Skoči na vsebino

FKK kopališča v SLO


Priporočene objave

Danes sva se s kolegom namenila iti na neko FKK plažo ob neko jezero blizu Celja. Prideva tja in ugotoviva, da je plaža totalno razrita, nič ni urejeno in tudi dostop do jezera je bolj klaveren. Po velikem razočaranju (saj imajo tako dobro reklamo na internetu) začneva razmišljati kam bi še lahko šla in da imajo FKK kamp, kopališče ali nekaj podobnega.

Edino, kar nama pade na um so Terme Banovci, kamor sva se tudi namenila. Bila sem presenečena, ko sem ugotovila, da je "plaža" skoraj da ne polna, a na žalost imajo samo en mali bazen s toplo termalno vodo.

Ker pa se ne bi ravno vsak vikend ali ko bi se odločila, vozila v Banovce me zanima, ali poznate še kako FKK plažo ali terme ali kopališče v SLO, ker jaz ne poznam, kaj veliko uspeha pa tudi pri brskanju na internetu nisem imela!

Hvala za predloge!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Ljubljanici.....pa še zastonj je.

Drugač se mi pa zdi da je imela lani ILIRIJA fkk ,,plažo,, za sončenje...vem pa tudi iz kje se da ,,zipat,, :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ali poznate še kako FKK plažo ali terme ali kopališče v SLO, ker jaz ne poznam, kaj veliko uspeha pa tudi pri brskanju na internetu nisem imela!

Hvala za predloge!

Biser slovenije --> Bohinjsko jezero ...na severni strani se ponavadi "nagci" sončijo in namakajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biser slovenije --> Bohinjsko jezero ...na severni strani se ponavadi "nagci" sončijo in namakajo...

Vidiš... tudi dobra ideja....... hvala rokovnjač :blush: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za slovenijo ne vem, je pa v Istri blizu Poreča en zakon plac za take stvari....je plačljiv vendar vreden denarja..... :)

da, res je vreden denarja.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za slovenijo ne vem, je pa v Istri blizu Poreča en zakon plac za take stvari....je plačljiv vendar vreden denarja..... :)

da, res je vreden denarja.... ;)

Avtokamp Ulika pri Poreču?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avtokamp Ulika pri Poreču?

Lulika? :hmm:

:afro1:

p.s.

PUPA : Drgač pa, ko sva pred kakim mesecem z najdražjim razikovala Brione, sva "zašla" na FKK plažo. Na drugi strani Velikega Briona, tam, kjer se ne vidi v Fažano. Ampak , saj je tabla... sam un tamau avtko na baterije morš vzet, drgač znaš kar dolgo pešačit. :huh:

p..p. s.

Je pa res, da Brioni niso v SLO :hmm: .... še ne... :devil:

p.p.p.s.

Pa hvala za pozdrave z benciske postaje :D .) :004

Popravljeno . Popravil Manu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lulika? :hmm:

:afro1:

p.s.

PUPA : Drgač pa, ko sva pred kakim mesecem z najdražjim razikovala Brione, sva "zašla" na FKK plažo. Na drugi strani Velikega Briona, tam, kjer se ne vidi v Fažano. Ampak , saj je tabla... sam un tamau avtko na baterije morš vzet, drgač znaš kar dolgo pešačit. :huh:

p..p. s.

Je pa res, da Brioni niso v SLO :hmm: .... še ne... :devil:

p.p.p.s.

Pa hvala za pozdrave z benciske postaje :D  .)  :004

Ja,ja.. mene predvsem trenutno nemorje zanima... drugače je na morju dovolj placa, če ne drugega pa divje plaže. Oz. kakor je meni v lepem spominu ostala Novalja, ko smo hodili v tisti FKK kamp še ko sem bila čisto mala........

mah seveda, sem bila že tako presenečena, da te nisem zraven videla...... tudi tebi :004 pa mogoče se pa letos kje vidimo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a tako, joškice pa mucko kazala! ti hudičeva zalega ti :nono:

in to, hudič te je obsedel, celo skupaj z moškim! :nono:

grešnica! :angry2:

:lol: malo heca. najbulš da greš ob kako reko...vsaj zijala odnese naprej... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a tako, joškice pa mucko kazala! ti hudičeva zalega ti  :nono:

in to, hudič te je obsedel, celo skupaj z moškim!  :nono:

grešnica!  :angry2:

:lol: malo heca. najbulš da greš ob kako reko...vsaj zijala odnese naprej... :lol:

pa kako hudičevo paše :devil: .) priznam, uživam ko bubrek u loju... še bolj, če je kdo zraven in še bolj, če kdo gleda .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biser slovenije --> Bohinjsko jezero ...na severni strani se ponavadi "nagci" sončijo in namakajo...

Ma lani sva z Misho bluzila po celi severni obali in folk je bil v kopalkah :angry2: :angry2: :angry2: :angry2:

Pol sva komaj en prostorček našla.

Drugač pa je v SLO zelo slabo poskrbljeno za nudiste.....

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem jim ravnokar poslala mail in čakam na odgovor.

Mater, je prav žalostno, da je tak problem najdt v SLO kako FKK plažo...... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problem je najti urejeno in vredno obiska FKK plažo v sloveniji....brez da folk s teleskopi firbca nage riti....

če hočš nudistično izkušnjo je tujina pogoj.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res cel fak...sploh ko imamo takooooo dolgo obalo...po pravici povedana...ne moti me če skačete okoli nagi...ne vem pa zakaj rabite svojo plažo....no mogoče si lohk mislim :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res cel fak...sploh ko imamo takooooo dolgo obalo...po pravici povedana...ne moti me če skačete okoli nagi...ne vem pa zakaj rabite svojo plažo....no mogoče si lohk mislim :naughty:

:eek: zato ker ni problem v nas nudistih ampak v vas puritancih. kaj misliš kako dolgo bi šlo brez zgražanja če se na "normalni" plaži jaz sončim in kopam nag? ne dolgo verjemi - preverjeno!

so zafrustriane gospodinje hitro zmolile par očenašov in naredile scene :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:friend1: Predlagam ti Bele stene, ki se nahajajo cca.500 mtrov od Belvederja pri Izoli, kjer je bila želja za legaliztirano FFK plažo že leta 1980, vendar je KS Jagodje, prošnjo zavrnila. Malo je potrebno iti peš, malo pospraviti po obali, drugače pa je karb prijetno. Pa kremo vzemi s seboj in nekoga da te namaže po hrbtu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na poti k Zbiljskemu jezeru se, ce se peljes cez Valburgo, malo pred mostom v ovinku, odcepis desno proti avtokampu (nakazano tudi s tablami). Del kampa je oblecen, del pa slecen .) ......kar dobro urejen, zraven lustna brunarca pa tudi hotel je v sklopu. Ni guzve in prijazni so do motoristov.....vsaj moje izkusnje so taksne.

Lp, Karmen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... Ni guzve in prijazni so do motoristov.....vsaj moje izkusnje so taksne.

Lp, Karmen

:hmm: :hmm: to ne bo za Pupo,.....more bit gužva, tko da jo gledajo,....

Pupa, če ne boš nč pametnega najdla, ti lahko tud jest odtopm svojo teraso za kakšno urco, res da gor sosedje ne vidjo,....ampak se bom jest potrudu, si vzel čas in te gledal......

mogoče celo prlimal sm kakšno fotko, k je res mamljiva zadeva :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!