako?

da (ker si kupil starejši letnik)

in

ne (ker je bil cenejši, kot bo 2007...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ker je ta novi le kozmetično malo popravljen, ostalo je vse enako kot pri modelu 2006.

Drugače pa tema za Varadera že obstaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoda je bilo nakupa samo, ce si zdajsnjo fajn drago placal, ce si jo dobil ugodno se nimas kaj sekirat.

Razen ce imas prevelik komplks, da se sedaj vozis z novim vendar starim modelom Varaderota. Potem pa najbolje, da zamenjas za novega.

Sicer pa imas temo o Varaderotih samo malo nizje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me ,kako preveriš če CBS deluje :?

Doma sem motor postavo na centralno stojalo ,stisno predno zavoro,zadno kolo zavrtel-katero se pa ni vstavlo?

Naj mi nekdo to razloži,da bom vedo za drugič :book: sem nekaj čito,pa nič našo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne deluje po tem sistemu :P

Se mora tudi prednje kolo vrtet če hočeš da CBS deluje.

Ena izmed sprednjih zavornih čeljusti je pritrjena na ''tečaju'' okoli katerega se skuša zavrteti sprednja čeljust ob zaviranju. Na vrhu imaš dodatni cilinder za zadnjo zavoro.

Malo poglej in ti bo kmalu jasno kako zadeva laufa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej lep pozdrav vsem skupaj!

Prebral sem vse strani v tej temi in se mi zdi da sem dobil veliko koristnih informacij in nasvetov

o Varaderu.Pred tednom dni sem postal ponosen lastnik Varadera l.99, to je bil vedno moj sanjski motor.

Upam, da se naslednjo sezono kje srečamo in kakšno rečemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me ,kako preveriš če CBS deluje :?

Doma sem motor postavo na centralno stojalo ,stisno predno zavoro,zadno kolo zavrtel-katero se pa ni vstavlo?

Naj mi nekdo to razloži,da bom vedo za drugič :book: sem nekaj čito,pa nič našo.

Vsedi se na motor, spelji in pritisni samo sprednjo ali samo zadnjo zavoro, motor bo za razliko od motorjev brez CBS med zaviranjem "počepnil" tako spredaj kot zadaj.

Že pri 15 na uro čutiš razliko, ki je enaka razliki če zaviraš na motorju brez CBS samo s sprednjo ali z obema bremzama hkrati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav,

mene pa zanima na katerih gumah vozite svoje ''Vare'', in kako ste zadovoljni z gumami?

Spomladi imam namen zamenjat obe pnevmatiki, malo sem gledal na strani:moto-gume.si,

izbira je velika.

Za nasvte se že vnaprej zahvaljujem.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz furam metzeler Tourance.

Če te zanima ugodna cena, jaz jih bom ta teden naročal iz nemčije po ceni cca. 40.000 SIT za komplet, me kontaktiraj na PM čimprej ker bom v ponedeljek poslal naročilo.

Jasno brez :beer2: provizije ne gre :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober nasvet ti bo dal Leteči :yea1:

sem že bil prepozen :lol1:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem že napisal vozim na Bridgestone Battle Wing (pač letošnji model), ... cena pa huh za 40k SIT se samo k Letečmu priklopi. Zdi se mi da sem plačal nekaj malega več kot 50k SIT za komplet.

Drugače pa zelo zadovoljen z gumo, imam nekje 9000 km in je guma v prekleto dobrem stanju. Od tega sedm jih vsaj 6000 naredil z dvema v sedlu.

Respect!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam tehnično vprašanje, v povezavi z stranskimi kovčki.

Koliko vas ima orginalne stranske kovčke in koliko neorginalne?Katere ''firme''?

Kako ste z njimi zadovoljni in koliko so vas cenovno vdarili po žepu?

:hmm: :? :blink: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor sem bil jaz seznanjen s situacijo okoli kovčkov so originalni bolj tako- tako. Res da lepo pašejo na motor vendar je trdota plastike bolj v riti in tudi ravno prostorni niso. Sam sicer nimam izkušenj z njimi mi je pa tole potrdilo par uporabnikov.

Sam sem imel do nedavnega na svoji Helgi Givi elegance na sliki pa lahko vidiš tudi varaderota z Givi E41 Monokey kovčki (moder). Oboji so v redu kovčki prenesejo tudi padec polno naloženega motorja po asfaltu.

[attachmentid=86619]

Sedaj sem presedlal na aluminijaste od Alposa. Uporabni vsekakor bolj od Givijevih, kar se pa videza tiče so nekaterim sanjsko lepi, drugim pa svinjsko grdi. Jaz padem v prvo grupo :P

Moraš pa celoten pritrdilni mehaniem narediti sam kar ti vzame nekaj časa. Lahko vzameš tudi Alu kufre od kakšnega drugega proizvajalca (Zega, Darr, Hepco&Becker.......) samo boš plačal precej več.

[attachmentid=86620]

post-311-1164134350_thumb.jpg

post-311-1164134651_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko vas ima na ''Varah'', touring šipe?

Katere znamke?

Kako ste zadovoljni z njimi?

Prednosti povišane šipe?(ali pa slabosti, če mogoče ima kdo negativno izkušnjo)

Sam kolebam med firmo Givi in pa MRA.

:hmm: :? :whistle:

P.S.

Leteči,sem opazil da imaš varioscreen.

Kak ti špila?

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vario screen :OK: :OK:

ČE bi še enkrat izbiral bi vzel isto. Sem probal tudi Givi pa še zdaleč ni tako dober.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav,

mene pa zanima na katerih gumah vozite svoje ''Vare'', in kako ste zadovoljni z gumami?

Spomladi imam namen zamenjat obe pnevmatiki, malo sem gledal na strani:moto-gume.si,

izbira je velika.

Za nasvte se že vnaprej zahvaljujem.

:worship:

Poskusi Michelin Anakee, jaz sem nad njimi totalno naudusen...Kot bi mel drugi motor...

Res pa je, da so mal drazje, sam se splaca una dva jurja dat.

http://two-wheels.michelin.com/2w/front/af...229&lang=EN

Popravljeno . Popravil bica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla,mene pa zanima,kako se kaj da peljati z varadero po brezpotju.........ne mislim zdaj na off road,ker ta motor ni za to primeren,ampak na kak makadamski kolovoz......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!