Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

kaj pa garancija na motor ce das na novega rore? Ti kdo kej pizdi al mors pol na vsak servis z originali it?

Kupu pr AS domzale oni so tut poslal na LPP homologacijski kartoncek in izdali potrdilo da je bila na motor ugrajena original dodatna oprema!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšnji teden sva s prijateljem na mojo Varo namontirala doma izdelane nosilce in ALU kufre in vse skupaj sem stestiral na "furi" po Dalmaciji. Odlično se je obneslo. Vara je tako lepo predla, pila je pa nekje dobrih 5 litrov(22,5l=430km); pa se nisem glih "cjazil"(tudi 150km/h;več zaradi kufrov nisem upal). Vara je res zakon, kot ste nekateri že napisali. :grupni:

A to si namontiral aLpos kovčke? Čakamo na slikce.

Jutri te moram še poklicat glede RLS oilerja. Nisem pozabil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje...

Na levi strani spodaj pri stojalu imam vse mastno od olja. Pred sezono sem malo olja dolili in možno, da sem mal pretiraval, zdaj pa ne vem ali mi je olje ven butnilo ali mi spušča? Ali je tam doli kakšen odvod za višek olja al kaj bi lahko bilo???

HELP :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje...

Na levi strani spodaj pri stojalu imam vse mastno od olja. Pred sezono sem malo olja dolili in možno, da sem mal pretiraval, zdaj pa ne vem ali mi je olje ven butnilo ali mi spušča? Ali je tam doli kakšen odvod za višek olja al kaj bi lahko bilo???

HELP :cry:

Da ti ne pušča na čepu za izpust olja.

Zakaj sploh dolivaš olje? Tele mašince naj ne bi pile nič. Jaz pri servisu vlijem notri predpisano količino in potem je naslednjih 12.000km mir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ti ne pušča na čepu za izpust olja.

Zakaj sploh dolivaš olje? Tele mašince naj ne bi pile nič. Jaz pri servisu vlijem notri predpisano količino in potem je naslednjih 12.000km mir.

Ma pred sezono sem ga dolil še sam ne vem zakaj, nekam malo se mi ga je zdelo, vem neumnost :wacko:

Kolikor sem gledal čep je dosti nižje, mastno je čisto na vrhu tačke, tik pod verigo. Sem že pomislil, da je od mazanja verige, ampak se mi zdi, da je ne mažem toliko.... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma pred sezono sem ga dolil še sam ne vem zakaj, nekam malo se mi ga je zdelo, vem neumnost :wacko:

Kolikor sem gledal čep je dosti nižje, mastno je čisto na vrhu tačke, tik pod verigo. Sem že pomislil, da je od mazanja verige, ampak se mi zdi, da je ne mažem toliko.... :blink:

Lahko da je semering na pogonski gredi zobnika??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma pred sezono sem ga dolil še sam ne vem zakaj, nekam malo se mi ga je zdelo, vem neumnost :wacko:

Kolikor sem gledal čep je dosti nižje, mastno je čisto na vrhu tačke, tik pod verigo. Sem že pomislil, da je od mazanja verige, ampak se mi zdi, da je ne mažem toliko.... :blink:

Je čist lohk od mazanja verige. Tudi meni je proti koncu lanske sezone na stikalo od bočnega stojala pričelo tiščat šmir. Odvil sem tiste par vijakov od pokrova zobnika in očistil. Je bilo kar konkretno zasvinjano. S snemanjem pokrova ni nobene posebne frke in naj te ne skrbi zaradi vzvoda sklopke, k je na pokrovu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je čist lohk od mazanja verige. Tudi meni je proti koncu lanske sezone na stikalo od bočnega stojala pričelo tiščat šmir. Odvil sem tiste par vijakov od pokrova zobnika in očistil. Je bilo kar konkretno zasvinjano. S snemanjem pokrova ni nobene posebne frke in naj te ne skrbi zaradi vzvoda sklopke, k je na pokrovu.

Ja sem že gledal ta pokrov, samo me je res ta vzvod zmotil. A samo vijake odvijem pa bo??

Bol pogledov, drugače je pa po mojem res lahko samo še semering tako kot je royal napisal.

Na koliko pa približno mažete ketno? A je na 400km preveč??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sem že gledal ta pokrov, samo me je res ta vzvod zmotil. A samo vijake odvijem pa bo??

Bol pogledov, drugače je pa po mojem res lahko samo še semering tako kot je royal napisal.

Na koliko pa približno mažete ketno? A je na 400km preveč??

Naštimaj ojlerja, pa boš pozabil na tisto vprašanje: A sem, a nisem, kdaj sem ......mazal? :naughty: :worship:

Če pa že špricaš, moraš pa mero imet! Ne premalo, ne preveč (ker poj svinja okol!), glih prov je pa tešk zadet. Sicer je pa okoli tega tam nekje ena tema o mazanju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje...

Na levi strani spodaj pri stojalu imam vse mastno od olja. Pred sezono sem malo olja dolili in možno, da sem mal pretiraval, zdaj pa ne vem ali mi je olje ven butnilo ali mi spušča? Ali je tam doli kakšen odvod za višek olja al kaj bi lahko bilo???

HELP :cry:

Razdri, obris pol se bo pa vidl od kod tece !Verigo mazem na 800-1000km odvisno kje in gdaj vozim (ce te dobi dez jo je treba bolj pogosto drgac mism da ne) .Je pa tist ojler kr ok jaz mam ze narjenga sam ni cajta zmontirat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razdri, obris pol se bo pa vidl od kod tece !Verigo mazem na 800-1000km odvisno kje in gdaj vozim (ce te dobi dez jo je treba bolj pogosto drgac mism da ne) .Je pa tist ojler kr ok jaz mam ze narjenga sam ni cajta zmontirat!

Jaz ti isto svetujem, kot ti je že Orange.

Pa fajn se vozi.

Lp, Vulcan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo Varaderovci!

V nedeljo sem imel z mojo Varo bližnje srečanje z avtomobilom, pa mi jo je precej zličkal.

A ma kdo kakšen podatek oz. naslov, kje bi se dalo dobiti poceni rezervoar, levi hladilnik, plastiko z levim smernikom... za Varadero 1000 letnik 99.?

Please, k bi se rad letos še kej vozil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo Varaderovci!

V nedeljo sem imel z mojo Varo bližnje srečanje z avtomobilom, pa mi jo je precej zličkal.

A ma kdo kakšen podatek oz. naslov, kje bi se dalo dobiti poceni rezervoar, levi hladilnik, plastiko z levim smernikom... za Varadero 1000 letnik 99.?

Please, k bi se rad letos še kej vozil.

Na E-bayu boš dobil večinoma delov, vem ker sem jo sam tako obnovil, prišel pa sem za 10% cene kot če bi kupoval vse novo,tako da se E-bay ziher splača.Je pa res da , bo trajalo en čas, da boš vse dele gor dobil, oziroma jih kupil.

Obveščaj nas kako poteka obnova.Srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo Varaderovci!

V nedeljo sem imel z mojo Varo bližnje srečanje z avtomobilom, pa mi jo je precej zličkal.

A ma kdo kakšen podatek oz. naslov, kje bi se dalo dobiti poceni rezervoar, levi hladilnik, plastiko z levim smernikom... za Varadero 1000 letnik 99.?

Please, k bi se rad letos še kej vozil.

A je blo to u Postojni......sem bil na kraju jap ravno takrat.......kako si jo pa ti odnesel?.......no upam da čim prej zrihtaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je blo to u Postojni......sem bil na kraju jap ravno takrat.......kako si jo pa ti odnesel?.......no upam da čim prej zrihtaš

Ja blo je v Postojni...

Jest sem jo odnesel s pretresom možganov in s presekanim kolenom. Pa ko se je avto v mene zaletel sem se preventivno izklopil za cca 15 minut ( bil v nezavesti ). Baje pa da sem se že prej pogovarjal z reševalkami ( ja tri babnce so me zrihtale) ampak se mi film vtri naprej šele od rešilca naprej.

Moja kandidatka za ženo ( poroka bo 12.7 ) pa mnogo bolje ( razen malo psiha). Izgledalo je kot da je padla z motorja se odbila od tal in pristala na nogah.

Ampak zdej je važno le eno- čimprej zrihtat najino varico pa po nove kilometre. Dele sem že najdu na E-bayu in se že peljejo v Slovenijo. Se vidmo k bomo spet mobilni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ha ti pa si as. Sem ravno prišel na kraj dogodka, mogoče minuto po tistem ko je počilo in je izgledalo precej resno.

Zdaj pa zvem da je možakar za 15 minut poležal v senci potem pa šel domov motor šraufat in dele iskat na e-bay.

Čeprav mi tam situacija ni bilo povsem jasna kdo je koga in zakaj.

V glavnem me veseli da ti ni nič hujšega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Imam en problem in potrebujem malo pomoči.

Na novem varaderu je prosti tek prenizek in motor stalno crkuje, zdej pa ne vem al sem jest tolk lev da ne najdem šraufa za štelat al pa so ga zlo dobr skril?! Hvala za vaš odgovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Imam en problem in potrebujem malo pomoči.

Na novem varaderu je prosti tek prenizek in motor stalno crkuje, zdej pa ne vem al sem jest tolk lev da ne najdem šraufa za štelat al pa so ga zlo dobr skril?! Hvala za vaš odgovor

Si pogledal desno pod tank? Tam naj bi bil črn gumb premera cca 1cm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!