Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

Za katero varo pa rabiš vario šipo MRA ? ker mam jaz eno za prodat za ta staro varo :whistle:

Na žalost za letnik 2008 :headbang: (oziroma kakor pogledaš :worship: ), je še bolj nova.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo iše kakršenkoli dele za Hondo bo tule http://www.davidsilverspares.co.uk/ definitivno našel najcenejše zadeve. Sam sem iskal kar nekaj delov za popravilo Africe in modifikacijo Vare in prišparal kar nekaj denarja.

Zavorni disk AS Domžale 230EUR, DavidSilver 90EUR

Balanca As Domžale 90EUR, DavidSilver 70EUR

Centralno stojalo As Domžale 170EUR, DavidSilver 85EUR

V obeh primerih gre za originalne Honda dele. Sicer je poštnina kar draga a še vseeno je razlika v ceni nezanemarljiva.

Popravljeno . Popravil Leteči
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se to da po povzetju plačat, a je samo na kartice?

Kartica ali pa denarno nakazilo. Najmanj sranja je z kartico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče sem prezrl odgovor :whistle: , predvsem me zanima, če že kdo uporablja zavorne ploščice Carbone Lorraine SBK5, prodaja pa jih Gericke.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče sem prezrl odgovor :whistle: , predvsem me zanima, če že kdo uporablja zavorne ploščice Carbone Lorraine SBK5, prodaja pa jih Gericke.

:worship:

Ne ga srat! Če maš še original diske kupi original ploščice! 40 eur na disk in si miren. Če naročiš čez link od Letečega so 22,50 funtov + poštnina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22,5 funtov je cca. 28 EUR, za manj jih ne boš dobil, niti aftermarket opcij. Aja pa preveri če je davek v ceni, ker meni so dajali vse cene brez davka (17,5%).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ga srat! Če maš še original diske kupi original ploščice! 40 eur na disk in si miren. Če naročiš čez link od Letečega so 22,50 funtov + poštnina

Malo sem še brskal...eni pač hvalijo Carbone Lorraine SBK5.. imam še orginal diske..kaj pa zdaj, ploščice so že doma :hmm: , v čem je problem dajte mi no obrazložit :photo: ....madona so pa dražje od originala ..nissina :slap: a so tako slabe :?

lp

post-10071-1222227256_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil royal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo sem še brskal...eni pač hvalijo Carbone Lorraine SBK5.. imam še orginal diske..kaj pa zdaj, ploščice so že doma :hmm: , v čem je problem dajte mi no obrazložit :photo: ....madona so pa dražje od originala ..nissina :slap: a so tako slabe :?

lp

A take oblike ploščic pašejo na Varo? Ker letnik pa maš????? Sem menjal zadnje pa so čisto drugačne oblike!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kateri letnik Vare pašejo ene in druge?

Moram prav pogledat kako je z mojimi.

Kakšna pa je cena za Carbone Lorraine SBK5, Royal?

Popravljeno . Popravil sebastjanp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kolk pa menjate kej ploščice? Vem da je največ odvisno od vožnje... Jest mam dele 23kkm in se mi zdi da so še čist vredi...

Ja glih pr teh km-jih sem menjal zadnje! Prednje so še za ene par Kkm-jev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje ploščice je tudi zelo neenakomerno pobralo. Zunanja je bila precej tanjša in še v konus(kar pravijo , da je nekako normalno zaradi smeri vrtenja kolesa)

Popravljeno . Popravil raza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A take oblike ploščic pašejo na Varo? Ker letnik pa maš????? Sem menjal zadnje pa so čisto drugačne oblike!!

Slika je simbolična :naughty: cena je malo čez 41€ po disku :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo od vas razume Nemško ....vzeto iz testa ...je še kaj za dodat :? :OK:

Mit Grauen erinnere ich mich noch an den 100.000 km Varadero Test meiner übermütigen Kollegen vom Reitwagen. Ich hatte die Ehre die Varadero einmal mit ein paar Tausend Kilometern, mit 50.000 Kilometern und dann noch mal mit 98.000 Kilometern am Tacho zu besteigen. Seit jenen Tagen weiß ich, was Qualität wirklich bedeutet. Ich weiß wie andere Motorräder nach 50.000 Kilometern auf der Uhr aussehen und ich weiß noch ganz genau wie sich damals die Varadero anfühlte. Kein ausgelutschtes Getriebe, keine verschlissenen Bedienelemente, keine rostigen Schrauben, keine scheppernden Teile und kein zusammen gerittener Motor. Selbst als ich das Eisen mit 98.000km auf der Uhr übernahm, hielt sich mein Mitleid mit der Varadero in Grenzen. Das Motorrad machte einen tadellosen Eindruck und ein skrupelloser Gebrauchtmotorradkeiler hätte mit ein paar Tacho Tricks ohne weiteres eine 20.000km Gurke daraus machen können. Die Latte für die Mitbewerber liegt hier unerreichbar hoch. Mit keinem anderen Motorrad hätte ich es mich getraut von Tankstopp zu Tankstopp Vollgas zu fahren. Es war eine irre Zeit damals auf den deutschen Autobahnen mit der Dauertester Varadero. Ich möchte diese Erfahrungen nicht missen, aber sicherlich nicht noch einmal Wien-Frankfurt-Wien in 12 Stunden fahren.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem po netu dele za Varo l.99, rabim pa sprednje diske, oba rora od vilc,

in pa spodnji križ.Če kdo ve za kakšno e stran naj gor nalima, kaj se tiče e-baya,bike teile,1000ps,.....vem že skoraj vse na pamet. :krneki: :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima kdo izkušnje z MV podaljškom za prednje steklo. Baje ga izdelujejo v Nemčiji. Sem videl na GS-ki in Yamahi pa je kar v redu zgledalo. Pa tud srečna lastnika sta kar hvalila rezultat glede zmanjšanja hrupa in vetra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!