Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

Sayo, zakaj menjaš črpalko - iz preventive ali ti je "crknila".

Iztok

14 dni nazaj me je že tretjič pustila na cedilu pa sem se odločil zamenjati zdaj ko je konec sezone

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ga hotel kupit in kolikor sem se zanimal so kar zadovoljni z njimi sploh s tistimi polnjenimi z gelom.

Edino pri nas je problem z uvoznikom. Pri Bagsterju lahko izbiraš vse od dimenzij posameznih segmentov do barvne kombinacije po želji.

V Tc-ju se ne boš mogel zmišljati prav veliko vsaj takrat ko sem ga jaz iskal se mi je dozdevalo kot da ne vedo kaj prodajajo, upam da se je tačas že kaj spremenilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko pa približno stane? Mojega mi je domača mačka kar dobro zdelala. Ponoči spi gor in se nisem niti preveč sekiral, dokler nisem videl, da si tudi brusi kremplje!!!

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cca. dve leti nazaj je bila cena od 250-300 EUR pač odvisno od izbranih opcij pa vseeno še vedno precej cenejši od originalnega sedeža.

Jaz sem potem dobil originalni sedež od enega razbitega motorja za 120EUR in je bila zadeva zame zaključena.

Kotzi drugače pa je opcija tudi da pošlješ svoj sedež na predelavo. V Nemčiji obstaja ena firma ki se s tem ukvarja http://www.motorrad-sitzbaenke.de/

Pa tudi tule boš našel marsikakšno informacijo o sedežih

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...22&hl=sedež

Popravljeno . Popravil Leteči
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko pa približno stane?

Lp! Iztok

Danes sem se pogovarjal z TC,in so rekli,da je cena okrog 280€+čakalna doba mesec in pol.

Sedeš je treba prinest do njih,kjer potem na računalnik naredejo skico(barva+napis)ter nato oboje skupaj pošlejo.Glede pošiljanja pa mi je dejal,da pošiljajo samo,ko imajo okrog 5-6 naročil.

Mogoče bi bilo dobro direkno z njimi kontaktirat bagster

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem kontaktiral direktno z bagsterjem, pa so poslali mail našemu uvozniku (tc), tako da so me iz TCja potem klicali.

Direktno torej odpade.

Aja, glede ploščic; jaz imam Lucas (rdeče-racing) in se mi zdi, da se v redu ustavlja moped; znaki obrabe pa so po 10k kmjih neznatni (vsaj tako na oko, od daleč :whistle: ).

Cena? Mislim, da okrog 70 EUR komplet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj mi je nekako uspelo izmeriti pritisk originalne črpalke (samo ne spraševat po kakšni metodi :whistle: ) in ta znaša 0,21bar oziroma 3 psi.

Sem pa opazoval iskrenje med kontakti in lahko rečem da me čudi da je sploh zdržala 80.000km in je ni hudič vzel že prej.

Zdaj vsaj vemo kakšno črpalko iščemo drugače se lahko zgodi da montiraš črpalko s še enkrat večjim tlakom kot potrebno, kar pa vsekakor ni dobro.

Jaz sem se odločil za tole opcijo Nemškega proizvajalca HUCO http://www.gowerlee.dircon.co.uk/HUCO.html

Part No: Pressure Flow Fuel Union

133000 3.6 PSI 120 L/HR (32 GAL/HR) 8mm pipe

Tule jo dobim za 90EUR skupaj s poštnino, čakam pa še odgovor direktno s tovarne kjer upam da bo cena malce bolj ugodna. Črpalka se mi zdi kar primerna in je opremljena tudi z ''cut off'' sistemom kar je bistvenega pomena. Razlika v tlaku je dovolj majhna da ne bi smelo biti kakršnih koli težav.

Nekaj fantov z Varadero foruma jo ima že montirano in jo uporabljajo že nekaj let tako da če kdo hoče se mi lahko pridruži pri naročilu, če ne drugega morda dobimo kak količinski popust in nekaj malega prihranimo na poštnini.

Če bi se še mogoče kdo odločil za nakup HUCO črpalke na zgoraj omenjenem naslovu se naj prifučka......preventiva boljša kot kurativa ....... :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Bil sem lastnik yamahe TDM 900.Sedaj pa sem se odlocil po prebiranju vasega foruma za varadero. torej krivi ste :D !!!!!

tvoje najboljša odločitev v življenju :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse, ki vas matrajo riti ali so vam mačke spraskale zice :naughty:

Poiščite na netu "Jungbluth sitzbänke". Stara stran je bila sicer bolj pregledna, mislim pa, da vse funkcionira preko pošte. Pošlješ jim zic, oni ti ga preoblečejo, tapicirajo, po želji zvišajo ali znižajo in vrnejo. Če se ne motim je Mat tam zrihtal svoj zic in je bil ful zadovoljen. Uporabljajo tudi gel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse, ki vas matrajo riti ali so vam mačke spraskale zice :naughty:

Poiščite na netu "Jungbluth sitzbänke". Stara stran je bila sicer bolj pregledna, mislim pa, da vse funkcionira preko pošte. Pošlješ jim zic, oni ti ga preoblečejo, tapicirajo, po želji zvišajo ali znižajo in vrnejo. Če se ne motim je Mat tam zrihtal svoj zic in je bil ful zadovoljen. Uporabljajo tudi gel.

Pa še en link neke druge firme v D:

http://www.bd-deutschland.de/top-saddlery-...-sitz-modi.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še najnovejši test,ki ga lahko vidite na internetni strani Motorrad-a.Pet dni so testirali pet velikih potovalnih endur,modeli 2007 in prišli do zaključka:

1.mesto Triumph Tiger

2.mesto BMW 1200 GS

3.mesto Honda Varadero

4.mesto KTM 990 Adventure

5.mesto Suzuki V-Strom 1000

Dviguje adrenalin.

Haj

Pa ja de... Od kje so le zvlekl te rezultate. Spet se kaže, da Nemci niso naklonjeni Japoncem

Aja, pa še slika ene druge primerjave. Vsekakor pa si naj vsak svoje mnenje ustvari - a ne de?

post-17961-1194259289_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Marko239
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cena okrog 300€ ravno ni nizka..prej previsoka :headbang: ..da ni pri nas v slo kakšnega mahera ki zna to naredit ne verjamem? ...sprejemljiva cena bi bila še tam okrog 100-120 € :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cena okrog 300€ ravno ni nizka..prej previsoka :headbang: ..da ni pri nas v slo kakšnega mahera ki zna to naredit ne verjamem? ...sprejemljiva cena bi bila še tam okrog 100-120 € :naughty:

Leta nazaj sem dal preobleč sedež od BMWja 650 k domačemu mojstru na Breznico. Takrat vem, da je bil strošek zanemarljiv v primerjavi z novim sedežem.

Pa še naslov za info:

BERTOLE SANDI

BREZNICA 4 C

4274 ŽIROVNICA

TELEFON: (04) 5802182

Lp Bogdan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kotzi,vidim da si iz Braslovč.V Petrovčah je mojster,ki tudi preobleče sedež za motor.

Pokliči 031 747 897-Peter.

L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima, če se je kdo odloču za indikator oz. prikaz v kateri prestavi je menjalnik od Acumen firme. Kje se da nabavit in ostalo. Bi se pridružu komu. Zadeva se mi zdi zanimiva.

Kam bi ga montiral, varianta ala Dario mi ni najbolj po godu, vprašanje pa, če je sploh kaka druga varianta.

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kontaktiraj člana z nickom raza. Ravno včeraj sva se pogovarjala da sam razvija neko zadevo in meni se zdi sam princip zasnove precej v redu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima, če se je kdo odloču za indikator oz. prikaz v kateri prestavi je menjalnik od Acumen firme. Kje se da nabavit in ostalo. Bi se pridružu komu. Zadeva se mi zdi zanimiva.

Kam bi ga montiral, varianta ala Dario mi ni najbolj po godu, vprašanje pa, če je sploh kaka druga varianta.

Lp! Iztok

Tudi jest razmišljam da bi jo nabavil stane ene 60ojrou + 20ojrou adapter za varo... kupit jo je pa možno najbrž prek neta.. Priklop je baje zelo enostaven (na števec hitrosti in na obrate)... na strani armature je pa tudi prostor kamor bi jo nahko montiral... Baje pa da deluje u nulo..

Kotzi, če hočeš jo lahka kupiva skupej in tudi če je še kakšen kandidat za zmanjševanje stroškov je dobrodošel...

lp

Popravljeno . Popravil Majesty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!