Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

ročke najlažje dobiš dol z kompresorjem notri napihaš zrak da odstopijo in jih potegneš ja za ogledal pa pravjo vsi da so kul pa še fajn se vidi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... za ogledal pa pravjo vsi da so kul pa še fajn se vidi :D ...

Kako pa kaj uporabnost?'So kaj manša od originalnih ali ne, se kaj tresejo?

Peclji so kaj krajši od originalnih namreč meni so že originalna malce preozko postavljena (Kriv je moj velik Korpus).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Vidim, da vsi na veliko modificirate. Zadnji čas, da se dobimo na kupu in si ogledamo izdelke in izmenjamo izkušnje. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ročke najlažje dobiš dol z kompresorjem notri napihaš zrak da odstopijo in jih potegneš ja za ogledal pa pravjo vsi da so kul pa še fajn se vidi :D

Če dobiš Koito ročke dol z kompresorjem sem js bicikl. Kljub temu da sem jo prerezal se je spodnji del ročk spoprijel s plastičnem tulcem ( zgleda glih tko kot bi bila ročka vulkanizirana na tulec). Zadeva je bila tako zaleplena, da sem uspel odlimat samo 10% ročk. To z kompresorjem vela samo za original ročke k so gor.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še slike. Vtičnico 12V sem kupu v Louisu in ima svoj nosilec. Ni mi, da bi kaj rezal plastiko. Drugač pa zgleda montaža čist simpl sam, ko se spraviš zraven pa vidiš da ni. Desna ročko sem limu 3x ker no hotel prijet, zadnje je uspel. Pa drotu je za popizdit pol. Sem sigurn dvakrat cviku vezice ko sem spenjal kable, ker neki ni štimal ( pri obračanju krmila je vlekel kable sem in tja), tak da sem jih naštimu zdej tako, da se minimalno premikajo ali pa se premikajo vsi. Nisem rezu ročk ampak sem premaknu ročke bolj navznoter. Pri tem sem se zajebaval z onima dvema pimpkoma, katera sem odrezal. Da bi preprečil vrtenje ročic sem dal spodaj gumo od bicikl šlaufa in zašraufal in je zlo vredi, nič se ne premika. Siv sem pa ratu, ko je blo treba štrom potegnet iz acu-ja. Nazadnje mi je uspelo tako, da sem najprej spravu pod tank žico,nato pa le to navezal na kabel napanja in potegnil.

Preizkus: Dela vtičnica in gretje ročk. Juhej.

ps. Pa slike zo za en drek, zjeban fotoaparat.

lp

Imam enako vticnico (kupil v Lojzetu 3 eur ):Avto konektorje kupil v Stegnah.Res je malo težav z prilkopom ročk a če si mal štromarja kar gre .Jaz sem konektorje povil še z vulkanizacijskim trakom tako da ne pride voda zraven .Tudi rele sem kupil v Lojzetu mislim ,da je bil cca 4 eur .Montiran je zraven akumulatorja pod tank sem pa porinil kar gumijasti kabl (3x1,5).Vrtat v plastiko mi je blo škoda sicer pa tako ali tako rabiš regulator blizu ročke ker je treba včasih tudi zmanjšat gretje in je bolje če je na balanci -vsaj bolj priročno je . :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z original ročkami ni blema sploh! Odviješ uteži, vzameš WD40 s cevko in le to zabodeš med gumo in tulec-belanco in malo pihneš WD. Zatem vzameš drobnejši izvijač , ga zabodeš na isto mesto kot prej cevko WDja in zaokrožiš okoli oboda. Guma se stakne kot namazana!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrtat v plastiko mi je blo škoda sicer pa tako ali tako rabiš regulator blizu ročke ker je treba včasih tudi zmanjšat gretje in je bolje če je na balanci -vsaj bolj priročno je . :worship:

Škoda vrtat plastiko? Zakaj? Če je narjeno for ever, ni nobene škode! Stikalo pa tudi ni toliko od rok, da ne bi mogel preklopit. Sicer je pa na belanci že tak dren, da ni več kam kej dat! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js imam vmes rele in je tudi ta dober v louisu (4 polni je ), Js mam kr enga iz elektro trgovine je enako dober. Leva ročko in balanco samo spucaš z alkohol, da odstraniš nečistočo potem pa jo gor naviješ, ker gre zelo na trdo. Druga zgodba je pa desna ročka to sem 3x limu z Neostikom. V 3 je uspelo. Če bi še enkrat delu bi uporabu trak iz surove gume z lepilom katero bi navil na plastičen tulec in potem navil gor ročko. Lim pa naneseš na plastičen tulec ga razmažeš in natakneš ročko.

A z tem misliš navaden izolir trak?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A z tem misliš navaden izolir trak?

Ne delat z izolirnim trakom! Le ta pod vplivom toplote prične lezt (lepilo polzi ali kako naj se izrazim). Če se bojite Neostika, da bi popustil, uporabite dvokomponentna lepila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej se mi je zdelo, da bo z izolir trakom sranje. Sem kr namazal z loctite sekundnim lepilom in nataknil gor ... je zagrablo ko hudič. Levo sem pa komaj gor dobil. Še sreča da je moj ata bolj močen od vapotek-ovega, da je priskočil na pomoč :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda vrtat plastiko? Zakaj? Če je narjeno for ever, ni nobene škode! Stikalo pa tudi ni toliko od rok, da ne bi mogel preklopit. Sicer je pa na belanci že tak dren, da ni več kam kej dat! :naughty:

Kva boš pa naredu će ti(boh ne dej) crkne ?? :headbang: .Drgač pa ti maš dolge roke jaz sem pa bl pr ta malih pa more bit bliže!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A z tem misliš navaden izolir trak?

Jaz zalepu z Patexom pa že več kot eno leto drži ,mislm pa da se je zdj itak zavulkaniziralo gor tko da verjetn ni šans da cele dol dobim! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A z tem misliš navaden izolir trak?

Ne gusti to ni izolir trak ampak je surova guma z lepilom. Je zelo elastična in jo lahko vlečeš s tem jo pa tanjšaš. Mi jo je dal kolega, k prau da je to drag ko hudič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva boš pa naredu će ti(boh ne dej) crkne ?? :headbang:

Je vse tako narjen, da popravilo sploh ni noben problem. V skrajnem primeru pa ostane kolisa......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je vse tako narjen, da popravilo sploh ni noben problem. V skrajnem primeru pa ostane kolisa......

Pač nove enake kupiš.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kratkim sem si namontiral 12v vtičnico iz Louisa (kar direkt povezava z akumulatorjem). Enako kot jo ima Dragothic zgoraj na sliki.

Včeraj se grem mal peljat in sem mal "testiral" zadevo kar z avto-navigacojo v tank torbi..

Na Tajskem sem nabavil 12 vtikač z USB priklopom, kamor sem vtaknil USB-miniUSB kabel...

Prižgem motor, dam čelado na glavo, nakar se začne cmulit, kadit in smrdet iz vtikača.. pograbim vtikač, ga izklopim in lej ga hudiča.. spallo ga je ko da bi bil iz papirja...

Ponovno sem zmeril napetost v vtičnici in je bila pravilna 12v.. tako da je bil problem v vtikaču in ne v vtičnici...

Morem rečt, da mi je kar mal dih zastal.. saj če bi blo kej narobe z vtičnico, bi mel lahko hitro varadrota v ogljeni barvi :unsure:

Nujno si morem vgradit eno stikalo na žičko za take primere...

Sem že iskal v Merkurju pa nimajo.. kje se da to dobit?

LP

Popravljeno . Popravil japke
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš ga v vsaki elektro trgovini mikro stikalo pa 16 A naj bo da nebi stikalo stopilo...

Pa še eno vprašanje

8.3.09 smo šli proti Izoli in kolega je v senožečah poslikal radar omejitev ......... a kdo ve kaj več o tem kako to izničit oz neki naglumit??????

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kratkim sem si namontiral 12v vtičnico iz Louisa (kar direkt povezava z akumulatorjem). Enako kot jo ima Dragothic zgoraj na sliki.

Včeraj se grem mal peljat in sem mal "testiral" zadevo kar z avto-navigacojo v tank torbi..

Na Tajskem sem nabavil 12 vtikač z USB priklopom, kamor sem vtaknil USB-miniUSB kabel...

Prižgem motor, dam čelado na glavo, nakar se začne cmulit, kadit in smrdet iz vtikača.. pograbim vtikač, ga izklopim in lej ga hudiča.. spallo ga je ko da bi bil iz papirja...

Ponovno sem zmeril napetost v vtičnici in je bila pravilna 12v.. tako da je bil problem v vtikaču in ne v vtičnici...

Morem rečt, da mi je kar mal dih zastal.. saj če bi blo kej narobe z vtičnico, bi mel lahko hitro varadrota v ogljeni barvi :unsure:

Nujno si morem vgradit eno stikalo na žičko za take primere...

Sem že iskal v Merkurju pa nimajo.. kje se da to dobit?

LP

Da nisi obrnil polov pri priklopu ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

en nasvet potrebujem in sicer gume, grem h Barboriču na servis pa bom še prvo gumo menjal in ne vem katero BRIDGESTONE MICHELIN se pa rad peljem tud mal hitrj v ovinke tako da je oprijemljivos zaželjena

hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

en nasvet potrebujem in sicer gume, grem h Barboriču na servis pa bom še prvo gumo menjal in ne vem katero BRIDGESTONE MICHELIN se pa rad peljem tud mal hitrj v ovinke tako da je oprijemljivos zaželjena

hvala za odgovore

Pomoje z Metzeler Tourance ali pa z Metzeler Tourance EXP nimaš kej falit.

Jaz imam prve in sem full zadovoljen. EXP so čist cestne tako, da verjetno oprijemljivost ceste ni dvomljiva :)

Aja BTW. Montiral sem ročke SaitoII in jih premaknil za cca 2cm navzven na balanci. Zelo zadovoljen z izvedbo (malcesamohvalepress) le še praktičen preiskus gretja v hladnih razmerah moram preiskusit ;)

Popravljeno . Popravil Scottie
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

en nasvet potrebujem in sicer gume, grem h Barboriču na servis pa bom še prvo gumo menjal in ne vem katero BRIDGESTONE MICHELIN se pa rad peljem tud mal hitrj v ovinke tako da je oprijemljivos zaželjena

hvala za odgovore

Z Metzelerko nimaš res kaj falit,osebno pa ne prakticiram, da bi imel spredaj različno znamko gume kot zadaj.Mogoče sem vraževeren ali pa je kaj na tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz sem posodobil mojega konjička. podalšal sem mu stransko stojalo za 4 cm in ga malo prikrivil na gor.

sedaj stoji na stojalu kar vredu,ampak stranso in centralno stojalo se sedaj pa križata.pa še slikce kako izgleda.

img0764.jpg

img0766.jpg

img0767.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!