Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

Takšno šipo za staro varo prodajam, če koga zanima, gor je bila samo 2000 km je brez praske kot nova, cena nove je preko 140€, jaz jo dam za 105€ post-11617-1225306320.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater tole je res ugodno, škoda ker jo mam že gor.

Sayo a si ti mogoče Varaderota prodal??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo 2009! Ne vidm razlik! :naughty:

Na slikah piše levo spodaj letnica 2008 tako da... razlik dejansko ni ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater tole je res ugodno, škoda ker jo mam že gor.

Sayo a si ti mogoče Varaderota prodal??

Žal ne, zgleda da jo bom mogu šenkat, ker v dveh mesecih ni poklical niti eden :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil si na nekaj, kar se bo verjetno zelo lepo :music1: :V4 engine

eni pravjo celo o V5 :klicaj: :slap: tri naprej dva nazaj. Mašina naj bi bla taprvo sprobana v VFR-ki še leta 2009, nova Vara pa 2010? Kako bi pa to delovalo pa pojma nimam. V veterini bi blo to krava z petimi seski? Sicer obstaja sam molze se sam na 4!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

,,,sem prejle bil v avtocomercu pa nimajo pojma o novi VARADERI 1200-120hp---je še nekoga v nabavo prodajalec klicu prav ,da ostane ista kot letošnji model...sam cena bo višja ker je japonska valuta..jen...proti € močna!Ostali japonski motocikli--suzuki-yamaha-kawasaki..pa ker je vezan na € cene ne bodo --(baje)--dvigoval !!Prodajalec pravi ,da ima že naročene letnik 2009..in so iste..kot 2008..!!Za barve pa nisem spraševal..!!Verjamem pa ,da se bo marsikdo odločil za varo ko bo malo močnejša..!!----Živi bili pa vidjeli ..!!

:yea1:

l.p.MAX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Real men ride twins

Ne ga srat z V4 ali V5 potem to ne bo več Varadero ampak povsem cestna krava. Moj glas gre dvovaljniku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

,,,sem prejle bil v avtocomercu pa nimajo pojma o novi VARADERI 1200-120hp---je še nekoga v nabavo prodajalec klicu prav ,da ostane ista kot letošnji model...sam cena bo višja ker je japonska valuta..jen...proti € močna!Ostali japonski motocikli--suzuki-yamaha-kawasaki..pa ker je vezan na € cene ne bodo --(baje)--dvigoval !!Prodajalec pravi ,da ima že naročene letnik 2009..in so iste..kot 2008..!!Za barve pa nisem spraševal..!!Verjamem pa ,da se bo marsikdo odločil za varo ko bo malo močnejša..!!----Živi bili pa vidjeli ..!!

:yea1:

l.p.MAX

Vse skupaj iz trte izvito .....Varadero se proizvaja v Španiji in nima nobene veze z Yenom saj gre za izdelek EU .Kaj pa se tiče natolcevanja o novi 4-5 cilindrični Vari......he he iz te moke ne bo kruha :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Real men ride twins

Ne ga srat z V4 ali V5 potem to ne bo več Varadero ampak povsem cestna krava. Moj glas gre dvovaljniku.

:worship: :worship: :worship:

Tudi oblika se mi na prvi "strel" zdi preveč polikana za enduro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: :worship:

Tudi oblika se mi na prvi "strel" zdi preveč polikana za enduro.

Točno moje misli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse skupaj iz trte izvito .....Varadero se proizvaja v Španiji in nima nobene veze z Yenom saj gre za izdelek EU .

ni tako enostavno. če so pogodbe s klavzulami vezane na jen, potem ni važno, kje proizvajajo. če pa je matična firma japonska, potem pa je še posebej smiselno zanjo, da ima prihodek vezan na svojo domačo valuto. če lahko vsebino pogodbe s prodajalci prilagodijo za različne tipe motorjev (glede na to kje so narejeni) na različne valute, potem bi se cene prilagajale tipom motorjev, v praksi pa ponavadi ni takih kompliciranj, ker dolgoročno ne veš, kaj se bo zgodilo, poleg tega so pogodbe zelo dolgoročne, ker je drugače preveliko tveganje s vsakoletnimi usklajevanji/pogajanji. ponavadi pa velja načelo sticky prices - ne spreminjaš cen, če ni nujno potrebno, pa po možnosti nikdar navzdol (če te konkurenca ne prisili).

v glavnem, če bodo varadero ojačali na 1200 kubov, potem bi se spodobilo, da lansirajo še novo africo twin s cca 800-900 kubov, ker je praznina med 700 in 1200 prevelika.

res bi bil že čas, da začneta honda in yamaha skakat v zelje bmwju in ktmu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty:

Katastrofa kje si pa to najdu !Kubikaza bi bla kar primerna oblika je pa preveč cestna sploh ni več enduro! :krneki: Mi pa zgleda malo čudno saj je blok na prvi pogled enak kam so pa stlačil 4 cilindre?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katastrofa kje si pa to najdu !Kubikaza bi bla kar primerna oblika je pa preveč cestna sploh ni več enduro! :krneki: Mi pa zgleda malo čudno saj je blok na prvi pogled enak kam so pa stlačil 4 cilindre?

Google: Varadero 2009

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te slikce so vse predelane fotke Transalpa in Vare v Fotoshop-u nič ni pršlo iz razvoja Honde in so same provokacije. ko bo Honda nekaj naredila, bo naredila dobr tako kot je naredila Africo pa konc koncov je tud Vara zakon!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal ne, zgleda da jo bom mogu šenkat, ker v dveh mesecih ni poklical niti eden :(

Če jo pa že šenkaš, pol te pa pokličem :devil: Ah jebi ga, finančna kriza se pozna, najprej pri rečeh, ki niso življenskega pomena, pa tut močna konkurenca je po mojem pri kakšnih v-stromih, ki so za isto ceno novejši. Počakaj do spomladi, razen če nujno rabiš dnar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!