Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

Ja pa res grdo zgleda :headbang: in mislm da bi mene kersem manjsi tisti kos aluminija motil pri voznji!

Saj tud je mišleno za tiste ki jim vetrna zaščita ne zadošča ( za take gorile kot jaest 193cm/125kg)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na benflo to paše orginal :lol1:

Na bemflna paše tole gor, ne pa tisto "strašilo" pa brez zamere, če ste že plunli na krbit :whistle:

post-12240-1223641807_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na bemflna paše tole gor, ne pa tisto "strašilo" pa brez zamere, če ste že plunli na krbit :whistle:

Ampak ta izvedba zahteva fizično poškodbo vetrobrana pmali-jeva pa ne.

Ali sem mogoče kaj spregledal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na bemflna paše tole gor, ne pa tisto "strašilo" pa brez zamere, če ste že plunli na krbit :whistle:

Daj nehi no :headbang: kaj pa je pol to :hmm:

post-10071-1223659852_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj nehi no :headbang: kaj pa je pol to :hmm:

..... B) bolni poskus omalovaževanja najboljšega enduro potovalnika kar jih obstaja :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj nehi no :headbang: kaj pa je pol to :hmm:

Za to moreš bit pa res malo čuden, da daš kaj takega gor. Ima motoristek na 1200 dosti lepši povišek vetrobrana, kot pa je to. Sicer model vetrobrana , ki je narejen za določen tip motorja paše dosti bolje gor, kot pa nekaj univerzalnega, kot prikazuje zgornja slika. Se že umikam, da nebo zavrelo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na MV strani so VSI artikli prvenstveno narejeni za BMW pa če se lastnikom le teh še tk grdo zdi !

ja, tako je to, če ženska oblikuje stvari za na motor......je pa izbrala prefinjeno in sofisticirano znamko,to priznam... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe ste neverjetni :)

No žerjavica tli, še malce olja...

Na BMW-je itaq vse paše, ker karkoli gor daš škiljota polepša ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D ah ja vsake oči majo itaq svojga malarja ma ku je tako zanimivo in smešno brat te flame warčke :D

1200GS je brez dvoma super motor samo meni ni lep in konc. Tiste škiljave luči in vranin kljun... nevem se mi pa moja lubica že bolj dopade.

Kateri pa je za kaj boljši in kateri je slabši pa naj vsak zase odloči. Imam prijatelje, ki jezdijo vse možno in vsak je za svojega prepričan da ima nekaj kar drugi nimajo, tako, da je ta depata popolnoma brezplodna je pa zanimiva in vsaj smešne če ne kar huronska :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti podaljšek vetr. stekla je pa OGABNO GRD, :SS naj bo na BMW ali na vari, pa to lepšega sam narediš če si kaj rokodelca, kot iz TOP ŠOPA, kaj ti nemci vse prodajajo :headbang: Je pa MRA šipa premija proti temu podaljšku, ki je podoben pustni maski za čez oči :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kateri letnik Vare pašejo ene in druge?

Moram prav pogledat kako je z mojimi.

Kakšna pa je cena za Carbone Lorraine SBK5, Royal?

Če kdo rabi komplet ploščice za varo Carbone Lorraine sbk 5 (sprednje +zadnje) mam viška en komplet.

post-10071-1223888575_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom kar na originalu ostal, ko do tega pride.

Razen seveda v primeru, da so tele boljše.

Ali so?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom kar na originalu ostal, ko do tega pride.

Razen seveda v primeru, da so tele boljše.

Ali so?

Vsi pravijo iz iskušenj da so boljše!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D ah ja vsake oči majo itaq svojga malarja ma ku je tako zanimivo in smešno brat te flame warčke :D

1200GS je brez dvoma super motor samo meni ni lep in konc. Tiste škiljave luči in vranin kljun... nevem se mi pa moja lubica že bolj dopade.

Kateri pa je za kaj boljši in kateri je slabši pa naj vsak zase odloči. Imam prijatelje, ki jezdijo vse možno in vsak je za svojega prepričan da ima nekaj kar drugi nimajo, tako, da je ta depata popolnoma brezplodna je pa zanimiva in vsaj smešne če ne kar huronska :D

Ja in se ceski vetrobran pa polhn praznega po gistelu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti podaljšek vetr. stekla je pa OGABNO GRD, :SS naj bo na BMW ali na vari, pa to lepšega sam narediš če si kaj rokodelca, kot iz TOP ŠOPA, kaj ti nemci vse prodajajo :headbang: Je pa MRA šipa premija proti temu podaljšku, ki je podoben pustni maski za čez oči :yea1:

Jez sem to že rešu, sem ga vtaknu ženi na Transalpko, stvar deluje pa še dost lepš je videt kot na Vari!

Morem pa povedat, da je stvar učinkovita kar se vetra in hrupa tiče. To sem ugotovil danes ko sem jo na transalpko dal, zdej pa mene spet piha pa glavo trese pa še kaj kar z ML ni blo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene še neki matra! Ogromno se vozim po makedamu, a se bi dal dobit feltne enakih dimenzij z špicami, al nima veze za normalen makedam a so feltne lite al z špicami??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobiš jih na africaqueen samo ti kar povem da niso poceni, bo treba porinit kar kaka dva jurčka pa pol do tri.

Jaz se z litkami vozim še kje drugje kot po mcAdamu pa nobenih problemov do sedaj.

pmali vidim da bova midva morala naredit eno offroad turo skupaj. A imaš gor TKC-jke ali Karoo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobiš jih na africaqueen samo ti kar povem da niso poceni, bo treba porinit kar kaka dva jurčka pa pol do tri.

Jaz se z litkami vozim še kje drugje kot po mcAdamu pa nobenih problemov do sedaj.

pmali vidim da bova midva morala naredit eno offroad turo skupaj. A imaš gor TKC-jke ali Karoo??

Pojma nimam?

Tisto za furo pa vela ( sam ne še pretiravat ker sem karše frešmen, se pa poočas učim)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jez še nobenga s kramparcami na Vari nisem vidu, jez se samo z Anakee vozim. Je po makedamu ful zabavno ke pleše sem pa ke. Moja bo kuj za, sam mislim da bo pol še bel hitr šlo! Ko bo pa ful strm pa mal spran in polhn kamnov makedam, se bo pa mal pokakala.

post-20301-1224022324_thumb.jpg

post-20301-1224022388_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!