Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

nekej sem nasu v louisovem katalogu.mislim da zmontiras direktno na akumolator.nej me kdo popravi ce se motim.cena pa je okrog 13 eu.me zanima kolko bi racunal ce bi dal zmontirat original vticnico v hondin servis.

Sam sem zmontiral luisov artikel, katerega omenjaš. Je sigurno najcenejša varjanta, če zmontiraš sam. Za nabavo in montažo original Hondinega "artikla" pa se pozanimaj pri prodajalcu motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na letniku 07 ni nič od tega, je pa opcija kot doddatna oprema, katero si lahko naročiš, ti jo zmontirajo in seveda zaračunajo.

http://www.honda.co.uk/mcstatic/en/product...00VVaradero.pdf

Pa glej da boš nabavil vtičnico z vodotesnim pokrovom. Najboljše so tiste za čolne (Jadrnice).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa glej da boš nabavil vtičnico z vodotesnim pokrovom. Najboljše so tiste za čolne (Jadrnice).

mogoce nasvet kje naj nabavim vticnico z vodotesnim pokrovom? se mi pa zdi pametna ideja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut na letniku 08 ni nic razen nek blindiran konektor pod sedezem katerega pa se nism preveru!Zgleda kot predpriprava za neki!!

Kaj se tiče barvne palete so mi 08 letniki zelo všeč. :naughty:

mogoce nasvet kje naj nabavim vticnico z vodotesnim pokrovom? se mi pa zdi pametna ideja.

Jaz sem jo kupil pri Louisu, za par €, odlično služi svojemu namenu. :whistle:

Naj bi bilo tole

Hvala! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoce nasvet kje naj nabavim vticnico z vodotesnim pokrovom? se mi pa zdi pametna ideja.

Jaz sem to dobil kar na servisu za Hondo - "moto center Ptuj"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še slika, kako zgleda zmontirano na moji Vari

zgleda odlicno.Upam pa da mi bo uspelo zmontirati ravno tako kakor je na sliki,seveda pa moram pocak do februarja da dobim motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni Varaderovci

A mogoče kdo ve kje bi dobil (mogoče ima celo kdo od vas) desni nosilec stopalk - skupaj odlitek za voznika in sopotnika, krmilo, ter desni izpušni lonec za Varo l. 2003? Novi deli so sv*** dragi.

Srečno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni Varaderovci

A mogoče kdo ve kje bi dobil (mogoče ima celo kdo od vas) desni nosilec stopalk - skupaj odlitek za voznika in sopotnika, krmilo, ter desni izpušni lonec za Varo l. 2003? Novi deli so sv*** dragi.

Srečno

Tudi jaz kupujem vse na e-bayu.Ugodno, tak da skoraj ni res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz kupujem vse na e-bayu.Ugodno, tak da skoraj ni res.

Pred kratkim je negdo prodajal Varo na avtonetu z razbito levo stranjo!Mogoce jo se!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem ali je zadnji blažilec pri Varaderu možno razdreti v tolikšni meri da bi ga bilo možno obnoviti.

Glede utrditve pa poizkusi z drugo vzmetjo, jaz imam recim progresivno od Hyperpro in sem z delovanjem zelo zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pozdrav

jeseni sem se rešu bmfla,pa me zanima če je kdo od vas presedlal iz gs-a na varo.

kakšni so občutki???

mnenja please..

Jaz sem imel prej GS 1150 po udobnosti in vožnji je boljši motili pa so me dragi servisi premalo veterne zaščite velika poraba olja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav

jeseni sem se rešu bmfla,pa me zanima če je kdo od vas presedlal iz gs-a na varo.

kakšni so občutki???

mnenja please..

Imel GS-a 1200, jutri grem po Varo, za občutke vsaj z moje strani pa boš moral počakat do konca Januarja, ko jo bom registriral. Srečno vsem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem sicer imel GS-a le na testni vožnji eno popoldne pa ti lahko podam svoje mnenje.

Če boš sedlal z GS-a na Varo znaš pogrešati:

- nizko težišče (okretnost na terenu)

- zavore (vsaj kar se tiče verzije 1200), saj ne da ima Varadero slabe vendar pri GS-u so res dobre.

- kardanski prenos

Definitivno pa ne boš pogrešal:

- zvijanja v ovinkih

- vetra v laseh :)

- vibracij

- tistih dveh cilindrov ki te v najhujši vročini prijetno grejeta po nogah :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej

Point, če še vedno iščeš desni odlitek za stopalke in lonec, ga še imam :) Za varadero 1000 .)

Poglej pa med oglase.

Drugače pa en fajn nov let vsem, ki vam veter v laseh pomeni velik!

Pa hitrej ko bo novga leta konc, prej se bomo spet vozili :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav

jeseni sem se rešu bmfla,pa me zanima če je kdo od vas presedlal iz gs-a na varo.

kakšni so občutki???

mnenja please..

Zdravo.......bmw....se ga da bolj športno vozit, lažje okreten po slabem terenu (lahko doplačaš tudi za platišča z naperami), bremze odlične, z izjemo ABS-a, ki je za moj okus preobčutljiv, veliko dodatne oprem,zelo nizka poraba...........mi pa nikakor ni vreden razlike v ceni napram hondi (tudi cene servisov so pri bmw katastrofalne)

Sem honda frik, vendar me je bmw malce bolj navdušil.............ker pa govori cena zase sem vzel varadero...........v vsem zelo dober, malce preokoren na terenu, manjka mu 12V vtičnica, kufre vzemi raje givi kot original, abs odličen, prav tako dual cbs (pri tako velikem motorju se obnese, drugače sem proti),odličen agregat (kljub 2V ne trese pri nizkih obratih, tudi če odpreš plin......za razliko od bmw)..........

SREČNGA PA ZDRAVGA

post-12239-1198946415_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!