Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

Kaj misliš pod "staro"??

Zdej je tko:

-tanova

-tastara

-najbol tastara

:grim

jest jo mam na tastari... :) v litiji B)

Mislu sem najbolj ta staro let. 99

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislu sem najbolj ta staro let. 99

Moja je letnik 99, na njej pa je montirana povišana šipa od five stars, več kot odlično opravlja svojo nalogo.Sem zadovoljen. :worship:

Po 12tkm, pa moram zamenjat zadnjo gumo (Metzeler Tourance),hja prvomajska Črna gora,junijski Dolomiti,Avstrijske alpe,Slovenske ceste so jo konkretno utrudile. :evilgrin:

Če ima kdo kakšno ugodno varianto za to gumo, se priporočam, da mi sporoči kje bi jo dobil najugodneje.

Lahko napišete tu gor, na PM, ali pa na GSM (št. v profilu)

Pa srečno pot vsem! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja je letnik 99, na njej pa je montirana povišana šipa od five stars, več kot odlično opravlja svojo nalogo.Sem zadovoljen. :worship:

Po 12tkm, pa moram zamenjat zadnjo gumo (Metzeler Tourance),hja prvomajska Črna gora,junijski Dolomiti,Avstrijske alpe,Slovenske ceste so jo konkretno utrudile. :evilgrin:

Če ima kdo kakšno ugodno varianto za to gumo, se priporočam, da mi sporoči kje bi jo dobil najugodneje.

Lahko napišete tu gor, na PM, ali pa na GSM (št. v profilu)

Pa srečno pot vsem! :winkiss:

:P Guma je doma,prispela iz Radelj za dobrih 100€ :whistle: :winkiss:

Pips,hvala lepa za info,ko se srečama pa itak :beer1: :beer2:

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko prosim kdo pove, kakšni so "simptomi" da bo potrebno svečke zamenjat??

Glede na minimalen strošek, ti ni treba čakat na cukanje in težko vžiganje.

Zamenjaš jih pa s predpisanimi za tvoj tip motorja.

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko prosim kdo pove, kakšni so "simptomi" da bo potrebno svečke zamenjat??

Takrat, ko je predpisala tovarna. Torej se pomeni s pooblaščenim serviserjem in se ga drži kakor klop. Tako ne boš imel nikoli nepotrebnih problemov.

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva je taka:

v original service manualu je navedena DPR8EVX-9

proizvajalec svečk (NGK) na svoji spletni strani za moj model priporča DPR8EVX-9 ali DPR8EIX-9 (iridium)

pooblaščeni serviser je rekel, da lahko oboje

mhm... :?

Bom drugače vprašal:

Kaj pridobim če vzamem iridium glede na to da je razlika v ceni cca 2EUR na svečko?

Popravljeno . Popravil CPU
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva je taka:

v original service manualu je navedena DPR8EVX-9

proizvajalec svečk (NGK) na svoji spletni strani za moj model priporča DPR8EVX-9 ali DPR8EIX-9 (iridium)

pooblaščeni serviser je rekel, da lahko oboje

mhm... :?

Bom drugače vprašal:

Kaj pridobim če vzamem iridium glede na to da je razlika v ceni cca 2EUR na svečko?

DPR8EIX-9 (iridium), bi naj vzdržale 35tkm, jaz jih imam zdaj noter 12 tkm, pa še ni bilo nobenega problema.Res pa je da svečke niso baš neki strošek, da bi na njih šparal. :whistle:

Razlika med iridium in navadno, pa se mi zdi da je malo več kot 2€, bo kr tu nekje okoli 10€ razlike po komadu. :winkiss:

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima mogoče kdo na stari Vari namontirano MRA nastavljivo šipo ? Zanima me kako se obnese in če bi dal en krog za sprobat, če je kje okoli Lj. ali Litije :?

Imam obnese zelo OK, dosegljiv po 10. septembru, pa se lahko ujameva če boš še rabil Varota z Vario MRA šajbo.

Kontaktiraj na PM.

Ajde,

Zoolo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cene svečk npr. na netu

DPR8EVX-9

DPR8EIX-9

:naughty:

To so cene v Loisu

ZUENDKERZE NGK DPR8EA-9 3,50 ZUENDKERZE NGK IRIDIUM IX DPR8EIX-9 12,95

imam te z iridium-om neke razlike do zdaj nisem opzil, verjetno zdržijo kaj več-:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko prosim pomagate??

Rabil bi kataloško številko bencinske pumpe za staro staro varo (letnik 01), oziroma kje bi to številko lahko dobil??? :unsure:

Popravljeno . Popravil CPU
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko prosim pomagate??

Rabil bi kataloško številko bencinske pumpe za staro staro varo (letnik 01), oziroma kje bi to številko lahko dobil??? :unsure:

Probaj na AS-u samo ne prek telefona, osebno .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok kej delate kilometrov z Michelin Anakee gumami?

Jest jih mam dele že ene 6.000 in se mi zdi da še do polovice obrabljenosti nism pršu na sredini... res je da je moja vožnja bolj ko ne turistična, ampak 70% sva dva gor + prtljaga.. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko prosim pomagate??

Rabil bi kataloško številko bencinske pumpe za staro staro varo (letnik 01), oziroma kje bi to številko lahko dobil??? :unsure:

Probaj na tej strani:Honda Online

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok kej delate kilometrov z Michelin Anakee gumami?

Jest jih mam dele že ene 6.000 in se mi zdi da še do polovice obrabljenosti nism pršu na sredini... res je da je moja vožnja bolj ko ne turistična, ampak 70% sva dva gor + prtljaga.. :yes:

Vozim sicer na Metzelerkah, meni je moja guma zgledala pri 9tkm ko nova, zdnje 3tkm pa jo je pojužnalo do konca.

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozim sicer na Metzelerkah, meni je moja guma zgledala pri 9tkm ko nova, zdnje 3tkm pa jo je pojužnalo do konca.

Aha, potem bo najbrž tukej podobna pesem... Najbrž je guma tako skonstruirana zaradi bogvečesa... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem!

Zanima me, če ima kdo težave z ogledali na Vari (01). Ali se dajo kaj regulirati, da se ne bi zapirala pri večji hitrosti. Zgornji del (okrogli) se mi čedalje bolj vdaja vetru in je zelo moteče popravljati med vožnjo. Sem probal malo "zašraufati" pa ne pomaga.

Še to: Zadnjič sva se peljala z mojo drago po avtocesti, cesta prazna in sem malo nabil gas. Šlo je čez 2oo

a ni bilo najbolje. Zadnji del mi je začelo zanašati - plavati (ne gor in dol, ampak sem in tja). ampak še v mejah normale - obvladljivo. Res je, da imam zadaj kufer. Gume imam nove metz. tour. Ima kdo kakšne izkušnje?

Tudi meni je že vara padla, k sreči pa sem dva dni prej namontiral rolbal. To mora imeti vsak!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!