Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

Pa še dokaz ! Na drugi sliki je tud moja Krava (ups.. Vara)

Sam pa je res, da je Vara lepa vsake barve sam, da je črna :evilgrin:

P. S. razen ko pridem iz obiska pri mr. McAdamu :(

Popravljeno . Popravil Scottie
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo čist :topic: koliko pa stanejo kramparce?

In katere so res dobre, da tudi po Asfaltu opravljajo svojo dolžnost kar se da dobro?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam pa je res, da je Vara lepa vsake barve sam, da je črna :evilgrin:

P. S. razen ko pridem iz obiska pri mr. McAdamu :(

Modra, modra :fight2: Črna barva sploh ne obstaja :nono:

Popravljeno . Popravil Calmo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaterim očitno asfalt že preseda. Ni "gušta" :evilgrin:

:worship:

Kolk so pa kramparce, pa kolk se na asfaltu držijo pa tud mene zanima(ne boste verjeli! baje spomlad tud moja žena vinjeto kupi, tok da nebi asfalta prov odpisu)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje najugodneje do stranskih zaščit?

Jaz sem kupu skupaj z novim motorjem lani v AS-u Trzin !Givi stane priblizno 100 eur !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem kupu skupaj z novim motorjem lani v AS-u Trzin !Givi stane priblizno 100 eur !

jaz tudi tam, so mi bli nekaj dolžni dnarja pa ne dajo radi nazaj, tako da nisem niti iskal druge variante!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship:

Kolk so pa kramparce, pa kolk se na asfaltu držijo pa tud mene zanima(ne boste verjeli! baje spomlad tud moja žena vinjeto kupi, tok da nebi asfalta prov odpisu)?

Tam med 120 in 150 EUR (Metzeler Karoo T ali Continental TKC 80).

Na asfaltu držijo v suhem dovolj da pobrusiš tačke, malce bolj oprezen moraš biti po mokri cesti da te kje ne odpiči v kakšen jarek.

Obstaja tudi cenejša opcija ki jo nekateri zelo hvalijo in sicer MITAS, moja ima na africi sicer Mitaske neko 50/50 varianto MITAS E07 in so čisto OK gume, ko pa povprašaš za ceno se ti pa kar smeji (90EUR komplet).

Edino malce so zajebane za v blato ker se znajo zapacati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tile mitas prov v redu zgledajo, najbrž tud na asfaltu mal bolš držijo kot kkšne totalne kramparce. Jez do čehov nisem tko nezaupliv. Tud v naši Savi so dobr delal pol pa je Good Year pršu pa jim je reku če boste tolk kvalitetne gume delal boste finančno propadl zdej pa je kar je!

Popravljeno . Popravil pmali
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam med 120 in 150 EUR (Metzeler Karoo T ali Continental TKC 80).

Na asfaltu držijo v suhem dovolj da pobrusiš tačke, malce bolj oprezen moraš biti po mokri cesti da te kje ne odpiči v kakšen jarek.

Obstaja tudi cenejša opcija ki jo nekateri zelo hvalijo in sicer MITAS, moja ima na africi sicer Mitaske neko 50/50 varianto MITAS E07 in so čisto OK gume, ko pa povprašaš za ceno se ti pa kar smeji (90EUR komplet).

Edino malce so zajebane za v blato ker se znajo zapacati.

Ampak čisto vredu izgledajo te Mitaske

e-07reard.jpg

Če te prav razumem je 90€ komplet (torej sprednja in zadnja guma)?

Ali je to le cena za zadnjo gumo, ki je na sliki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komplet v dimenzijah za Africo

Za varo sicer ne boš dobil verjetno zadnje gume širine 150, pač vzameš 140 glih tako funkcionira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komplet v dimenzijah za Africo

Za varo sicer ne boš dobil verjetno zadnje gume širine 150, pač vzameš 140 glih tako funkcionira.

Najbrž po McAdamu še boljš, po asfaltu pa mal slabš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede Mitasovih dimenzij:

E08 je povsem cestna guma LINK E08

Spredaj: 100/90-19

Zadaj: 140/80-17

E09 je kramparca tudi za na cesto kot recim Continental TKC 80 in Metzeler Karoo T LINK E09

Spredaj: 100/90-19

Zadaj: 140/80-17

E07 je pa nešto između LINK E07

Spredaj: 100/90-19

Zadaj: 130/80-17

Evo to je to, dimenzije so malce drugačne vendar v mejah sprejemljivega mogoče razen za E07

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo treba kej razmislit v tej smeri, do spomladi bomo počas skurli Anakee bolj bomo pa vidli kje smo. Je treba v glavi razmislit kva bi rad a makedam al asfalt al oboje . Na Vari je itak vse OK!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ta?

Ravno tako E-o7 samo 130/80-17 M/C edina razlika je v oznaki Rim, ki je tukaj 3.00 pri tvoji Leteči pa 2.75 ter v odebeljeni 80-ki ki je pri tvoji 90. Domnevam, da je to višina gume RIM pa širina feltne. Ampak ali bi ta razlika onemogočila uporabo gume na Vari?

Mogoče sem pa popolnoma mimo brcnil... je to komu popolnoma jasno?

Popravljeno . Popravil Scottie
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Scottie bom jaz tole prečekiral ali bi šlo pa javim tu gor.

Če koga slučajno zanima se prodaja zadnji amortizer za Varadera z dodatno vgrajeno progresivno vzmetjo proizvajalca Hyperpro. Je za modele MK1 se pravi stari model do leta 2003.

Povsem odpravi plavanje skozi ovinke, ki je pri tem modelu zelo nadležno. Sicer bi pasal tudi na novejše letnike a je tam brezveze menjat ker so zadevo popravili/odpravili

Sam sem ga zamenjal za nov polno nastavljiv amortizer zato ker mi je bil na offroadu pretrd.

Če koga slučajno zanima me lahko kontaktira na PM ali pokliče na 041 723 550.

Cena nekje med 100 in 150 EUR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še jest eno "makadamsko" :krneki: prpopam.....je pa letos iz enga potepanja na jugu po 12 km makadama :naughty:

A ti maš tud ene hude gume gor, a se samo zaradi praha tako vidi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti maš tud ene hude gume gor, a se samo zaradi praha tako vidi?

Pomoje zarad praha....uzadi mam kr metzeler tourance, spredi pa bridgestone ..bolj cestno varjanto.....ampak useen gre tut po makadamu kr uredu :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!