Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

DG8 - Blue Display

The leading digital gear display - and still, we believe, the only one in 'cool 'Blue. Blue LED's are very expensive - probably ...

Qty

Price:

£60-00

--------------------------------------------------------------------------------

DG8, Varadero ABS, 1000

Plug-in loom for the DG8 range of instruments. Prevents soldering and cutting of the motorcycle loom. Will fit behind the ...

Qty

Price:

£34-99

Product Qty Gross Price Gross Total

DG8, Varadero ABS, 1000 £34-99 £34-99

DG8 - Blue Display £60-00 £60-00

Total: £94-99

Delivery Options: Standard

Postage & Packaging: £0-00

VAT: £14-15

Total: £94-99 = 142 eur

Takole zgleda, če zadevo naročiš po netu na proizvajalčevi strani (http://www.acumen-electronics.co.uk/home/index.php). Plačljivo z plastičnim denarjem, dobava cca en teden. Pri priključnih kablih je potrebno paziti pri naročanju na model Varadere -Z ali BREZ ABS sistema.

LP Bogdan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadevo imam namen iz Anglije nabavit v Januarju ali Februarju 2008. Kolikor se vidi na njihovi spletni strani, za področje EU poštnine ni, ali pa nisem dobro prebral "drobnega tiska".

Kar se pa tiče plačila s kreditno kartico in morebitnih zlorab - zadevo imam rešeno na ta način, da imam na eni izmed kartic mesečni limit 200 €, in jo uporabljam za tovrstna plačila, tako da, če že kdo "ropa" ne dobi veliko. :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadevo imam namen iz Anglije nabavit v Januarju ali Februarju 2008. Kolikor se vidi na njihovi spletni strani, za področje EU poštnine ni, ali pa nisem dobro prebral "drobnega tiska".

Kar se pa tiče plačila s kreditno kartico in morebitnih zlorab - zadevo imam rešeno na ta način, da imam na eni izmed kartic mesečni limit 200 €, in jo uporabljam za tovrstna plačila, tako da, če že kdo "ropa" ne dobi veliko. :naughty: :naughty:

Dva dni nazaj mi je pri seštevku košarice zaračunal tudi poštnino in jo tudi spreminjal na določene pogoje pošiljanja, danes pa poštnine ni. Mogoče že novoletne ali posezonske akcije?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar preveril pri Servis Štern Kranj:

Zadeva stane 115 eur in še 60 eur za montažo, če hočeš (2 uri). Dobim lahko 10% rabat za preprodajo. Pride me 103,5 eur.

Mislim, da se bom odloču, če je še kak kandidat naj pove.

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Sl. Bistrici poznam tipa (Gorenjc - nič slabega :rolleyes: ), ki se ukvarja z avtoelektriko in akustiko - maher. Drugače (bil) voznik Vare. Meni je na motor namontiral Zuma in 12V vtičnico, če se ne motim za cca 5.000 Sit !!

Tako da se sam s to zadevo sam ne mislim ukvarjat. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če Štern dobavi komplet z priključnimi kabli original za Hondo Varadero, potem je sama montaža zelo preprosta, saj samo stakneš konektorje na instrumentni plošči in vstaviš kable, ki so zraven prikazovalnika. Ves postopek montaže je opisan na netu. Malo bolj komplicirano je samo "programiranje", ki pa, če slediš navodilom nebi smele predstavljati večjega problema!

Največ dela je z podiranjem armature - plastike.

Menim, da za to montažo ne rabiš strokovnjaka-elektrikarja, saj preprosto konektorjev med seboj ne moreš zamenjat, ker drugače ne paše skupaj!

Če ne bo šlo drugače bomo pa glave in roke skupaj staknil! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štern dobavi zadevo brez adapterja za varadro, in potem na roko spajka žice skupej zato ima 2 uri dela in računa 60eur. Adapter stane 20eur in potem kot je omenil Raza samo stakneš konektorje. Z inštalacijo zadeve je dela res samo 10min, več pa seveda porabiš za armaturo razdreti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štern dobavi zadevo brez adapterja za varadro, in potem na roko spajka žice skupej zato ima 2 uri dela in računa 60eur. Adapter stane 20eur in potem kot je omenil Raza samo stakneš konektorje. Z inštalacijo zadeve je dela res samo 10min, več pa seveda porabiš za armaturo razdreti

Se mi zdi je vse skupaj malo pretirana cena skupaj skoraj 200€ :wacko: :hmm: če primerjamo s ceno bencinske črpalke ki je tolikokrat omenjena v forumu kot kao nek problem :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi je vse skupaj malo pretirana cena skupaj skoraj 200€ :wacko: :hmm: če primerjamo s ceno bencinske črpalke ki je tolikokrat omenjena v forumu kot kao nek problem :?

To maš pa prav, 200€ je pa mal velik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi sam zmontiral te pride 100eur... Sej tud to je kr dost za tako stvar... Ampak to je stvar vsakega posameznika, koliko takšno stvar sploh potrebuje.. Men vem da bi kr prov prišla, ker večkrat u "sedmo" šaltam in tud u prvo kdaj ko nebi bilo treba... Je pa res da s časom ta občutek itak pridobiš - in to brez pripomočkov... :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale fotoshop izvedba je bila že pred časom na varadero forumu.

Grda je kot smrt pa neuporabna za avanture.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale fotoshop izvedba je bila že pred časom na varadero forumu.

Grda je kot smrt pa neuporabna za avanture.

Jaz ne vidim nobene bistvene razlike ali sem slep...edino tehnični podatki istopajo...zakaj pa ne 170 konjev če pa eni prisegajo na cestake s konfekcijo potovalnika :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo....ima kdo kakega ugodnega dilerja za bridgestone gume za varaderota....naj mi pošlje ceno in kontakt na PM

Lp....ps...........kako kaže z majicami?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko pa približno stane? Mojega mi je domača mačka kar dobro zdelala. Ponoči spi gor in se nisem niti preveč sekiral, dokler nisem videl, da si tudi brusi kremplje!!!

Lp! Iztok

Obstaja pa še ta rešitev za sedež..v različnih barvah..bo kdo testiral kako se obnese :photo: :naughty:

http://www.fanbazar.com/product_info.php/c...3b5f6372a0c0d72

Popravljeno . Popravil royal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa crknu plovec v tanku ki prižiga lučko ko imaš rezervo, kje bi dobil ident. številko da bi pogledal koliko to stane čez mejo motor je let. 99

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!