Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

Oj...vas še tuki mal povprašam....jest mam na vari givijeve stranske kufre...pa jih bom zdej prvič napokou...zanima me kolk kej vi naložite(obtežite) stranske kufre na svojih mopedih, da je še uredu za na cesto :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj...vas še tuki mal povprašam....jest mam na vari givijeve stranske kufre...pa jih bom zdej prvič napokou...zanima me kolk kej vi naložite(obtežite) stranske kufre na svojih mopedih, da je še uredu za na cesto :unsure:

Mislim da je bil moj maksimum 16kg po kovčku (bruto). Sicer pa čimveč spravi v stranske kovčke in težje stvari na dno ker boš precej lažje pilotiral kot z polnim top case.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je bil moj maksimum 16kg po kovčku (bruto). Sicer pa čimveč spravi v stranske kovčke in težje stvari na dno ker boš precej lažje pilotiral kot z polnim top case.

16kg....ufff....no pomoje tolk nimam jest teže....mam sam cune not....aja pol je boljš več dat u stranske kufre.....sej kolk pa je kufr stranski sam težak brez prtlage

hvala že u naprej :winkiss:

aja leteči, pa fullll dobre fotke iz tvojga potovanja :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teža naj bo čim nižje. s tem znižaš težišče in motor je okretnejši za vožnjo in lažji za manevriranje na mestu.

Mislim da ima kovček tam od 4-6 kg odvisno od modela, tako da ostane še 10kg fore. Je bilo pa notri vse. Kompletna oblačila za dva + kamping oprema.

Ti lepo napokaj in uživaj na dopustu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf,ti kar nalož....moji stranski so mel po 25kg,zgorni pa celih 35, pa še šotor in tank torba:whistle: ......hja, ženske :headbang: :whistle: :rolleyes: .....bil presenečen, kako se je motor še vedno peljal

post-12239-1215172327_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala fantje fulll za informacije :winkiss: ....jutr zjutri pa na pot....ko se vrnem pa tut sam pošljem kaksno fotko naložene vare....uživejte :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf,ti kar nalož....moji stranski so mel po 25kg,zgorni pa celih 35, pa še šotor in tank torba:whistle: ......hja, ženske :headbang: :whistle: :rolleyes: .....bil presenečen, kako se je motor še vedno peljal

Porko dijo pa kaj si ti vlekel s sabo?

Za 85kg robe bi se morala z mojo pa precej potrudit da bi jo nabrala, mislim da bi mi prej oblek sfalilo kot bi prišel do te cifre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem stranske vedno tehtal, da sta imela levi in desni približno enako težo, drugo pa ti je že vse Leteči povedal. Srečno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Porko dijo pa kaj si ti vlekel s sabo?

Za 85kg robe bi se morala z mojo pa precej potrudit da bi jo nabrala, mislim da bi mi prej oblek sfalilo kot bi prišel do te cifre.

to je blo s kufri vred :whistle: ....papica,plinski gorilnik,bombice... :whistle: .......je lahko mal več sabo vzela, ker ma sam 48kg :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če se da montirat električni priključek (cigaretna vtičnica) na Varota 2005???

Seveda se da namontirat, jaz imam vtičnico na desni strani, svojo nalogo opravlja odlično. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda se da namontirat, jaz imam vtičnico na desni strani, svojo nalogo opravlja odlično. :winkiss:

Vidi njega... Še ves polomljen pa že tipka :kva2:

Welcome back :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidi njega... Še ves polomljen pa že tipka :kva2:

Welcome back :yea1:

Hvala, hvala, še malo pa se vidimo kje na kakšnem zboru Var. :naughty:

Za letos sicer ne dam roko v ogenj, drugo leto pa ziher. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf,ti kar nalož....moji stranski so mel po 25kg,zgorni pa celih 35, pa še šotor in tank torba:whistle: ......hja, ženske :headbang: :whistle: :rolleyes: .....bil presenečen, kako se je motor še vedno peljal

[/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem mojo Varo letnik 2005 kupu v Italiji, pa me zanima če ima kdo SLO navodila za posodit al za kopirat!

mam od letnika 07 če ti kaj nucajo? Lohk ti nardim kopijo, če jo prideš iskat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo črpalka stestirana tudi v praksi. Vse dela kot treba.

Opazil pa sem da mi je poraba padla precej. Po treh polnjenjih rezervoarja so rezultati sledeči 6.3, 6.5 in 6.4 l/100km :eek:

Res je da naj bi imela ta črpalak malenkost nižji pritisk od originalne vendar kakšnih razlik pri vožnji ni opaziti niti pri hitrem pospeševanju niti pri daljši vožnji pod visokimi obrati.

Skratka jaz sem zadovoljen.

Kako kaj deluje HUCO??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Montiral sem gear idicator.Če koga zanima montaža in ostalo.

Prlimaj kakšne fotke, da vidimo kako zgleda na mopeku.

Napiši kaj o montaži in seveda koliko te je cenovno stala zadeva. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat slikce nimam.Zadeva me je prišla 111 eur.,pri Šternu v Kranju.Montaža je enostavna,kar se tiče elektronike.Največji problem je izbrati lokacijo na armaturi.Škatlica je velika 25x35 mm.Na servisu ima ceno 60 eur za montažo.Jaz sem porabil kakšne pol ure.Ampak je pa odlična zadeva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Montiral sem gear idicator.Če koga zanima montaža in ostalo.

Če si montiral zadevo s slike je baje 1A -----acumen

post-10071-1215804718_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil royal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je Acumen DG8.Super stvar,ker ima vgrajen senzor,da se ponoči ne blešči.Dobro viden je tudi v soncu.Priporočam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!