Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

Hmm jaz imam Givi podalšano šipo pa še ni dovolj. Še dobim kakega buga v glavo. Ali se dobi tak podaljšek tudi za mojo šipo ali je to le sklop.

Torej nebi rad kupil cele podalšane šipe MRA temveč le dodatek za mojo Givi šipo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm jaz imam Givi podalšano šipo pa še ni dovolj. Še dobim kakega buga v glavo. Ali se dobi tak podaljšek tudi za mojo šipo ali je to le sklop.

Torej nebi rad kupil cele podalšane šipe MRA temveč le dodatek za mojo Givi šipo.

Tule je bolj natančno, jaz bom tole najbrž kupu.

http://www.mv-motorrad.de/lshop,showdetail...owrub--003,.htm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tule je bolj natančno, jaz bom tole najbrž kupu.

http://www.mv-motorrad.de/lshop,showdetail...owrub--003,.htm

Zanimivo izgleda vendar moja Nemščina je zelo podobna moji Kitajščini tore zero :)

Ali se tole pritrdi na obstoječo šipo?

Se ne bojiš da bi se ob velikih hitrostih zaradi zračnega upora premaknilo?

Iz slike sklepam namreč da poseg ne zahteva poškodovanja šipe (vrtanja rezanja...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo izgleda vendar moja Nemščina je zelo podobna moji Kitajščini tore zero :)

Ali se tole pritrdi na obstoječo šipo?

Se ne bojiš da bi se ob velikih hitrostih zaradi zračnega upora premaknilo?

Iz slike sklepam namreč da poseg ne zahteva poškodovanja šipe (vrtanja rezanja.. .)

Stran ima tudi Eng varijanto, koker sem jaz govoru z dvemi tipi (BMV 1200GS in Jamaha FJR 1300) prejšen teden na Jadranu, se zelo dobro obnese zelo zmanša hrup in da proizvaja to manjši zelo kvaliteten nemški proizvajalec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stran ima tudi Eng varijanto, koker sem jaz govoru z dvemi tipi (BMV 1200GS in Jamaha FJR 1300) prejšen teden na Jadranu, se zelo dobro obnese zelo zmanša hrup in da proizvaja to manjši zelo kvaliteten nemški proizvajalec.

Nabavte, pa da vidimo kako se obnese :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pozna kdo Varo, ki se prodaja na avto-netu, ima 17k km, črne barve, letnik 04, slabih 6400€?

Popravljeno . Popravil poggy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pozna kdo Varo, ki se prodaja na avto-netu, ima 17k km, črne barve, letnik 04, slabih 6400€?

Jaz poznam tega tipa,menda vozi motorje iz Italije mal jih spedena in potem proda naprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil vilce + spodnji križ. :yea1:

Oba sprednja zavorna diska še in že gremooooo. :naughty:

Kaj pa je bilo Vanga? Si ljubico razbil?

Ali le obrabljeni kosi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je bilo Vanga? Si ljubico razbil?

Ali le obrabljeni kosi?

Ljubico razbil letos Junija :cry: , zdaj jo sestavljam počasi. :rolleyes:

Mene so kr sestavli dohterji, zdaj je na vrsti lubika. :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo sem še brskal...eni pač hvalijo Carbone Lorraine SBK5.. imam še orginal diske..kaj pa zdaj, ploščice so že doma :hmm: , v čem je problem dajte mi no obrazložit :photo: ....madona so pa dražje od originala ..nissina :slap: a so tako slabe :?

lp

Jaz sem imel na prejšnji Vari CL SBK ploščice in so veliko boljše od originalnih.

Predvsem pri doziranju in obrabi, rabijo pa kakšen km, da se ogrejeno na delovno temperaturo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz poznam tega tipa,menda vozi motorje iz Italije mal jih spedena in potem proda naprej!

Ne poznam tiste Vare, poznam pa svojo, l. 05, dobrih 23000 km, reden servis in malenkost višja cena.

Lp, Vulcan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubico razbil letos Junija :cry: , zdaj jo sestavljam počasi. :rolleyes:

Mene so kr sestavli dohterji, zdaj je na vrsti lubika. :wub:

Če rabiš tudi balanco (glede na to da si očitno poklepal sprednji konec) me kontaktiraj. SAm jo bom zamenjal za drugo-širšo in bo na voljo, skupaj z povezovalno štango za obešanje torbice ali GPS-a.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...povezovalno štango za obešanje torbice ali GPS-a.

Kako to zgleda? Sam bi tudi kaj takega rabil za Mobitel z GPS-om pa mi ni čisto jasno kako bi to naredil.

Zakaj pa širšo balanco Leteči?

P.S. Še nekaj. Ima kdo od vas dodatna platišča za kramparce, ki jih nato doma prešravfa glede na furo na katero se odpravlja? (recimo McAdam, afrika, tundra...)

Popravljeno . Popravil sebastjanp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako to zgleda? Sam bi tudi kaj takega rabil za Mobitel z GPS-om pa mi ni čisto jasno kako bi to naredil.

Zakaj pa širšo balanco Leteči?

P.S. Še nekaj. Ima kdo od vas dodatna platišča za kramparce, ki jih nato doma prešravfa glede na furo na katero se odpravlja? (recimo McAdam, afrika, tundra...)

Štanga je vzeta kar s zvite motocross balance izgleda pa nekako takole KLIK

Širša balanca predvsem zaradi boljšega občutka pri offroadu in večje kontrole (moči) nad sprednjim kolesom. Originalna je preozka in preveč zakrivljena nazaj... preveč cestna takorekoč :)Ko ti enkrat vzame kolo recimo v blatu ali na sipki podlagi je precej zajebano karkoli popravljat. ZAto bom vzel balanco od Africe in naredil poviške visoke cca. 30mm da dobim pravilno višino.

Dodatna platišča bodo precej velik strošek, jaz imam kramparce skozi gor in to je to. Sem pa razmišljal da če bi šel v še ena platišča bi vzel tole KLIK . Predvsem pa bi bil velik plus 21'' sprednje kolo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Twindero :D

Superca res ampak ali s tem ne porušiš ravnovesja in ...

plus kako bi šla 21-ka pod blatnik Varaderota ko je pa ta prenizek?

Edino, če bi menjal komplet vilice.

Kako pa gre kaj Varadero po cesti s kramparcami?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Twindero :D

Superca res ampak ali s tem ne porušiš ravnovesja in ...

plus kako bi šla 21-ka pod blatnik Varaderota ko je pa ta prenizek?

Edino, če bi menjal komplet vilice.

Kako pa gre kaj Varadero po cesti s kramparcami?

Blatnik se dvigne višje gor to je tamal problem. Razmišljal pa sem tudi o Marzochi vilicah, jebiga ko se nekaj dela se dela zares :)

Ni pa to poceni hec, jaz sem letos zamenjal zadnji amortizer in v planu je še balanca tale projekt pride na vrsto drugo leto.

Kramparce pa cesta se kar v redu razumejo, do tace gre več pa ne rabimo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blatnik se dvigne višje gor to je tamal problem. Razmišljal pa sem tudi o Marzochi vilicah, jebiga ko se nekaj dela se dela zares :)

Ni pa to poceni hec, jaz sem letos zamenjal zadnji amortizer in v planu je še balanca tale projekt pride na vrsto drugo leto.

Kramparce pa cesta se kar v redu razumejo, do tace gre več pa ne rabimo :)

Pa se splača takšne ekstremne pa še drage predelave delat na Vari ? Karkoli narediš ostane gištel še zmiraj švoh, denarja pa zmečeš toliko kot bi kupil KTM-a katerega ni treba nič predelovat samo kufre kupiš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se splača takšne ekstremne pa še drage predelave delat na Vari ? Karkoli narediš ostane gištel še zmiraj švoh, denarja pa zmečeš toliko kot bi kupil KTM-a katerega ni treba nič predelovat samo kufre kupiš :whistle:

To dopovedovati Honda entuzijastu je brezpredmetno :)

Razmišljam ali iti v nakup še ene Africe ali pa se spustit v predelavo, strošek bo približno enak. Bomo videli kaj bo prinesel čas.

Mogoče bodo moroni pri Hondi celo porinili na tržišče kakšen približek stare legende glede na to da jih bodo tu nascali že skoraj vsi (Yamaha, BMW...). Ker tale transalpka je bolj ženski motorček kot karkoli drugega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdej sem pa to stvar dobil in tudi že mal probal: ML večja varianta

Slike niso lih najbolše.

Stvar nekako učinkuje, ima polno različnih nastavitev, tako oddaljenost naprej nazaj od linije vetrobrana, kot kot na vetrobran (naprej nazaj). prvi učinki so manj hrupa (pri 180 še slišim motor) muhe so namesto v očeh navrhu čelade in v vrat me ne piha. Moram pa še probat več nastavitev!

kot naprej nazaj se lahko uravnava tudi med vožnjo ( <100/h)

Če bo koga interesiral lohk tud prleti pa proba sej reč je en dva tri gor.

JE PA GRDO KO STO HUDIČEV!

post-20301-1223557140_thumb.jpg

post-20301-1223557155_thumb.jpg

post-20301-1223557173_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil pmali
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdej sem pa to stvar dobil in tudi že mal probal: ML večja varianta

Slike niso lih najbolše.

Stvar nekako učinkuje, ima polno različnih nastavitev, tako oddaljenost naprej nazaj od linije vetrobrana, kot kot na vetrobran (naprej nazaj). prvi učinki so manj hrupa (pri 180 še slišim motor) muhe so namesto v očeh navrhu čelade in v vrat me ne piha. Moram pa še probat več nastavitev!

kot naprej nazaj se lahko uravnava tudi med vožnjo ( <100/h)

Če bo koga interesiral lohk tud prleti pa proba sej reč je en dva tri gor.

JE PA GRDO KO STO HUDIČEV!

Ja pa res grdo zgleda :headbang: in mislm da bi mene kersem manjsi tisti kos aluminija motil pri voznji!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdej sem pa to stvar dobil in tudi že mal probal: ML večja varianta

Slike niso lih najbolše.

Stvar nekako učinkuje, ima polno različnih nastavitev, tako oddaljenost naprej nazaj od linije vetrobrana, kot kot na vetrobran (naprej nazaj). prvi učinki so manj hrupa (pri 180 še slišim motor) muhe so namesto v očeh navrhu čelade in v vrat me ne piha. Moram pa še probat več nastavitev!

kot naprej nazaj se lahko uravnava tudi med vožnjo ( <100/h)

Če bo koga interesiral lohk tud prleti pa proba sej reč je en dva tri gor.

JE PA GRDO KO STO HUDIČEV!

Hm a ni nekam dosti lufta med šipo in dodatkom?

Ne grejo kamikaze skozi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa res grdo zgleda :headbang: in mislm da bi mene kersem manjsi tisti kos aluminija motil pri voznji!

na benflo to paše orginal :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!