Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

jest se bolj na krave spoznam, zato sprašujem zakaj ima Vara čok, če ma pa elektronski vžig?

Elektronski vžig in čok pa nimata nič skupnega :nono: !

Čok ti običajno obogati zmes zraka in goriva, da motor lažje vžge, elektronski vžig pa samo skrbi za natančnejšo pozicijo vžiga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest se bolj na krave spoznam, zato sprašujem zakaj ima Vara čok, če ma pa elektronski vžig?

Če misliva isto, ima tudi GS 1100 in 1150, kao nek čok. Ta čok pa ima nalogo, da malenkost odpre seselne lopute in minimalno zviša obrate, oziroma omogoči lažji prosti tek pri zagonu hladnega motorja. Tudi prvi letniki Zja 1000 so imeli ta čok, kljub ajnšpricu, čeprav ga kolega ni nikoli uporabljal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jez ga nisem nikoli uporabljal. Dones je blo pa nekam mraz, pa že en teden ga nisem vžgal, pa dvakrat je crknu v štand gasu pa sem malo odprl to reč. Po pravici povedano, nisem opazil nobene razlike!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jez ga nisem nikoli uporabljal. Dones je blo pa nekam mraz, pa že en teden ga nisem vžgal, pa dvakrat je crknu v štand gasu pa sem malo odprl to reč. Po pravici povedano, nisem opazil nobene razlike!

Zdej šele opazil, da si ti imel v mislih čok in ainšpric

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej šele opazil, da si ti imel v mislih čok in ainšpric

Zadeva bi seveda lahko bila porihtana z elektronsko loputo(kot v avtu), vendar je tako bolje ..bolj ziher, čeprav ga do zdaj še nisem uporabil ...ni bilo potrebe :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav. že povedano pa kljub temu, ker nisem imel možnosti sprobati šipe MRA....imam Givi-jevo, ki je boljša od orginala, ampak mi je ravno za kak cm prenizka in malo šumi okrog glave, če pa se malo sklonim pa je tišina, če MRA rešuje to zagato, bo pač morala past investicija.....v mislih imam varo 05 :whistle:

hvala za odgovore iz prve roke :worship:

post-10071-1224891564_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil royal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...imam Givi-jevo, ki je boljša od orginala, ampak mi je ravno za kak cm prenizka in malo šumi okrog glave, če pa se malo sklonim pa je tišina, če MRA rešuje to zagato, bo pač morala past investicija...

Zame velja podobno vendar bi raje obdržal Givijevo pa dodal tak dodatek kot ga ima MRA :)

Če je to sploh mogoče... pa lepo mora bit, da ne bo vse skupaj zgledalo kot BMW ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno včeraj sem naročil to MRA čudo. Pravijo, da bo čez en teden tukaj. Javim kako se obnese. Je pa za 03 letnik in naprej.

Samo brez panike :lol: , imam 198 pa je šipa ki si jo naročil zakon. Hrupa manj, zračni tok pa prileti šele v zgornjo tretjino/četrtino čelade.

Vozim jo že več kot dve leti in svoje delo opravi več kot korektno.

Kar se ideje o namestitvi vario screena na Givijevo šipo tiče pa je več kot izvedljiva, MRA prodaja posebej tudi samo nastavljivi del.

Zoolo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se da MRA najbolj ugodno naročit. V Petrovčah je ta mala varianta cca 120 večja pa cca 160€. Jest jo bom tud naroču, če jo ene trije lohk de kej popusta dobimo!

Tud na As-u v Trzinu se da naročit en model, baje?

Popravljeno . Popravil pmali
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se da MRA najbolj ugodno naročit. V Petrovčah je ta mala varianta cca 120 večja pa cca 160€. Jest jo bom tud naroču, če jo ene trije lohk de kej popusta dobimo!

Tud na As-u v Trzinu se da naročit en model, baje?

Kakšna pa je večja varianta... kakšna je razlika? :whistle: ....namreč jaz sem zasledil za vare od 03 do 06 samo en tip.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna pa je večja varianta... kakšna je razlika? :whistle: ....namreč jaz sem zasledil za vare od 03 do 06 samo en tip.

Men so v Petrovčah rekli da pašeta oba tipa, prvi takšen kot na tvoji fotki, drugi dražji pa dve šipi ena nad drugo kjer lahko nastavljaš tudi višino vrhnje. Lahko pa da so me dezinformirali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi da je una varjanta kjer je ena šipa na drugi za starejši model vare.. če pa je kakšna še višja za novejše modele (na www je nisem našel) bi me pa tudi kakšna slikca zanimala...

Popravljeno . Popravil Majesty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi da je una varjanta kjer je ena šipa na drugi za starejši model vare.. če pa je kakšna še višja za novejše modele (na www je nisem našel) bi me pa tudi kakšna slikca zanimala...

ta je za stari tip.... :naughty:

post-10071-1225202326_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men so v Petrovčah rekli da pašeta oba tipa, prvi takšen kot na tvoji fotki, drugi dražji pa dve šipi ena nad drugo kjer lahko nastavljaš tudi višino vrhnje. Lahko pa da so me dezinformirali?

za nov model obstaja samo ena MRA Vario-Touring , da razčistimo dilemo:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za nov model obstaja samo ena MRA Vario-Touring , da razčistimo dilemo:grim

Očitno trgovec tega ni vedu! Zdej vem tud jaz samo ne vem kje je cenejše a v AS Domžale ali v Petrovčah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej vem tud jaz samo ne vem kje je cenejše a v AS Domžale ali v Petrovčah?

Nič lažjega pojdi z mano... :whistle:

Pokliči in enega in drugega in zvedel boš iz prve roke... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če slučajno koga zanima, za Varadero prodam komplet 47L kovčke KRAUSER K5 s K-Wing nosilci.Kovčki so nemške izdelave, iz ultra lahke umetne mase (skoraj polovico lažji od givi 41L), patentirani nosilci K-Wing pa so otročje lahka naloga za montažo in demontažo kovčkov z motorja. Kovčki so kot novi uporabljeni so bili enkrat na poti 5000km. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni so v Petrovčah ponujali 2 tipa MRA šipe, pa zdaj vidim, da je večja za stari model. Zanimivo pa je, da je dražja(149 Eur), manjša pa za novi model (129 Eur).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni so v Petrovčah ponujali 2 tipa MRA šipe, pa zdaj vidim, da je večja za stari model. Zanimivo pa je, da je dražja(149 Eur), manjša pa za novi model (129 Eur).

Cena pri Pilkotu v Petrovčah je 119EUR in 5% popust na gotovino. Za varioturing 03<. Enaka cena je v Louis-u v Gratzu. Če kaj kopujete v Louis, dobite vsake toliko časa možnost nakupa katerega koli izdelka s 15% popustom. Jaz sem imel to možnost 24 in 25.10. pa sem zaje... :? ker sem tudi sam želel MRA šipo, ki bi me prišla cca 100EUR :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....v tc-motoshop se tudi dobi MRA-izdelki,,,,spoiler vario-screen....cca 70€..!!Ja-- dost velka cena sam pomaga pa!!! :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če slučajno koga zanima, za Varadero prodam komplet 47L kovčke KRAUSER K5 s K-Wing nosilci.Kovčki so nemške izdelave, iz ultra lahke umetne mase (skoraj polovico lažji od givi 41L), patentirani nosilci K-Wing pa so otročje lahka naloga za montažo in demontažo kovčkov z motorja. Kovčki so kot novi uporabljeni so bili enkrat na poti 5000km. :naughty:

Majesty zanima me, če nosilci pašejo na varo 03 in kolikšna bi bila cena za stranska nosilca in kovčka. Po možnosti objavi še kakšno slikco z montiranimi kovčki na motorju!

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!