Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

Men je pa crknu plovec v tanku ki prižiga lučko ko imaš rezervo, kje bi dobil ident. številko da bi pogledal koliko to stane čez mejo motor je let. 99

imam manul bom pogledal ...kako to sploh zgleda :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa crknu plovec v tanku ki prižiga lučko ko imaš rezervo, kje bi dobil ident. številko da bi pogledal koliko to stane čez mejo motor je let. 99

Mogoče ti bo kaj ta STRAN v pomoč, da prideš do št. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam manul bom pogledal ...kako to sploh zgleda :rolleyes:

kako to, da v manulu sploh ni emenjen ta del....vsaj jaz ga nisem našel :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa crknu plovec v tanku ki prižiga lučko ko imaš rezervo, kje bi dobil ident. številko da bi pogledal koliko to stane čez mejo motor je let. 99

Če gledam po mikrofilmu je to MBT3-F1600B del številka 28

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo....ima kdo kakega ugodnega dilerja za bridgestone gume za varaderota....naj mi pošlje ceno in kontakt na PM

Lp....ps...........kako kaže z majicami?

KOMPAKT d.o.o. LITIJA, 041 699 719 (BW502 - 105€ brez mont. / v Lj. pri B&F-uvoznik je ista 117€)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pozabil napisati - ja, cena je samo za zadnjo gumo (150/70 R17) To ali je H ali V pa ne vem - razlika pa je pribl. 5€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima gdo izkusnje o kvaliteti in funkcionalnosti ogrevanih rock ki se dobijo v Luisu? Kako je z montazo na Varadero XL 1000 ce niso originalne glede na to da sem pod sedezem videl konektor ki je verjetno predpriprava ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz imam Saitove že 2. zimo (kakšen mesec nazaj so bile v akciji - nekaj čez 30€) in delajo vredu. Le vsake toliko časa se katera odlepi zaradi toplote in jo je potem potrebno znova (Neostik). Močnejšega lepila pa ne dam, ker je potem težava dol spraviti. Priključene imam direktno na akumulator prreko ene varovalke. Je pa treba malo prirediti na balanci, ker so krajše od originalnih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno te sem imel v mislih! Sicer je cena smesno nizka (original so 250 eur) tko da sem bil malo skepticen !

Nič čakat, gor zmontirat pa pune rore. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej več pa vredne niso. Tudi Hondine delajo kitajci za 10 dolarjev, ostalo pa trgovci poberejo. Ravno prejle sem govoril z enim, ki je v Sport 2000 en mal enga vodje. Mu je šef rekel, da bodo v bodoče nehali prodajati smuči in pancarje, ker imajo "samo" 35% marže in se jim ne splača. Bolje je prodajati cunje (pri eni mikici zaslužijo tudi 400%).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej več pa vredne niso. Tudi Hondine delajo kitajci za 10 dolarjev, ostalo pa trgovci poberejo. Ravno prejle sem govoril z enim, ki je v Sport 2000 en mal enga vodje. Mu je šef rekel, da bodo v bodoče nehali prodajati smuči in pancarje, ker imajo "samo" 35% marže in se jim ne splača. Bolje je prodajati cunje (pri eni mikici zaslužijo tudi 400%).

Itaq je vse precenjen (tut gs1200)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že danes prinesel sv, Mikalavž :rolleyes: prednjo gumo Metzeler Tourance made in Germany za 65€ , no ja kolega bil malo na potepanju v Nemčiji ..mislim, da je cena ugodna kupil pri nekem dilerju z gumami... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že danes prinesel sv, Mikalavž :rolleyes: prednjo gumo Metzeler Tourance made in Germany za 65€ , no ja kolega bil malo na potepanju v Nemčiji ..mislim, da je cena ugodna kupil pri nekem dilerju z gumami... :worship:

Datum izdelave poglej! Ce je stara nis nc profitiru! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Datum izdelave poglej! Ce je stara nis nc profitiru! :headbang:

2507 ....no toliko pa se spoznamo na gume, da ne bi kupili stare :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že danes prinesel sv, Mikalavž :rolleyes: prednjo gumo Metzeler Tourance made in Germany za 65€ , no ja kolega bil malo na potepanju v Nemčiji ..mislim, da je cena ugodna kupil pri nekem dilerju z gumami... :worship:

Jaz sem že pred časom ugotovil da so gume najdražje v naši ljubi SLO (vsaj za Metzeler to lahko trdim). Pa ni problem pri vulkanizerjih, oni pač dobijo robo po ceni kot jim jo proda uvoznik, ki nabija marže visoko v nebo.

Recimo, ko sem nazadnje kupoval Tourance je bila cena pri Motor Jetu s 30% popustom še vedno višja kot redna cena pri trgovcu v Nemčiji skupaj z poštnino do SLO. Se splača malce ozreti po Nemškem E-bayu ali morda celo čez južno mejo na Hrvaško, se zna zgodit da dobiš komplet Tourance v dimenzijah za Varo že za 130EUR. Pa ne dobiš za ta denar kakih starih gum ampak ''frišno'' robo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem že pred časom ugotovil da so gume najdražje v naši ljubi SLO (vsaj za Metzeler to lahko trdim). Pa ni problem pri vulkanizerjih, oni pač dobijo robo po ceni kot jim jo proda uvoznik, ki nabija marže visoko v nebo.

Recimo, ko sem nazadnje kupoval Tourance je bila cena pri Motor Jetu s 30% popustom še vedno višja kot redna cena pri trgovcu v Nemčiji skupaj z poštnino do SLO. Se splača malce ozreti po Nemškem E-bayu ali morda celo čez južno mejo na Hrvaško, se zna zgodit da dobiš komplet Tourance v dimenzijah za Varo že za 130EUR. Pa ne dobiš za ta denar kakih starih gum ampak ''frišno'' robo.

Se strinjam...(mi pa je žal da mu nisem rekel naj kupi par) :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Metzeler Tourance itak zakon, zanima pa me če vozi že kdo na teh Touranckah?

METZELER TOURANCE EXP

Guma narejena še bolj za cestno vožnjo kot prejšnja Tourancka.

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!