Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

Glede ugašanja sem sicer bral nekaj na Varaderinem forumu, da se to včasih dogaja, če motor nima dovolj obratov v prostem teku. Jaz sem jih imel okoli 1100 (kot piše v sevisni knjigi 1000 +-100 obratov), danes sem jih dvignil na 1250 pa bomo jutri videli kaj bo.

Jaz sem jih dvignil na 1300 obratov ,pa motor zaenkrat ne ugaša,samo se mi nezdi vredo,če piše 1000 +-100 obratov,bi moral motor pri teh obratih lepo delat.

Popravljeno . Popravil Dr.SPEED
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: ma ni nič boljš, sem ga prejle hotel zalaufat, da bi ga v garažo umaknil pred nevihto, pa mi spet ni hitel vžgati

oz. mu je prvo ves štrom pobralo in potem je samo zalaufal.

Ampak mu uro in števec zjebe :angry:

Obnaša se glih tako, kot če bi bil akumulator slab :hmm:

Pa saj je še le komj 2 leti star, na pri Vari mje zdržal 7 let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmalu odstranim še električno bencinsko pumpo in še zmanjšam tveganje defekta zaradi odpovedi električnega dildoja.

Ajnšpric - ne hvala. :evilgrin:

@Vulcan: koliko KW pa ima tanova?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no,pa sem še jest v vašem klubu.....dobil v petek popoldne, v soboto jih je imel že 500km :naughty: ....akrapoviči pa dobr sekajo :evilgrin:

post-12239-1183487680_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najs :photo: . dobrodošel :yea1:

P.S. Fergazerje obdržim

pa sprednji konec tudi :evilgrin:

Popravljeno . Popravil hajoktejn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmalu odstranim še električno bencinsko pumpo in še zmanjšam tveganje defekta zaradi odpovedi električnega dildoja.

Ajnšpric - ne hvala. :evilgrin:

@Vulcan: koliko KW pa ima tanova?

Če se ne motim isto kot stara 69 kW.

Jutri grem po motor h Čarmanu, kjer sem ga imel na rednem servisu, ter na izrednem zaradi neužiganja.

Bomo vidli kaj je bil narobe, koliko sva govorila po telefonu ni bilo nekaj z akumulatorjem in še ene druge stvari, v glavnem jutri zvem več.

Pol pa v soboto gasa na dopust :naughty: .

Popravljeno . Popravil vulcan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menjam staro Varadero za novo z vašim doplačilom :kva2: :lol1:

Ko si pa prvič mojo vidu so se ti pa sline po njej cedile :evilgrin: .

Definitivno so razlike med staro in novo Varadero precejšnje, nekaj je dobrih, nekaj ne.

Nova ima boljše vzmetenje, slabšo veterno zaščito, po pogovoru s serviserjem je prednost tudi v tem ,da ima ne boste verjeli vbrizg goriva, ki prinese manjšo porabo in čistejši izpuh.

Kar se pa elektronike tiče, pa tudi pri tastarih modelih kaj crkne (regler, stator, bencin pumpa,...).

V glavnem nepokvarljivega motorja ni, pa naj bo to Honda, BMW, Aprillia ,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No končno je motor iz srvisa.

Očitno je bil kriv le akumulator, ker se ne fila dobro, čeprav ga regler normalno polni.

Ampak, na novega originalnega bom moral počakati ene 2-3 tedne, da mi ga bodo zamenjali pod garancijo.

Obrate so mi nazaj na dobrih 1000 naštelali, ker je baje čisto dovolj.

Zamenjaliso mi tudi zadnje ploščice, ki so bile že bolj proti koncu.

Sedaj pa gasa na dopust :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp.

Zanima me, če je kdo mogoče zamenjal tačke za sopotnika ali kako drugače rešil problem.

Povišati jih moram za 2,5 cm. "Moja" nima prave opore.

Hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me tudi , če ima kdo na Varaderu namontiran Garmin Zumo 55o in če je mogoče kakšno slikico prpopat.

Da bom imel lažje delo.

Hvala in lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp.

Zgleda, da ste vsi na dopustih! Pa vseeno: Sem iz Braslovč-Savinjska dolina. Je kdo blizu, ki je menjal sprednjo šipo na Varaderu 1000? Imam problem z čelado Nolan 101 na kateri ima interphon. Zelo je glasna oz. čujem veter, da je za znoret. Ko pa se malo nagnem proti šipci, pa nastane tišina. Zamenjal bi šipo, vendar bi rad prej probal. Vprašanje tudi ali bi potem moral gledat skozi šipo, kar se mi ne zdi najbolje. Lepo prosim za kakšen nasvet oz. pomoč.

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam MRA vario screen na starem modelu in je prva liga.

Če imaš novi model potem pride šipa malenkost drugačna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tanova MRA šipa je glede dimenzij ista kot originalna od Honde, le da ima na sredini dve luknji in spojler na vrhu. Dela pa čudeže... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam Varo 01. Leteči, ali gledaš skozi njo ali nad njo? Jaz mam 182 cm.

Majesty, ali lahko spojler reguliraš?

Hvla obema!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam 178cm in gledam čez njo tudi v najvišjem položaju. Šipa je iz dveh delov in zgornji del lahko pomikaš za par cm gor ali dol.

Nova šipa ki jo omenja Mayesty pa paše le na nove modele.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam Varo 01. Leteči, ali gledaš skozi njo ali nad njo? Jaz mam 182 cm.

Majesty, ali lahko spojler reguliraš?

Hvla obema!

Na tvojo paše tastara šipa, kot jo ima Leteči in moja malenkost (in še kdo najbrž :yes: ).

Sam merim 178 cm v višino in gledam nad šipo, ne skozi njo. Je pa kar precej manj šundra okoli čelade, čeprav ni ravno brezvetrja.

Do 150 km/h se da kulturno peljat oz. je veter in šumenje na ne preveč nemoteči ravni, do 180 km/h na znosni, kar pa je čez 180 km/h pa postane nevzdržno, če se ne skloniš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam Varo 01. Leteči, ali gledaš skozi njo ali nad njo? Jaz mam 182 cm.

Majesty, ali lahko spojler reguliraš?

Hvla obema!

Jaz imam na svoji vari novi model šipo MRA vario z spojlerjem, ki se ga da regulirati po višini. Sam imam 184 cm in povem lahko da je to čisto druga pesem, nič ne piha. Normalno je da gledaš nad šipo, vendar spojler odnese ves piš vetra nad čelado. Jaz sem z njo zalo zadovoljen. Ko sem jo kupoval so mi vsi svetovali, da če ne originalne potem pride v poštev samo MRA in ne kaka druga( puig, givi...), glade kvalitete in ostalih prednosti(veter, dež..)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je koštala okrog 140 EUR.

Naročiš jo v Drešinji vasi (Promotor), oni so uvozniki za MRA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa čisto blizu. Bom šel pogledat. Hvala še enkrat!

Upam, da se kdaj srečamo, da dam za pijačo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp.

Zgleda, da ste vsi na dopustih! Pa vseeno: Sem iz Braslovč-Savinjska dolina. Je kdo blizu, ki je menjal sprednjo šipo na Varaderu 1000? Imam problem z čelado Nolan 101 na kateri ima interphon. Zelo je glasna oz. čujem veter, da je za znoret. Ko pa se malo nagnem proti šipci, pa nastane tišina. Zamenjal bi šipo, vendar bi rad prej probal. Vprašanje tudi ali bi potem moral gledat skozi šipo, kar se mi ne zdi najbolje. Lepo prosim za kakšen nasvet oz. pomoč.

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!