Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

tudi jaz sem posodobil mojega konjička. podalšal sem mu stransko stojalo za 4 cm in ga malo prikrivil na gor.

sedaj stoji na stojalu kar vredu,ampak stranso in centralno stojalo se sedaj pa križata.pa še slikce kako izgleda.

img0764.jpg

img0766.jpg

img0767.jpg

Lahko daš še eno sliko kako sedaj stoji Vara in eno, ki pokaže kaj misliš s tem ",ampak stranso in centralno stojalo se sedaj pa križata."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

en nasvet potrebujem in sicer gume, grem h Barboriču na servis pa bom še prvo gumo menjal in ne vem katero BRIDGESTONE MICHELIN se pa rad peljem tud mal hitrj v ovinke tako da je oprijemljivos zaželjena

hvala za odgovore

Tudi jaz ti priporočam Metzeler Tourance, ker dobro držijo ne glede na vremenske razmere in dolgo zdržijo (12000-15000 km).

Bringestonke TW se tudi zelo dobro držijo ampak jih veliko prej pobere(6000 km).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko daš še eno sliko kako sedaj stoji Vara in eno, ki pokaže kaj misliš s tem ",ampak stranso in centralno stojalo se sedaj pa križata."

Tako nekako izgleda na tački.

img0775.jpg

Še ena slikca, tukaj malce bolj od blizu.

img0776.jpg

Tako pa izgleda, ko se stranska tačka in centralno stojalo "križata". Najprej je potrebno stransko tačko odmakniti, da lahko postaviš na centralno stojalo.

img0777.jpg

Pa še enkrat križanje tačke in centralnega stojala.

img0778.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako nekako izgleda na tački.

img0775.jpg

Še ena slikca, tukaj malce bolj od blizu.

img0776.jpg

Tako pa izgleda, ko se stranska tačka in centralno stojalo "križata". Najprej je potrebno stransko tačko odmakniti, da lahko postaviš na centralno stojalo.

img0777.jpg

Pa še enkrat križanje tačke in centralnega stojala.

img0778.jpg

Ni mi čisto jasno kaj pridobiš s tem podaljšanjem?

Ali Vara sedaj stoji bolj postrani? Bolj stabilno?

Po slikah to nekako ne morem reči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi čisto jasno kaj pridobiš s tem podaljšanjem?

Ali Vara sedaj stoji bolj postrani? Bolj stabilno?

Po slikah to nekako ne morem reči.

s tem podalšanjem pridobiš da je bol stabilna. problem je ko je polno otovorjena .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo moja Vara ima narejen servis, na sveže oprana in pripravljena na novo sezono :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tudi moja Vara je naredila servis zamenjal sem tudi prvo gumo narejen je bilo pri Barboriču in moram rečt da sem zelo zadovoljen glede cene in ažurnosti tako da priporočam servis na 12k olje filter prva guma 197 eur

če kdo rabi od mojstra tel David 041/609-287

sem bil včeraj v Šempetru na varni vožnji in ker ni bilo dovolj časa se je nisem udeležil sem pa slišal da bo v NM in Črnomlju tudi a kdo kaj ve kdaj in kje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

L.P. vsem odločam se o nakupu Varaderota pa me nekaj zanima kolk je večji od v štroma 650(ga ima kolega pa se mi zdi premajhen zame

190 cm 115 kg)zato sm bl za varaderota sam ga še nisem vozil in zato ne vem kolk je velik.

Če bo vse posreč bo še eden lastnik Varaderota več na forumu.

Hvala vsem za informacije.L.P.

Oj!

No, ne vem, če si kupil in kaj. Sem jo pa jaz :) Zaenkrat po prvih 400km lahko rečem samo :worship: Imam pa 195cm in 105kg (pa ne okol govort :whistle: )

Sem pa prej imel TDM, ki je občutno manjša v vseh pogledih, bi bila pa zate dovolj velika. Je odličen motor, vendar pa manjši od Stroma in off-road ji ne diši preveč, čeprav ni problema s kakšnim makadomom na poti. V-Strom bi bil tudi zagotovo dovolj velik zate, tudi precej nabildan, ampak vsi priporočajo 1000-ko!! Novega v EU ni več moč kupiti, rabljeni pa so. Je pa tko, če hočeš ornk motor, kupi Varo!

No ja, tako da sem nov pripadnik tega dela foruma.

LP vsem Varam iz Domžal!

Štabec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko samo nekdo svetuje kak servis v Posavju? (Sevnica, Krško..)

24.000km je naklepanih...

Thx.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko samo nekdo svetuje kak servis v Posavju? (Sevnica, Krško. .)

24.000km je naklepanih...

Thx.

v krškem je trgomoto servis in trgovina.. so kar vredu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa se je zgodilo! Pred kratkim sem izstopil iz vrst voznikov TDM in se pridružujem med Vas voznike Varaderk he he... Po par kilometrih se počutim odlično in se mislim še dlje tako počutit! Fin motorčič...

Lp

Yoldi

post-2446-1239199845_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo mam vara :worship: in sem že naštepu 1500 letos ampak mi v nedelo začel neke čudne zvoke proizvajat ko da bi v mašini neki se brusilo a ma gdo kakšne izkušnje s tem: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo mam vara :worship: in sem že naštepu 1500 letos ampak mi v nedelo začel neke čudne zvoke proizvajat ko da bi v mašini neki se brusilo a ma gdo kakšne izkušnje s tem: :headbang:

Ko se pelješ ali na mestu v prostem teku :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo mam vara :worship: in sem že naštepu 1500 letos ampak mi v nedelo začel neke čudne zvoke proizvajat ko da bi v mašini neki se brusilo a ma gdo kakšne izkušnje s tem: :headbang:

Jaz sem imel do sedaj že dve Vari, pa nisem imel nobenih problemov, poznam tudi ogromno lastnikov Varaderotov, pa še nisem slišal za kaj takega.

Pa sem videl Varaderota v zelo slabem stanju in s preko 90000 km pa je mašina delala bp.

Koliko km pa imaš na motorju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo mogoče kje v garaži desno ogledalo viška in ga ne rabi. :unsure: Mal sem varo naslonil pa sem ga zlomil čist na vrhu.... :headbang: Je pa letnik 01, ne vem če so imele kasnejše izvedbe kaj drugače poštiman....

Popravljeno . Popravil CPU
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi lahko samo nekdo svetuje, ali moram na 24.000km servisu zamenjat tudi svečke? Varadero l'06

Menjat moram tudi verigo.. nekdo mi je predlagal DC verige. So te vredu? katera serija?

Thx,

LP;

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi lahko samo nekdo svetuje, ali moram na 24.000km servisu zamenjat tudi svečke? Varadero l'06

Menjat moram tudi verigo.. nekdo mi je predlagal DC verige. So te vredu? katera serija?

Thx,

LP;

Načeloma se svečke menjajo, ......kako pa, da moraš menjat verigo pri teh km ? :whistle: kupi RK ali DID ustrezne kvalitete!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so na AS-u pravkar naredili servis pri 24000 km na moji Vari, pa niso sveck zamenjali, ker bi naj bile se dobre.

Menjali so zracni in oljni filter in olje. Veriga in zobniki so se tudi cisto OK.

Ce bos pa kupil verigo, kupi DID, sem jo imel ze na prejsnji Vari pa je bila po 35000 km se cisto dobra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so na AS-u pravkar naredili servis pri 24000 km na moji Vari, pa niso sveck zamenjali, ker bi naj bile se dobre.

Menjali so zracni in oljni filter in olje. Veriga in zobniki so se tudi cisto OK.

Ce bos pa kupil verigo, kupi DID, sem jo imel ze na prejsnji Vari pa je bila po 35000 km se cisto dobra.

Ok thx.

dva serviserja sta sicer omenjala verogo DC, set pride okoli 150eur.. pa sem mal skeptičen, ker ne poznam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo mogoče kje v garaži desno ogledalo viška in ga ne rabi. :unsure: Mal sem varo naslonil pa sem ga zlomil čist na vrhu.... :headbang: Je pa letnik 01, ne vem če so imele kasnejše izvedbe kaj drugače poštiman....

Je kdo že kaj menjal ogledala. A imajo to v Louisu kaj pametnega ali pa v Hein Gericke. Bom hvaležen za kakšen info :worship:

Popravljeno . Popravil CPU
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo že kaj menjal ogledala. A imajo to v Louisu kaj pametnega ali pa v Hein Gericke. Bom hvaležen za kakšen info :worship:

Kakšen teden ali dva nazaj sem jih menjal,vrgel sem dol Louisovo hobi varianto,ker so se pri malo večji hitrosti obračali po svoje.

Nove sem nabavil preko e-baya, cena mislim da je bila cca. 27€ po komadu, sem pa včeraj videl da so enaki kot na novem tipu,

moj je l.99.Moram povedat, da so zakon! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen teden ali dva nazaj sem jih menjal,vrgel sem dol Louisovo hobi varianto,ker so se pri malo večji hitrosti obračali po svoje.

Nove sem nabavil preko e-baya, cena mislim da je bila cca. 27€ po komadu, sem pa včeraj videl da so enaki kot na novem tipu,

moj je l.99.Moram povedat, da so zakon! :worship:

Sem tudi jaz naročil zdaj preko ebaya, prodajalec je neki Peter Pfeiler. A je to ista zadeva??

V glavnem cena je 27 EUR + 9,90 poštnine, upam da pride čimprej.... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok ste dali pa kej za registracijo Varadere?

Meni so še najbolj izračunali pri ZM - 226€

z ao+ in 55% bonifikacije

je kje cenejše?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok ste dali pa kej za registracijo Varadere?

Meni so še najbolj izračunali pri ZM - 226€

z ao+ in 55% bonifikacije

je kje cenejše?

Tam nekje tudi pri Triglavu. Mislim, da celo kak evro manj ampak nisem povsem prepričan :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!