Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

In pa še to kje je možno najcenejše dobit gume na netu sem že najdu ampak je cena 195€ za obe +poštnina (seveda v sloveniji) je to preveveč???

aha gre se pa za metzlerjeve tur.!

Počaki še mal da začnejo mal razprodajat zaloge, bo bolj ugodno.. jest sm dau lani 170 € za omenjeni komplet v MB...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje sem prebral da bi se naj nabavljali rez. deli iz tujine, v večjih količinah pa me zanima kako je z temu če tole že deluje. Bi tudi sam nekaj delov naročil če je mogoče.

Tle je pa leteči šef...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Odločam se za nakup potovalnega motocikla; v ožjem izboru je tudi HONDA VARADERO (če ni na 1.mestu).

Na vas kot poznavalce se obračam s prošnjo da komentirate motor na spodnjem linku:

<a href="http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=2411899" target="_blank">http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=2411899</a>

Vrednost nakupa glede na ceno,letnik,prevožene km,opremo, itd!!???

Hvala za vaše odgovore in veliko varnih km v letu 2009!!!

Tale motor so že pred časom prodajali, preden se boš odločil za nakup pelji s sabo ali lastnika Varaderota ali pa nekoga, ki se dobro spozna na motorje, da ga bo malo pregledal in se mogoče malo zapeljal.

Cena je res ugodna, vendar je čisto gol motor in višina šipe ti tudi ne bo glih kaj v pomoč pri vožnji.

Tako, da če hočeš motor opremiti, da boš vsaj lahko šel z njim vsaj na kakšno krajše potovanje boš moral vanj še investirati 600-1000€.

Nova šipa, zaščitne cevi (nujno), nosilci kovčkov, kovčki, pa še ostale malenkosti.

Za takšno ceno oz. malo več pa imaš že druge Varaderote na Avtonetu, ki že imajo veliko dodatne opreme.

npr. tale <a href="http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=2459967" target="_blank">http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=2459967</a>

Pa še manj km ima, pa najbrž ni iz uvoza, kot tisti iz Logatca.

Pa dober nakup ti želim

Popravljeno . Popravil vulcan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se konektal z + polom kar na aku (seveda z varovalko). Maso pa vzameš z geštela v bližini vtičnice!

Mam pa eno tudi pod sedežem, ki je vezana čez rele in kontakt ključavnice. Še iz časov, ko sem uporabljal GPS BT miško in dlančnik!

Čez zimo bom tudi jaz montiral 12v vtič na varadero. Rad bi speljal elektriko preko ključ-kontakta. Je za to predviden že kje kak prost konektor? Ali bo potrebno rezat žice/lotat :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brrrrrrrrrr:).........jest pa učer po 2mesecih pa pol zalaufu mojo varo.....pa zalaufala u taprve:).....čeprav je v garaži isto stopin k uzuni:)......me je pa mikal da se še mal zapelem pa me naša ni spustila k mam že cele praznike vročino :krneki:

aja vsem šeenkrat vse najnajnaj pa velik varnih km v letu 2009

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez zimo bom tudi jaz montiral 12v vtič na varadero. Rad bi speljal elektriko preko ključ-kontakta. Je za to predviden že kje kak prost konektor? Ali bo potrebno rezat žice/lotat :)

lp

Jaz sem speljal kabl pod tankom do akumulatorja Tam imam pa rele za ogrevne ročke na katerega sem priklopil tudi vtičnico!Za vklop releja sem vzel + iz zadnje luči ki tako ali tako gorijo pri vklopu kontakta !Dela BP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pazi ta tip je precej delu z unim Črnetom tko da preveri kaj kupuješ! :headbang:

Večina motorjev pri Kavčiču je iz uvoza ali pa so bili razbiti. Pri njemu je za kupovati samo, če ga osebno poznaš (razen opremo in ostale stvari, ki so nove).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem speljal kabl pod tankom do akumulatorja Tam imam pa rele za ogrevne ročke na katerega sem priklopil tudi vtičnico!Za vklop releja sem vzel + iz zadnje luči ki tako ali tako gorijo pri vklopu kontakta !Dela BP

ok.. hvala za odg.

Sicer nisem električar..(bom verjetno mogu vprašat koga..:) ) me zanima kak rele si dal gor. Bom verjetno hkrati montiral še ogrevane ročke...

mogoče kake slike?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Odločam se za nakup potovalnega motocikla; v ožjem izboru je tudi HONDA VARADERO (če ni na 1.mestu).

Na vas kot poznavalce se obračam s prošnjo da komentirate motor na spodnjem linku:

http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=2411899://http://www.(Zbrisano! Za oglaš....asp?id=2411899

Vrednost nakupa glede na ceno,letnik,prevožene km,opremo, itd!!???

Hvala za vaše odgovore in veliko varnih km v letu 2009!!!

Sam sem pred kratkim kupil uvoženega Varadera (Italija).Zraven sem dobil tudi servisno knjigo in vse račune opravljenih servisev.Tudi računa za gume.

Motor ima skoraj vso dodatno opremo ,nove Anakee2 in pa 10000km manj od tistega v Logatcu je pa isti letnik in še cenejši je bil.

Mislim da so predsodki o uvoženih motorjih (zmantrano,slabo ali pa sploh ni servisirano...)in avtomobilih neupravičeni.MOJE MNENJE!

Koliko poznam naše sevise in moje pa tudi druge iskušnje z njimi..... :headbang: :slap: :SS pa mislim ,da na pretirvam.Pri tem mislim servise avtomobilov in močno upam,da za servise motorjev to ne velja!!

V družini vozimo 3 Italijanske avtomobile in sedaj tudi en motor pa z avti BP čeprav je od nakupa minilo že kar nekaj let.

Za motor še ne morem kaj konkretnega napisat, ker ga imam slab mesec in sem z njim naredil kakih 30 km.Je pa od tedaj pri meni bilo že kar nekaj "starih" bajkerjev in so motor tudi sprobali pa ga glede ohranjenost ,vžiga,glas motorja,menjalnika,... niso mogli prehvalit (letnik/denar). Večina jih vozi samo honde.

Prodajalec mi je na motor dal še 2000 km garancije.

Pri kupovanju motorja pa si na vsak način zraven pelji kakšnega prekaljenega mehanika motorjev ne avtomobilov.

LP in dober nakup!!!

P.S.

Edini "feler" katerega smo ugotovili je raskodiran rezervni ključ.Upam ,da je tudi zadnji :whistle: razen potrošnega materijala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem pred kratkim kupil uvoženega Varadera (Italija).Zraven sem dobil tudi servisno knjigo in vse račune opravljenih servisev.Tudi računa za gume.

Motor ima skoraj vso dodatno opremo ,nove Anakee2 in pa 10000km manj od tistega v Logatcu je pa isti letnik in še cenejši je bil.

Mislim da so predsodki o uvoženih motorjih (zmantrano,slabo ali pa sploh ni servisirano...)in avtomobilih neupravičeni.MOJE MNENJE!

Koliko poznam naše sevise in moje pa tudi druge iskušnje z njimi..... :headbang: :slap: :SS pa mislim ,da na pretirvam.Pri tem mislim servise avtomobilov in močno upam,da za servise motorjev to ne velja!!

V družini vozimo 3 Italijanske avtomobile in sedaj tudi en motor pa z avti BP čeprav je od nakupa minilo že kar nekaj let.

Za motor še ne morem kaj konkretnega napisat, ker ga imam slab mesec in sem z njim naredil kakih 30 km.Je pa od tedaj pri meni bilo že kar nekaj "starih" bajkerjev in so motor tudi sprobali pa ga glede ohranjenost ,vžiga,glas motorja,menjalnika,... niso mogli prehvalit (letnik/denar). Večina jih vozi samo honde.

Prodajalec mi je na motor dal še 2000 km garancije.

Pri kupovanju motorja pa si na vsak način zraven pelji kakšnega prekaljenega mehanika motorjev ne avtomobilov.

LP in dober nakup!!!

P.S.

Edini "feler" katerega smo ugotovili je raskodiran rezervni ključ.Upam ,da je tudi zadnji :whistle: razen potrošnega materijala.

Hvala za odgovor in tvojo izkušnjo!

ZAnima me kako si našel Varadero v Italiji (sam, posrednik, uvoznik,itd)? Baje je problem pri Italijanih komunikacija, si vzel motor pri firmi ali privat? Sam sem tudi gledal Vare v Italiji(samo preko interneta) in so glede na opremo dokaj ugodne cene - moje mnenje, ki sem si ga ustvaril z primerjavo cen naših in italijanskih prodajalcev.

Mi lahko zaupaš letnik in ceno, ohranjenost in prevožene km (lahko tudi na PM).

Še enkrat hvala za odgovor; rad bi zbral čimveč informacij preden se odločim za nakup.

Želim ti veliko užitkov v vožnji s svojo novo mašino!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večina motorjev pri Kavčiču je iz uvoza ali pa so bili razbiti. Pri njemu je za kupovati samo, če ga osebno poznaš (razen opremo in ostale stvari, ki so nove).

Hvala za opozorilo; takšna opozorila so več kot dobrodošla!!!

Ne ne poznam osebno; opazil sem ga na internetu in zato sem se obrnil na "poznavalce" ki imate na področju "VARADERO" verjetno veliko izkušenj!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večina motorjev pri Kavčiču je iz uvoza ali pa so bili razbiti. Pri njemu je za kupovati samo, če ga osebno poznaš (razen opremo in ostale stvari, ki so nove).

Kavčič v glavnem prodaja mal razbite motorje iz italije kar je tud jasno videt. Jih pa sam ne popravlja. Sam ceno morš mal zbit pa gre! Nima pa nobene garancije - videno kupljeno kot pri vseh sivih uvoznikih iz EU ki palamudijo z DDV-jem pa so lohk konkurenčni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na forumo sem prebral kar nekaj v zvezi z MRA turno šipco,tudi optično zgleda motor vredu,zanima pa me če ima kateri namontirano Puig turno šipo

http://cgi.ebay.de/Tourenscheibe-Puig-Hond...1713.m153.l1262

zadeva je visoka 61,5cm oz 10 cm višja od originala cena nekaj nižja od MRA šipce

zanima me če jo kateri od vas ima oz ima izkušnje z njo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok.. hvala za odg.

Sicer nisem električar..(bom verjetno mogu vprašat koga.. :) ) me zanima kak rele si dal gor. Bom verjetno hkrati montiral še ogrevane ročke...

mogoče kake slike?

lp

Rele sem kupil v Lojzetu skupaj z Saito ročkami !Pazi na dolžino jaz sem moral desno malo porezati (seveda narediti tudi luknjo za uteži balance)ter premakniti ogledala in ročke zavore in sklopke bolj proti sredini .Malo je jeba pri levi strani ker ima stikalo eno izboklino na balanci je pa luknja tako da imaš dve opcje ali prevrtaš novo luknjo ali porežeš tisto izboklino.jaz sem uporabil slednjo ki pa ni lih najboljša ker se ti stikalo lahko zavrti.Slike so nekje na tem forumu tako da malo prelistaj !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri montiranju centralnega stojala včeraj mi je motor padel na desno stran.

Pri tem se mi je odlomilo (pri ročki) in polomilo desno ogledalo. :angry:

Se da ta navoj kako privariti ali zalepiti ali na kak drug način popravit ali bo potrebno kupiti celi desni sklop za ročico?

Kje se bi dalo to "ugodno kupiti"? Na ni ebay-u ni sreče in mam občutek da bo treba nabavit novo!

Vaša mnenja dobrodošla!?

LP

Boris

post-22231-1231580707_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri montiranju centralnega stojala včeraj mi je motor padel na desno stran.

Pri tem se mi je odlomilo (pri ročki) in polomilo desno ogledalo. :angry:

Se da ta navoj kako privariti ali zalepiti ali na kak drug način popravit ali bo potrebno kupiti celi desni sklop za ročico?

Kje se bi dalo to "ugodno kupiti"? Na ni ebay-u ni sreče in mam občutek da bo treba nabavit novo!

Vaša mnenja dobrodošla!?

LP

Boris

Se strinjam z Mackom glede Letečega in hkrati močno odsvetujem varjenje. Ogledalo je namreč na dolgi ročici in moment, ki nastane pri vibracijah bi bil po mojem prehud za var. Odlomilo bi se prej ali slej in ob dogodku bi se lahko še slabše končalo. Recimo da pade ogledalo med polaganjem ovinka...trenutek nepazlivosti in nesreča je tu.

Malce iskanja po netu =

1. http://shop.wemoto.com/index.dyn?oid=5835639

2. http://shop.ebay.co.uk/items/_W0QQ_dmptZUK...r&_osacat=0

3. http://shop.ebay.de/?_from=R40&_npmv=3...-All-Categories

Pa ne pozabi tukaj https://www.davidsilverspares.co.uk

P.S.: seveda tudi moje sožalje ampak enkrat se je moralo zgoditi. Welcome to the Club ;)

Popravljeno . Popravil Scottie
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam z Mackom glede Letečega in hkrati močno odsvetujem varjenje. Ogledalo je namreč na dolgi ročici in moment, ki nastane pri vibracijah bi bil po mojem prehud za var. Odlomilo bi se prej ali slej in ob dogodku bi se lahko še slabše končalo. Recimo da pade ogledalo med polaganjem ovinka...trenutek nepazlivosti in nesreča je tu.

Malce iskanja po netu =

1. http://shop.wemoto.com/index.dyn?oid=5835639

2. http://shop.ebay.co.uk/items/_W0QQ_dmptZUK...r&_osacat=0

3. http://shop.ebay.de/?_from=R40&_npmv=3...-All-Categories

Pa ne pozabi tukaj https://www.davidsilverspares.co.uk

P.S.: seveda tudi moje sožalje ampak enkrat se je moralo zgoditi. Welcome to the Club ;)

Scottie ti si iskal ogledala, mislim pa, da XL1000 rabi komplet nosilec prednje zavore, kjer je navoj za pritrditev ogledala.

Mislim, da bo najceneje pri Letečem! Varjenje in lepljenje verjetno odpade.

Sicer pa XL1000 ne se preveč sekirat, največ zvračanj se zgodi na mestu! Čim ti motor iz ravnotežja pobegne na drugo stran - torej od tebe, ga ni junaka, ki bi motor teh dimenzij obdržal!

In še slika za tiste, ki mislite "krasti" napajanje za razne dograditve:

Tista modra sponka na žicah pod škatlo varovalk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na forumo sem prebral kar nekaj v zvezi z MRA turno šipco,tudi optično zgleda motor vredu,zanima pa me če ima kateri namontirano Puig turno šipo

http://cgi.ebay.de/Tourenscheibe-Puig-Hond...1713.m153.l1262

zadeva je visoka 61,5cm oz 10 cm višja od originala cena nekaj nižja od MRA šipce

zanima me če jo kateri od vas ima oz ima izkušnje z njo.

Jaz sem namontiral pa kar od Honde Deauville in se mi zdi kar vredu. Spodaj prilagam še nekaj slik iz raznih izletov.

bild1304.jpg

img0272.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Scottie ti si iskal ogledala, mislim pa, da XL1000 rabi komplet nosilec prednje zavore, kjer je navoj za pritrditev ogledala.

Mislim, da bo najceneje pri Letečem! Varjenje in lepljenje verjetno odpade.

Jaz sem na to mislil:

Pri tem se mi je odlomilo (pri ročki) in polomilo desno ogledalo.

V bistvu sem le hotel pokazat, da se dobi, če se hoče ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Še eno vprašanje za poznavalce: "Kateri letniki Varader že imajo elektroniko(elektronski vbrizg goriva) namesto fergazerja?"

Lp

ps: XL 1000 ........škoda da je padel!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Še eno vprašanje za poznavalce: "Kateri letniki Varader že imajo elektroniko(elektronski vbrizg goriva) namesto fergazerja?"

Lp

ps: XL 1000 ........škoda da je padel!!

2003

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Scottie ti si iskal ogledala, mislim pa, da XL1000 rabi komplet nosilec prednje zavore, kjer je navoj za pritrditev ogledala.

Mislim, da bo najceneje pri Letečem! Varjenje in lepljenje verjetno odpade.

Sicer pa XL1000 ne se preveč sekirat, največ zvračanj se zgodi na mestu! Čim ti motor iz ravnotežja pobegne na drugo stran - torej od tebe, ga ni junaka, ki bi motor teh dimenzij obdržal!

In še slika za tiste, ki mislite "krasti" napajanje za razne dograditve:

Tista modra sponka na žicah pod škatlo varovalk

Tale slikca je pri meni malo drugačna.. (2006) iz kje torej vzeti štrom za 12v vtič + ročke?

ima kdo načrt elektrike za varo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale slikca je pri meni malo drugačna.. (2006) iz kje torej vzeti štrom za 12v vtič + ročke?

ima kdo načrt elektrike za varo?

Pri akumulatorju imaš rdeč konektor zaprt z gumicami.

Tam boš našel kar iščeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!