Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

Ojla. A ste se vsi ustrašli ledenega??

Moja Vara je pa ta teden dobila frišno olje, tako v motorju, kot v vilcah. Prešaltal sem na 10W40, ker mi je menjalnik z 15W50 nekam čudno šaltal. Sedaj teče kot ,da bi noter bila margarina, res super. Pa še MRA turing vario šajbo dobil po dveh mesecih od naročila. Več kot dovolj za sredin čudovit izlet po krasu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leteči, daj kako sliko pripopaj, kako balanca izgleda.

Pa od AT tudi, da vidimo kako izgleda.

Evo balanca izgleda nekako takole. PA še zlata je tako da izgleda malce bolj fukish :)

Nisem uporabil standardnih poviškov ampak sem naredil poviške iz inoxa na spodnjem delo pri vpetju na križ.

post-311-1230314470_thumb.jpg

post-311-1230314588_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo balanca izgleda nekako takole. PA še zlata je tako da izgleda malce bolj fukish :)

Nisem uporabil standardnih poviškov ampak sem naredil poviške iz inoxa na spodnjem delo pri vpetju na križ.

post-311-1230314470_thumb.jpg

post-311-1230314588_thumb.jpg

Kaj komande in zajle ni blo treba daljšat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj komande in zajle ni blo treba daljšat?

NE ni bilo potrebno. Če bi pa šel še višje bi se vsekakor najprej zakompliciralo pri zavorah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: :worship: Od 29.12. sem tudi jaz lastnik Honde Varadero 1000 :naughty: upam da mi bo dobro služila,ni sicer nova ampak letnik 2005 :whistle: komaj čakam na sezono! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj črna? :o

Ni čist črna, srebrno črna je,upam da se nisem kaj zaj...? :unsure:

Pozdravljen!

Prav nč se nis zaj...! Barva je samo šminka na odličnem stroju! Enim črna, drugim rdeča, tretjim ena druga barvna kombinacija, za vse pa ista osnova.

Veliko varnih kilometrov in se vidimo na katerem od srečanj! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj črna? :o

Ni čist črna, srebrno črna je,upam da se nisem kaj zaj...? :unsure:

Royal ma črno!!! :naughty:

Drugače pa dobrodošel med nami!! :worship:

Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A potem pa ni problema,sem že pomislil da je kaj drugega :rolleyes: ,mal jo bo še treba uštimat za sezono,nove čeveljčke,zavorne ploščice,svečke,olje,filtri,potem pa bi moglo bit vse ok. Pa tud bom bolj mirno spal ko bom vedel da je tole zamenjano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

V sredini prejšnega mesca sem kupil moj prvi motor (ljubezen na prvi pogled) HONDO Varadero XL1000 :naughty: !!!

Od tedaj sem že veliko prebral o tem motorju (tudi na tem foromu-vseh142 strani) ,

vendar nisem nikjer zasledil servisnega navodila za letnik 2004 in naprej.

Ker je moje vozilo uvoženo iz Italije,pa bi rabil še navodilo za uporabo v Slo.,Ang ali nemščini.

Zanima me tudi, če ima kdo od vas namontiran prikazovalnik prestave(accumen ali slično)?

Če mi lahko kdo posreduje kakšne info.o zgoraj navdenem se mu že vnaprej zahvaljujem.

LP

Hvala

P.S.

Tudi na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

V sredini prejšnega mesca sem kupil moj prvi motor (ljubezen na prvi pogled) HONDO Varadero XL1000 :naughty: !!!

Od tedaj sem že veliko prebral o tem motorju (tudi na tem foromu-vseh142 strani) ,

vendar nisem nikjer zasledil servisnega navodila za letnik 2004 in naprej.

Ker je moje vozilo uvoženo iz Italije,pa bi rabil še navodilo za uporabo v Slo.,Ang ali nemščini.

Zanima me tudi, če ima kdo od vas namontiran prikazovalnik prestave(accumen ali slično)?

Če mi lahko kdo posreduje kakšne info.o zgoraj navdenem se mu že vnaprej zahvaljujem.

LP

Hvala

P.S.

Tudi na PM

SLO navodila sem kopiral za pmali-ja, pa imam še en izvod!

Prikazovalnik prestav imam zmontiran in sicer accumen. Zmontiral sem sam, komplet pa kupil pi Šternu v Kranju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SLO navodila sem kopiral za pmali-ja, pa imam še en izvod!

Prikazovalnik prestav imam zmontiran in sicer accumen. Zmontiral sem sam, komplet pa kupil pi Šternu v Kranju.

Kako pa priti do teh navodil!?

A je problem zmontirat accumena in ali ti dela zadeva zanesljivo (cena).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SLO navodila sem kopiral za pmali-ja, pa imam še en izvod!

Prikazovalnik prestav imam zmontiran in sicer accumen. Zmontiral sem sam, komplet pa kupil pi Šternu v Kranju.

Se pridružujem XL1000, meni bi tud prav prišla navodila ker ni bilo z motorjem nobenih bukvic,baje da so jih prejšnemu lastniku ukradli z kovčkom vred (odtrgali) Tako da če je možno bi prosil če jih lahko tud zame uštimaš :? Seveda da ne zastonj,se bova že zmenila :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SLO navodila sem kopiral za pmali-ja, pa imam še en izvod!

Prikazovalnik prestav imam zmontiran in sicer accumen. Zmontiral sem sam, komplet pa kupil pi Šternu v Kranju.

Od kje si vzel štrom za 12V vtičnico ,vidim da imaš zmontirano spredaj, eno imam sicer pod sedežem samo je malo nepraktična .... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. . .

vendar nisem nikjer zasledil servisnega navodila za letnik 2004 in naprej.

Ker je moje vozilo uvoženo iz Italije,pa bi rabil še navodilo za uporabo v Slo.,Ang ali nemščini.

. . .

Ali si za navodila v TEJ "torrent trgovini že pogledal oz. kupil" ?

Mogoče pa je TU kaj zate ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa priti do teh navodil!?

A je problem zmontirat accumena in ali ti dela zadeva zanesljivo (cena).

Jih lahko prideš iskat, če boš kaj po gorenjskem hodil (smučarija mogoče?), ali pa pošljem naslenji teden?

Sama montaža prikazovalnika ni zahtevna, če se kolikortoliko spoznaš na štrom. Treba je dobit elektro shemo ožičenja motorja, jo preštudirat, preštudirat navodila za montažo, ki so priložena accumenu, potem pa se lotit dela. En kup zamude je okoli odstranjevanja plastik. iskanja pravih barvnih kombinacij žic tam okoli CPUja, potem pa je še odvisno koliko se ti kabli smilijo, spojiti se da na več načinov..... Da se pa kupit original konektorje z odcepom za prikazovalnik, da se potem samo sestavi. (po besedah prodajalca jih ni prodal prav veliko!)

Zadeva deluje, kot deluje. Za nas nedirkače je povsem zadovoljivo, oni drugi se pritožujejo da ne deluje natančno, ker pač preračunava hitrost vozila z obrati motorja in pri naglem prestavljannju navzdol ne sledi prestavni ročici, pač pa pokaže prestavo šele, ko se spusti sklopka in se kolo zavrti z normalnimi obrati glede na podlago.

Za ceno najbolje, da pokličeš na servis Štern(Yamaha) v Kranj. Je že kar nekaj časa od nakupa, se je mogoče že kaj pocenil!!???????? Takrat je bil 98 EUR!

Obstaja pa kar nekaj sorodnih izdelkov, ki pa vsi delujejo na podoben način.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kje si vzel štrom za 12V vtičnico ,vidim da imaš zmontirano spredaj, eno imam sicer pod sedežem samo je malo nepraktična .... :whistle:

Sem se konektal z + polom kar na aku (seveda z varovalko). Maso pa vzameš z geštela v bližini vtičnice!

Mam pa eno tudi pod sedežem, ki je vezana čez rele in kontakt ključavnice. Še iz časov, ko sem uporabljal GPS BT miško in dlančnik!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pridružujem XL1000, meni bi tud prav prišla navodila ker ni bilo z motorjem nobenih bukvic,baje da so jih prejšnemu lastniku ukradli z kovčkom vred (odtrgali) Tako da če je možno bi prosil če jih lahko tud zame uštimaš :? Seveda da ne zastonj,se bova že zmenila :whistle:

Velja isto kot za XL1000

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Odločam se za nakup potovalnega motocikla; v ožjem izboru je tudi HONDA VARADERO (če ni na 1.mestu).

Na vas kot poznavalce se obračam s prošnjo da komentirate motor na spodnjem linku:

http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=2411899

Vrednost nakupa glede na ceno,letnik,prevožene km,opremo, itd!!???

Hvala za vaše odgovore in veliko varnih km v letu 2009!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Odločam se za nakup potovalnega motocikla; v ožjem izboru je tudi HONDA VARADERO (če ni na 1.mestu).

Na vas kot poznavalce se obračam s prošnjo da komentirate motor na spodnjem linku:

<a href="http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=2411899" target="_blank">http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=2411899</a>

Vrednost nakupa glede na ceno,letnik,prevožene km,opremo, itd!!???

Hvala za vaše odgovore in veliko varnih km v letu 2009!!!

Nič ne bo ...vmes je en škrat :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kot kaže res!!

Nio motor je v Logatcu, pri firmi mislim da Kavčič!!! Prodajajo pa avto.....mobile in motorje!!!

Mogoče tako več sreče!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo!

Nekje sem prebral da bi se naj nabavljali rez. deli iz tujine, v večjih količinah pa me zanima kako je z temu če tole že deluje. Bi tudi sam nekaj delov naročil če je mogoče. In pa še to kje je možno najcenejše dobit gume na netu sem že najdu ampak je cena 195€ za obe +poštnina (seveda v sloveniji) je to preveveč???

aha gre se pa za metzlerjeve tur.!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo!

Nekje sem prebral da bi se naj nabavljali rez. deli iz tujine, v večjih količinah pa me zanima kako je z temu če tole že deluje. Bi tudi sam nekaj delov naročil če je mogoče. In pa še to kje je možno najcenejše dobit gume na netu sem že najdu ampak je cena 195€ za obe +poštnina (seveda v sloveniji) je to preveveč???

aha gre se pa za metzlerjeve tur.!

Ta cena za komplet je zelo solidna, drugače sam kupujem gume pri Širniku v Radljah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kot kaže res!!

Nio motor je v Logatcu, pri firmi mislim da Kavčič!!! Prodajajo pa avto.....mobile in motorje!!!

Mogoče tako več sreče!!! :whistle:

Pazi ta tip je precej delu z unim Črnetom tko da preveri kaj kupuješ! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!