Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

Pri akumulatorju imaš rdeč konektor zaprt z gumicami.

Tam boš našel kar iščeš.

Pri meni letnik 2007 je ta konektor (tko so rekl na servisu )priključek za diagnostični instrument!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo pač takrat izklopil napajanje ročk in 12V vtičnice ter po končanem delu vklopil nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo pač takrat izklopil napajanje ročk in 12V vtičnice ter po končanem delu vklopil nazaj.

Hm ne vem če ni to sam priklop na elektroniko motorja !Nism meril če je tam navaden plus je OK če je pa kaj drugel pa ne vem če je dobr obešat kakšne porabnike!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm ne vem če ni to sam priklop na elektroniko motorja !Nism meril če je tam navaden plus je OK če je pa kaj drugel pa ne vem če je dobr obešat kakšne porabnike!

No, sej ne bi rad neki na blef rezal in vezal skupi... potem bi šlo pa vse k vragu :)

Na prejšnjem BMWju sem imel en prost konektorček za take "aftermarket" stvari... tu pa nisem tega zasledil..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm ne vem če ni to sam priklop na elektroniko motorja !Nism meril če je tam navaden plus je OK če je pa kaj drugel pa ne vem če je dobr obešat kakšne porabnike!

Je že res, da je na diagnostičnem konektorju tudi plus in minus, saj ga tester rabi za meritev, drugedva drata sta samo transmit in resiv od računalnika.

Vseeno pa ne bi priklopil tja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva sicer sprobano funkcionira. Drugače pa je potrebno itak vezati vse prek releja na akumulator.

Aja pa 12V vtič veži direkt na akumulator in ne na kontakt. Velikokrat pride prav ko bi rad ponoči ko je motor parkiran napolnil GSM ali kaj drugega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred sezono bi rad zamenjal olje v motorju.Na foromu sem uspel zaslediti,da uporabljate MOTUL 5100 (katerega pa !?-10W40,10W50 ali 15W50) in pa Bardahl XTM 15W50.

Na računih servisa je v mojem motorju olje Castrol ,vendar ni zraven napisana nobena oznaka.Je pa za moje pojme nekam čudno preveč črno glede na to ,da je bilo "menjano" po računu servisa sodeč, pred 5000km.

Kakšno olje priporočate in kje ga nabavljate?

Pa tudi tip ali oznaka filtra bi bila dobrodošla.

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred sezono bi rad zamenjal olje v motorju.Na foromu sem uspel zaslediti,da uporabljate MOTUL 5100 (katerega pa !?-10W40,10W50 ali 15W50) in pa Bardahl XTM 15W50.

Na računih servisa je v mojem motorju olje Castrol ,vendar ni zraven napisana nobena oznaka.Je pa za moje pojme nekam čudno preveč črno glede na to ,da je bilo "menjano" po računu servisa sodeč, pred 5000km.

Kakšno olje priporočate in kje ga nabavljate?

Pa tudi tip ali oznaka filtra bi bila dobrodošla.

Hvala.

Jaz uporabljam motul 5100, menjava na 10.000-12.000 km. Najceneje sem ga dobil v SM moto. Filter original ali Kyoto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred sezono bi rad zamenjal olje v motorju.Na foromu sem uspel zaslediti,da uporabljate MOTUL 5100 (katerega pa !?-10W40,10W50 ali 15W50) in pa Bardahl XTM 15W50.

Na računih servisa je v mojem motorju olje Castrol ,vendar ni zraven napisana nobena oznaka.Je pa za moje pojme nekam čudno preveč črno glede na to ,da je bilo "menjano" po računu servisa sodeč, pred 5000km.

Kakšno olje priporočate in kje ga nabavljate?

Pa tudi tip ali oznaka filtra bi bila dobrodošla.

Hvala.

Uporabljam predvsem Motul 5100 ester 10/40 ...lahko tudi 10/50............lahko pa daš tudi Castrol ali Bardahl 10/40

Ponavadi kjer kupiš olje imajo tudi ustrezen oljni filter :naughty: kupujem pa v isti trgovini kot Leteči :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima kdo izkušnje z gumami Heidenau K76?

Sicer nimam iskušenj a malce sem pobrskal in na TEM forumu jih hvalijo, da glede na ceno super gume TUKAJ imaš pa še stran z dimenzijami, da vidiš kaj še ponujajo.

Upam, da kaj pomaga :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole bolj paše v temo gume. Scottie! Prebral vseh 7 postov iz tvojega linka, ko sem prišel do zadnjega zapisa je postalo zanimivo kaj možakar piše o omenjeni gumi. Vsi drugi samo opisujejo izkušnje znancev on pa opiše lastne izkušnje in ni me prepričal z opisom sploh kaj se mu je dogajalo na morem cestišču.

V Avstraliji obe gume za veliko enduro cca 400AU$

Pri nas pa tole na prilogi 99€ www.moto-gume.si je kje še ceneje?

Za zadnjo z montažo (Tourance 150/70-17) sem plačal 112€ :worship: . Prva vožnja, ko se ogreje bo v isto kliniko seveda še za prednjo gumo.

post-7865-1232386484.jpg

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je italijanski vulkanizer prepriču da kupim K76 od Heidenau-a. Bomo videl kaj bo. Cena je bla 85 €. Anakee bi mogu kupit še spredno ki pa je še 70%.

Vam bom poroču spomladi ko jo bom sprobal!

Ene 1000 more še ta stara naredit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je italijanski vulkanizer prepriču da kupim K76 od Heidenau-a. Bomo videl kaj bo. Cena je bla 85 €. Anakee bi mogu kupit še spredno ki pa je še 70%.

Vam bom poroču spomladi ko jo bom sprobal!

Ene 1000 more še ta stara naredit.

Pmali, P se ti je odvezu in ga zdej zadi vlečeš ;) alpa gre z novimi gumami tako hitro, da ga je nazaj odpihnilo :)

BTW res javi kej kako si s Heidenau zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pmali, P se ti je odvezu in ga zdej zadi vlečeš ;) alpa gre z novimi gumami tako hitro, da ga je nazaj odpihnilo :)

BTW res javi kej kako si s Heidenau zadovoljen.

Sem naredu stilsko preobrazbo! :krneki: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druščina!

Bom kr tukej vprašu ker 90% vozite Metzeler Tourance na Varaderah.

Na setu gum imam prevoženih cca 12kkm in guma je obrabljena ravno nekje na polovici. Ker je to moj prvi set ne vem kako se obnašajo in me zanima če jih proti koncu kaj bolj požre kot na začetku... moja vožnja je povsem umirjena tako da velikih obremenitev ne trpijo...

Potreboval bi jih pa še za nekje 5-6kkm...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam gor Anakee cca 8500 pa več kot 1000 ne bojo več naredile, obnaša se pa enako kot nova, sam na dežju nisem več čist 100% prepričan vanjo!

Najbrž sem pretežak :naughty: pa se mi hitrej znucajo, pa tud gasa ne šparam, pa še dost McAdama je vmes!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Anakee sm jest naredu 10 jurjov pa sm že mogu zamenat... Drži res po dežju noro dobr, sam pobere jo pa res nenormalno hitr...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druščina!

Bom kr tukej vprašu ker 90% vozite Metzeler Tourance na Varaderah.

Na setu gum imam prevoženih cca 12kkm in guma je obrabljena ravno nekje na polovici. Ker je to moj prvi set ne vem kako se obnašajo in me zanima če jih proti koncu kaj bolj požre kot na začetku... moja vožnja je povsem umirjena tako da velikih obremenitev ne trpijo...

Potreboval bi jih pa še za nekje 5-6kkm...

lp

Jaz sem prej mel metzeler mal znucano pa dve leti staro gor, pa mi je spreden kolo parkrat odneslo, čeprav je imela še dobr profil. Tako da sem se odloču zamenat znamko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druščina!

Bom kr tukej vprašu ker 90% vozite Metzeler Tourance na Varaderah.

Na setu gum imam prevoženih cca 12kkm in guma je obrabljena ravno nekje na polovici. Ker je to moj prvi set ne vem kako se obnašajo in me zanima če jih proti koncu kaj bolj požre kot na začetku... moja vožnja je povsem umirjena tako da velikih obremenitev ne trpijo...

Potreboval bi jih pa še za nekje 5-6kkm...

lp

Prednja zna zdržat, zadnja pa verjetno ne, ker jo proti koncu kaj hitro pobere. Merkaj na pritisk v gumi, kar je odločilnega pomena za obrabo. (za asfalt ne pod predpisanih 2,5!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozim Metzeler Tourance, zadnja mi je vzdržala nekje 12 tkm, prednjo pa sem

zamenjal pri 16 tkm, je bila kr nabremzana.

Naslednji komplet pa gre gor Metzeler Tourance EXP. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozim Metzeler Tourance, zadnja mi je vzdržala nekje 12 tkm, prednjo pa sem

zamenjal pri 16 tkm, je bila kr nabremzana.

Naslednji komplet pa gre gor Metzeler Tourance EXP. :naughty:

A ni Metzeler Tourance EXP bolj cestna kot Metzeler Tourance?

Boš McAdama kar opustil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni Metzeler Tourance EXP bolj cestna kot Metzeler Tourance?

Boš McAdama kar opustil?

McAdam me nikoli ni nekaj pretirano privlačil. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prednja zna zdržat, zadnja pa verjetno ne, ker jo proti koncu kaj hitro pobere. Merkaj na pritisk v gumi, kar je odločilnega pomena za obrabo. (za asfalt ne pod predpisanih 2,5!)

Nč, bo trba kr zamenjat pa sem brez skrbi... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!