Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

Jaz ga bolj zahtevne zadeve zapeljem k Barboriču v Žužemberk

Popravljeno . Popravil Leteči
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem klical Barboriča glede servisa in mi je možakar rekel da je servis z oljem MOTUL 5100 filtrom vse skupi cca 100 eur tako da bom šel drugi teden tja .

Kaj pa svetujete glede gum michelin ali metezler pravi 230 eur komplet :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem klical Barboriča glede servisa in mi je možakar rekel da je servis z oljem MOTUL 5100 filtrom vse skupi cca 100 eur tako da bom šel drugi teden tja .

Kaj pa svetujete glede gum michelin ali metezler pravi 230 eur komplet :wacko:

Jaz mam Metzeler Tourance in za sedaj :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem klical Barboriča glede servisa in mi je možakar rekel da je servis z oljem MOTUL 5100 filtrom vse skupi cca 100 eur tako da bom šel drugi teden tja .

Kaj pa svetujete glede gum michelin ali metezler pravi 230 eur komplet :wacko:

Jaz sem plačal 98 EUR za tak servis pri AS-u pa še CBF -ko so mi dal da nisem peš okol hodu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, kaka ogledala lahko daš kak link?

Aja jaz bom na servis vozil kamor je prejšnji lastnik torej v Britof pri Kranju. Napišem kaj ko bom peljal in to bo kmalu.

Za božjo voljo. Ne motorja k Vombergerju vozit. oba s kolegom imava slabe izkušnje z njim. Pojdi raje u Domžale ali pa v Medvode k Čarmanu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za božjo voljo. Ne motorja k Vombergerju vozit. oba s kolegom imava slabe izkušnje z njim. Pojdi raje u Domžale ali pa v Medvode k Čarmanu.

V Domžale k Elisi?

Kaj pa je narobe z Vombergarjem?

A ni imel kao prometne nesreče in sedaj dela sin?

Drgač mi Domžale in Medvode definitivno bolj ugajata ker mi je bližje. Katerega naj izberem raje in mi lahko še pravo ime servisa daš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Domžale k Elisi?

Kaj pa je narobe z Vombergarjem?

A ni imel kao prometne nesreče in sedaj dela sin?

Drgač mi Domžale in Medvode definitivno bolj ugajata ker mi je bližje. Katerega naj izberem raje in mi lahko še pravo ime servisa daš?

Vombergar starejši je imel lani nesrečo in je res preminil, vendar je bil sin tudi že prej zraven. Od mene je oddaljen manj kot 2km pa se vseeno raje zapeljem v AS Domžale ali pa k Čarmanu. Čeprav s temi serviserji je itak tako, da ma vsak svoje muhe, ampak v Britofu mojega motorja ne vidijo, odloči se pa sam.

Moto Čarman

Na zadnje sem bil na servisu sicer pri Motogas, ampak ta je pa že višje pri Radovljici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je najbližji pooblaščeni Motogas na Lancovem in sem čisto zadovoljen. Fant je dovolj "gumijast", da se da marsikaj zmenit. Najvažneje pa je to, da sem lahko prisoten med šravbanjem!

Se zmenim, pripeljem, kakšno motoristično rečemo, da se motor malo ohladi, nato pa na "ponk" in pošravbamo. No, do zdaj kaj resnega ni bilo potrebe šravbat-redni servis pač z menjavo olja in filtra, ter kontrola sklopov in to je to. Cena pa ......"sprejemljiva". Odtehta moja prisotnost in ne kot drugje, ko ti rečejo:"zvečer prpel, pa če bo vse po sreč drug dan prid iskat, ampak raj prej poklič, da navš zaston hodil!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je najbližji pooblaščeni Motogas na Lancovem in sem čisto zadovoljen. Fant je dovolj "gumijast", da se da marsikaj zmenit. Najvažneje pa je to, da sem lahko prisoten med šravbanjem!

Se zmenim, pripeljem, kakšno motoristično rečemo, da se motor malo ohladi, nato pa na "ponk" in pošravbamo. No, do zdaj kaj resnega ni bilo potrebe šravbat-redni servis pač z menjavo olja in filtra, ter kontrola sklopov in to je to. Cena pa ......"sprejemljiva". Odtehta moja prisotnost in ne kot drugje, ko ti rečejo:"zvečer prpel, pa če bo vse po sreč drug dan prid iskat, ampak raj prej poklič, da navš zaston hodil!"

Gašper je v redu poba ja, se čisto strinjam :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že kdo zmontiral zadevo za avtomatsko mazanje verige?

RLS oiler - avtomatski mazalec verige....poreklo SLO.......zanimivo zelo :naughty:

post-10071-1234607186.jpg

Popravljeno . Popravil royal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že kdo zmontiral zadevo za avtomatsko mazanje verige?

RLS oiler - avtomatski mazalec verige....poreklo SLO.......zanimivo zelo :naughty:

Proizvajalec je Leteči!

Mislim da je scottie ta zaden od nas zmontiru, jaz bom prej še ketno menjav pol bom pa premislu!

Popravljeno . Popravil maliP
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-17771-1234613808_thumb.jpg

lp zanima me kam priključiti kable od alarma

alarm bom montiral na hondo varadero.Najbol me zanima tale green-conect GND

alarm je znamke JSE 668 made in China

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že kdo zmontiral zadevo za avtomatsko mazanje verige?

RLS oiler - avtomatski mazalec verige....poreklo SLO.......zanimivo zelo :naughty:

Mam zmontirano in deluje bp! Lansko sezono porabil za slabih 13k km 3,5 dl Verigola(olje za motorne žage).

Popravljeno . Popravil raza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem kdo je proizvjalec, če deluje ok ,pa itak ni bolj ugodne variante, pa še bio olje lahko uporabiš-poceni :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Včeraj in danes sva z prijateljem peljala varo in v stroma mal na sprehod sedaj je pa prišlo do težave namreč vara je začela jokat zeleno tekočino verjetno antifriz nekje pod rezervoarjem a mogoče kdo kaj ve o tem oz je imel podobno težavo ? :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Včeraj in danes sva z prijateljem peljala varo in v stroma mal na sprehod sedaj je pa prišlo do težave namreč vara je začela jokat zeleno tekočino verjetno antifriz nekje pod rezervoarjem a mogoče kdo kaj ve o tem oz je imel podobno težavo ? :slap:

Preglej objemke, malo dotegni, pa mislim, da bi moralo bit ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Včeraj in danes sva z prijateljem peljala varo in v stroma mal na sprehod sedaj je pa prišlo do težave namreč vara je začela jokat zeleno tekočino verjetno antifriz nekje pod rezervoarjem a mogoče kdo kaj ve o tem oz je imel podobno težavo ? :slap:

ZAtegni objemko, na kakem motorju sem pa tja je objemka malce spustila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: :worship:

Pozdravljeni,

Včeraj in danes sva z prijateljem peljala varo in v stroma mal na sprehod sedaj je pa prišlo do težave namreč vara je začela jokat zeleno tekočino verjetno antifriz nekje pod rezervoarjem a mogoče kdo kaj ve o tem oz je imel podobno težavo ? :slap:

Točno tako kot so ti že omenili pred mano. Jaz sem imel tudi takšno težavo in sem mal privil objemko,sedaj je vse ok :rolleyes:

Danes sem jaz tud naredil prvih nekaj bolj ali manj resnih km v tej sezoni,občutki :naughty: :worship: odlični :worship: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z VELIKO DELA OGROMNO RAZSTAVLJANJA :hmm: MI JE USPELO NAJTI OBJEMKO KI JE SPUSTILA JE BILA ČISTO LOSANA TAKO DA BO SEDAJ V REDU VSAJ UPAM :kva2:

HVALA VSEM ZA POMOČ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem postal lastnik Varadera, letnik 2005 in me zanima, če ima kje kdo za ta motor service manual. Pride prau.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!