Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

nesto slicno www.schaltblitz.eu sam imao smontirano prije acumena i nisam bas dio zadovoljan jer je jako tesko namjestiti idealne polozaje za pomicanje poluge mjenjaca tako da nije bilo ispravno ocitavanje a samim time i prikaz na LCD-u. Acumen je uredaj koji radi bez mehanickog ocitavanja, on odreduje podatke preme trenutnoj brzini i broju okretaja motora-ukratko radi savrseno :winkiss:

ovo moje je na prodaju :rolleyes: ...za prodaju...

upute PDF engleski

post-12694-1193137599_thumb.jpg

post-12694-1193137726_thumb.jpg

post-12694-1193138007_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Dario
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nesto slicno www.schaltblitz.eu sam imao smontirano prije acumena i nisam bas dio zadovoljan jer je jako tesko namjestiti idealne polozaje za pomicanje poluge mjenjaca tako da nije bilo ispravno ocitavanje a samim time i prikaz na LCD-u. Acumen je uredaj koji radi bez mehanickog ocitavanja, on odreduje podatke preme trenutnoj brzini i broju okretaja motora-ukratko radi savrseno :winkiss:

ovo moje je na prodaju :rolleyes: ...za prodaju...

upute PDF engleski

zakaj prodajaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nimata lastnika GS..kaj konstruktivnega dodat k temi ne provocirat in "cvilit" če vama kdo spotoma še stopi na žulj. :topic:

:yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:

A mogoče kdo ve kakšne barve bodo vare drugo leto, pa če se že da kje videti ?

Popravljeno . Popravil sayo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli nisem čutil potrebe po prikazu prestave ker pač vozim po svojem občutku.

Bi pa samo pripomnil za tiste ki se mislite spuščati v nakup oziroma izdelavo. Po mojem mnenju je varianta z odčitavanjem pozicije prestaven ročice mimo ker mislim da zadeva zaradi nenatančnosti oziroma zračnosti ročice nikoli ne bo delala kot treba. Po moje je zadeva ki jo ima Dario na svojem stroju precej boljša opcija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj prodajaš?

Napisao sam da prodajem onog kojeg sam kupio i nisam zadovoljan jer nisam mogao dobiti preciznost prilikom mijenjanja brzina a to je onaj sa magnetom od SCHALTBLITZ-a, a sada imam ugraden ovaj ACUMEN-ov sa kojim sam prezadovoljan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da se bom odločil za tega:

http://www.acumen-electronics.co.uk/shop/p...p;product=21680

post-14530-1193209979.jpg

kaj pa pravite na tole zadevo:

CL10 Intelligent Chain Oiler - Universal Coming Soon!

A fully automatic and intelligent chain oiler. The faster you go, the more spray you get. Join our mailing list to receive information as and when it appears!

post-14530-1193210203.jpg

Je takšna zadeva uporabna? Nekje sem bral, da sprotno mazanje verige ni priporočljivo?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je takšna zadeva uporabna? Nekje sem bral, da sprotno mazanje verige ni priporočljivo?!

malo si preberi temo Scottoier jaz ga sicer niamm zmontiranega, kolikor sem pa govoril z tistimi ki jih imajo pa so vsi zelo zadodovoljni :grim

BTW - Kolega včeraj nabavil varaderota 00l, in sedaj išče centralno stojalo, zaščito tanka če ve kdo kakšno ugodno varijanto lahko kar meni na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo si preberi temo Scottoier jaz ga sicer niamm zmontiranega, kolikor sem pa govoril z tistimi ki jih imajo pa so vsi zelo zadodovoljni :grim

Ja imam Loobman i isto zadovoljan

BTW - Kolega včeraj nabavil varaderota 00l, in sedaj išče centralno stojalo, zaščito tanka če ve kdo kakšno ugodno varijanto lahko kar meni na PM

ima na e-bay-u

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo si preberi temo Scottoier jaz ga sicer niamm zmontiranega, kolikor sem pa govoril z tistimi ki jih imajo pa so vsi zelo zadodovoljni :grim

BTW - Kolega včeraj nabavil varaderota 00l, in sedaj išče centralno stojalo, zaščito tanka če ve kdo kakšno ugodno varijanto lahko kar meni na PM

http://www.louis.de/?domain=lois.de

gre na Baik/datebank izber svoj tip in to je to!

Popravljeno . Popravil royal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da se bom odločil za tega:

http://www.acumen-electronics.co.uk/shop/p...p;product=21680

post-14530-1193209979.jpg

kaj pa pravite na tole zadevo:

CL10 Intelligent Chain Oiler - Universal Coming Soon!

A fully automatic and intelligent chain oiler. The faster you go, the more spray you get. Join our mailing list to receive information as and when it appears!

post-14530-1193210203.jpg

Je takšna zadeva uporabna? Nekje sem bral, da sprotno mazanje verige ni priporočljivo?!

Če razmišljaš o avtomatskem mazanju verige me kontaktiraj na PM. Mogoče ti lahko kako pomagam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je takšna zadeva uporabna? Nekje sem bral, da sprotno mazanje verige ni priporočljivo?!

Jest mam gor Scottoiler in morm rečt, da je zadeva (vsaj zame) izredno uporabna... S ketno takorekoč nimaš opravka, razen da jo nategneš ko se raztegne, in zamenjat morš mazilno olje za poletni in nepoletni čas.. Priporočam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo že izskusil delovanje "kill senzorja"? Pohvale vredu; če se ti že slučajno zgodi padec, senzor ugasne motor .)

Pomoje, če že padeš, ni ravno prva skrb motor ugašat... :unsure:

(A to za to da ti nebi brezveze bencina trošil) :lol1: :lol1:

Dej kak link da vidmo za kaj se gre...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Voziš po kakem "brezpotju", čudno padeš, še povsej verjetnosti držiš sklopko, ne dosezeš pa isklopa motorja, le ta se sam isklopi pri določenem nagibu motorja. V tej smeri sem mislil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Voziš po kakem "brezpotju", čudno padeš, še povsej verjetnosti držiš sklopko, ne dosezeš pa isklopa motorja, le ta se sam isklopi pri določenem nagibu motorja. V tej smeri sem mislil.

Pol se mi bo pa motor ugašal med ovinki v Dolomitih :slap: To kar mejte vi na BMWjih :devil: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V principu je vsaka črpalka dobra če je le pritisk nekje v enih normalnih mejah glede na originalno, aja pa imeti mora cut off.

Cene za črpalke pa so več ali manj enake, zavisi le to katera izvedba je boljša da ni potrebno kakih predelav glede priklopa in montaže same črpalke.

Vseeno mi je bolj všeč HUCO črpalka ker ima vse električne kable zaščitene da do njih ne pride voda, medtem ko ima Pierburg vse na prostem, če prav vidim.

Jutri jo naročim potem pa poročam o rezultatih.

In je že kaj novega okrog nabave??? radovednost pač nima meja?? :naughty:

čao

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp!

Menjati moram zavorne ploščice. Verjetno že kje kaj piše, pa vendar bi rad kako mnenje:

original ali ne in če ne katere, mejamo spredaj in zadaj in še kak nasvet.

Hvala in lep pozdrav!

Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp!

Menjati moram zavorne ploščice. Verjetno že kje kaj piše, pa vendar bi rad kako mnenje:

original ali ne in če ne katere, mejamo spredaj in zadaj in še kak nasvet.

Hvala in lep pozdrav!

Iztok

Jaz kupujem ploščice EBC razlike pri zaviranju napram originalu ni po cca. 30.000 km majo še polovico ''mesa''. Priporočam.

Imaš pa tri verzije trde, mehke in ene vmes, no jaz imam srednjo opcijo.

Kotzi če želiš lahko povprašam za ceno pa ti sporočim. Bom probal zrihtat kak sindikalni popust :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp!

Menjati moram zavorne ploščice. Verjetno že kje kaj piše, pa vendar bi rad kako mnenje:

original ali ne in če ne katere, mejamo spredaj in zadaj in še kak nasvet.

Hvala in lep pozdrav!

Iztok

Tudi jaz uporabljam EBC zavorne ploščice, za moj stil vožnje so super in sem zelo zadovoljen. :worship:

Za vse tri diske sem plačal za njih 100€.Torej 33€ po disku. :winkiss:

Leteči, če imaš kakšno ugodno varianto mi sporoči, bi naročil.Od viška glava ne boli. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!