Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

Nč, bo trba kr zamenjat pa sem brez skrbi... :OK:

Isto sem storil lansko pomlad z Bridgestnom. Namontiral Metzeler Tourance in je bil mir čez sezono. Letos mi sleduje isto samo ekstenzijo EXP dodam!

Popravljeno . Popravil raza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Majesty,

Meni so Metzelerke zdržale 16.000 km oz. po toliko km sem zamenjal zadnjo gumo, sprednja je še čisto dobra.

Pa ne vozim glih zelo lepo, tako, da če boš vozil kot praviš ti bo zdržala še kr nekaj časa.

Spet je pa malo odvisno kje se boš vozil,

Če greš spet v Turčijo ti bodo sigurno zdržale.

maliP

Si mogoče pomislil, da ni bila guma kriva, da ti je zdrsela?

Da je bil mogoče kakšen madež na cesti?

Ker jaz sem še Tourance gume, ki so bile že skoraj čisto na koncu do tačke zalagal pa ni bilo tega zaslediti.

Popravljeno . Popravil vulcan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Majesty,

Meni so Metzelerke zdržale 16.000 km oz. po toliko km sem zamenjal zadnjo gumo, sprednja je še čisto dobra.

Pa ne vozim glih zelo lepo, tako, da če boš vozil kot praviš ti bo zdržala še kr nekaj časa.

Spet je pa malo odvisno kje se boš vozil,

Če greš spet v Turčijo ti bodo sigurno zdržale.

Grem u Maroko... Sam bom najbrž res kr novo kupu pa sem miren... Sej tastaro bom pa mogoče lahko še ponucu naknadno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem u Maroko... Sam bom najbrž res kr novo kupu pa sem miren... Sej tastaro bom pa mogoče lahko še ponucu naknadno..

Kdaj gres v maroko?

Koliko časa planiraš? Preko Španije?

lp

Popravljeno . Popravil japke
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Majesty,

Meni so Metzelerke zdržale 16.000 km oz. po toliko km sem zamenjal zadnjo gumo, sprednja je še čisto dobra.

Pa ne vozim glih zelo lepo, tako, da če boš vozil kot praviš ti bo zdržala še kr nekaj časa.

Spet je pa malo odvisno kje se boš vozil,

Če greš spet v Turčijo ti bodo sigurno zdržale.

maliP

Si mogoče pomislil, da ni bila guma kriva, da ti je zdrsela?

Da je bil mogoče kakšen madež na cesti?

Ker jaz sem še Tourance gume, ki so bile že skoraj čisto na koncu do tačke zalagal pa ni bilo tega zaslediti.

Mislim da je bil pri meni vzrok starost gume, ne pa profil. prodajalec rabljenega motorja mi je dal gor 50%rabljene gume iz skladišča kjer so eno leto stale v bog ve kakšnih razmerah, ker so ble na motorju total znucane gume. Najbrž Metzelerke niso neč krive , vseeno pa človek hoče mal tud sam probat ostale zadeve.

Osebno bom sedaj sprobal Haidenau, potem pridejo na vrsto še Conti trail atackt potem se bom pa res najbrž za M. odloču saj po vseh pričevanjih najdelj zdržijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem do sedaj vozil Michelinke, Bridgestone in Metzeler.

S slednjimi sem bil najbolj zadovoljen.

Michelinke T66 so preveč zdrsovle, se neenakomerno obrabljale (predvsem spredaj), zdržale so cca 10.000 km.

Bridgestonke TW-501 so se dobro držale ceste, samo so se pa obrabile pri 6000 km.

Metzeler Tourance se dobro držijo ceste, obraba 12-16000 km zadaj in enkrat več spredaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje z Zumo-m.

Ali lahko tudi na Vari dobiš info o količini bencina in odometru goriva na Zumotu?

Takole sem videl ima Bica na njegovem.

[img=http://www.motosvet.com/album/images/2008/680/20080506154735_vrqkojw8zxi9p3.jpg]http://www.motosvet.com/album/images/2008/680/20080506154735_vrqkojw8zxi9p3.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj kako mi je nadležno to omejevanje urejanja lastnih postov, da me kar boli. Sredi popravljanja slike z povezavo je blesavi čas za urejanje potekel in tako je prejšnji post malce blesav :)

no ta je bolje uspel pa kliknite na slikico za primer.

20080506154735_vrqkojw8zxi9p3.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj kako mi je nadležno to omejevanje urejanja lastnih postov, da me kar boli. Sredi popravljanja slike z povezavo je blesavi čas za urejanje potekel in tako je prejšnji post malce blesav :)

no ta je bolje uspel pa kliknite na slikico za primer.

20080506154735_vrqkojw8zxi9p3.jpg

Zumo nima nikakršne fizične povezave z motorjem razen napajanja. Prikaz porabe goriva računa na prevožene kilometre. Porabo nastaviš (KM/tank) in to je to. Ko ti grejo kilometri proti nastavljenim, ti prižge Zumo opozorilni znak(črpalka) v desnem spodnjem kotu. Če ga klikneš, ti predlaga črpalke v bližini, njihovo oddaljenost ter smer v kateri se nahajajo. Izbereš na kateri se boš ustavil in te pelje tja. Med točenjem (ali po njem) moraš prikazovalnik resetirati in zgodba se ponovi.

Zadeva deluje le, če je zumo v nosilcu za motor. V nosilcu za avto ta funkcija ne deluje.

Dokaj uporabno, če se furaš po neznanih poteh in nimaš pojma kje je naslednja pumpa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zumo nima nikakršne fizične povezave z motorjem razen napajanja. Prikaz porabe goriva računa na prevožene kilometre. Porabo nastaviš (KM/tank) in to je to. Ko ti grejo kilometri proti nastavljenim, ti prižge Zumo opozorilni znak(črpalka) v desnem spodnjem kotu. Če ga klikneš, ti predlaga črpalke v bližini, njihovo oddaljenost ter smer v kateri se nahajajo. Izbereš na kateri se boš ustavil in te pelje tja. Med točenjem (ali po njem) moraš prikazovalnik resetirati in zgodba se ponovi.

Zadeva deluje le, če je zumo v nosilcu za motor. V nosilcu za avto ta funkcija ne deluje.

Dokaj uporabno, če se furaš po neznanih poteh in nimaš pojma kje je naslednja pumpa.

Aha, jaz sem predvideval, da je za to potreben kak priklop na računalnik motorja.

Dejansko bi bilo to super ampak potem nebi delalo na vseh motorjih.

Kako pa maš ti povprečno porabo Raza?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, jaz sem predvideval, da je za to potreben kak priklop na računalnik motorja.

Dejansko bi bilo to super ampak potem nebi delalo na vseh motorjih.

Kako pa maš ti povprečno porabo Raza?

Excel je dal sledeči rezultat:5,382979 l/100 za leto 2008.

Drugače zumo spremlja porabo kar solidno. Mam naštiman 370 km kot domet za tank, pa mi simbol nariše kar vsporedno z prižigom lučke za rezervo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz uporabljam B števec na računalniku za merjenje km po vsakem tankanju.

CCa 12500 od Junija poraba malo manjša od 6 (5,55) od 330 do 440km na tank.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
SLO navodila sem kopiral za pmali-ja, pa imam še en izvod!

Prikazovalnik prestav imam zmontiran in sicer accumen. Zmontiral sem sam, komplet pa kupil pi Šternu v Kranju.

Živjo vsem, tudi sam sem lani septembra kupil varo abs l 2007 8k km in naredil še 2,5k km sicer sem star motorist športni motorji po nesreči na grobniku 1 letnem okrevanju pa družina potavalna zadeva in tko naprej sedaj bi jo pa malo izpopolnil nališpal ker sem ljubitelj elektronike in vsega kar se sveti po možnosti led varianta,

zanima pa me za prikazovalnik prestav cena montaža (kam priklopit) kako je z gretjem ročk če ima mogoče kdo el.shemo saj je potrebno zmontirat še 12 v vtičnico ali mogoče kdo ve kje se da nabavt vzvratna ogledala z vgrajenimi led smerniki in pa če ima kdo bagster sedež in kako je zadovoljen z njim .... vem da je velik ampak vsem hvala za kakeršne koli informacije da ne bom preveč :headbang:

lp Janez

bistvo ni čas ampak doseg cilja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in pa če ima kdo bagster sedež in kako je zadovoljen z njim ....

lp Janez

bistvo ni čas ampak doseg cilja :OK:

imel,ampak ni vreden tega denarja,in jaz skoraj nisem opazo razlike.

Moja je bila 04 letnik in je bil sedež malo drugačen kot pri 08 letniku,kateri je že na poglet bol udoben.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima pa me za prikazovalnik prestav cena montaža (kam priklopit) kako je z gretjem ročk

bistvo ni čas ampak doseg cilja :OK:

Letos kupil in zmontiral gretje ročk SAITO 40 W - v akciji pri LUIZU, prevzel v TRG LJ, za enih 30 € s pripadajočim relejem vred...

zmontirat je treba napajanje nekam za ključavnico, da se zadeva ugasne z izklopom napajanja. Sam sem priključil napajanje na zadnjo luč.

Zadeva deluje BP! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mal pobrskaš nazaj po temi boš vse zvedu! Ko se pa zbudijo tehnični navdušenci za dodelavo Vare pa itak ne bo več problemov!

Velik udobnih KKM ti želim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos kupil in zmontiral gretje ročk SAITO 40 W - v akciji pri LUIZU, prevzel v TRG LJ, za enih 30 € s pripadajočim relejem vred...

zmontirat je treba napajanje nekam za ključavnico, da se zadeva ugasne z izklopom napajanja. Sam sem priključil napajanje na zadnjo luč.

Zadeva deluje BP! :rolleyes:

a maš kakšno povezavo da vidim kako to izgleda in kje se nabavi TRG LJ?? se da naročit tam ?? :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a maš kakšno povezavo da vidim kako to izgleda in kje se nabavi TRG LJ?? se da naročit tam ?? :doze:

ročke: 10032046

HEIZGRIFFE *SAITO* II

FUER 22 MM FAHRZEUGLENKER

ŠE LINK:

http://www.louis.de/_204bd8916f3eb64481d06...6&anzeige=0

ZRAVEN rabiš še rele: (Best.Nr. 10032035)

NAROČIŠ PRI: http://www.podjetje-trg.si/louis.html

ŠE TEL: 01 / 500 14 40

fAJN zrihtaj... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ročke: 10032046

HEIZGRIFFE *SAITO* II

FUER 22 MM FAHRZEUGLENKER

ŠE LINK:

http://www.louis.de/_204bd8916f3eb64481d06...6&anzeige=0

ZRAVEN rabiš še rele: (Best.Nr. 10032035)

NAROČIŠ PRI: http://www.podjetje-trg.si/louis.html

ŠE TEL: 01 / 500 14 40

fAJN zrihtaj... :rolleyes:

Ja najlepša hvala vsem za pomoč :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja najlepša hvala vsem za pomoč :worship:

Pazi pri teh ročkah na dolžino! Obstajata dve dolžini, nobena pa ne paše brez določenih predelav(rezanje gume, prestavljanje stikal...).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: ročke naročene ogledala tudi ...v trg danes naročujejo 23 naj bi bilo že tuki jupi...

a mi lah kdo svetuje kam na servis 12kkm je še v garanciji in če kdo vek kaj delajo na tem servisu..

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: ročke naročene ogledala tudi ...v trg danes naročujejo 23 naj bi bilo že tuki jupi...

a mi lah kdo svetuje kam na servis 12kkm je še v garanciji in če kdo vek kaj delajo na tem servisu..

hvala

Ojla, kaka ogledala lahko daš kak link?

Aja jaz bom na servis vozil kamor je prejšnji lastnik torej v Britof pri Kranju. Napišem kaj ko bom peljal in to bo kmalu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, kaka ogledala lahko daš kak link?

Aja jaz bom na servis vozil kamor je prejšnji lastnik torej v Britof pri Kranju. Napišem kaj ko bom peljal in to bo kmalu.

http://www.louis.de/_407726a2091df1d98901b...0&anzeige=0

naročeno trg ljubljana cene iste kot v katalogu

post-22692-1234440171_thumb.jpg

post-22692-1234440208_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!