Skoči na vsebino

FKK kopališča v SLO


Priporočene objave

Na poti k Zbiljskemu jezeru se, ce se peljes cez Valburgo, malo pred mostom v ovinku, odcepis desno proti avtokampu (nakazano tudi s tablami). Del kampa je oblecen, del pa slecen  .) ......kar dobro urejen, zraven lustna brunarca pa tudi hotel je v sklopu. Ni guzve in prijazni so do motoristov.....vsaj moje izkusnje so taksne.

Lp, Karmen

Misliš kamp Dragočajna in hotel Kanu? Hm... sem bi poštar tam ravno v najbolj vročih poletnih mesecih, pa če bi vedel da je tam FKK :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne se pa mal zapelješ do Kanegre, tam smo se mi svoje čase nagi sončli. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na poti k Zbiljskemu jezeru se, ce se peljes cez Valburgo, malo pred mostom v ovinku, odcepis desno proti avtokampu (nakazano tudi s tablami). Del kampa je oblecen, del pa slecen  .) ......kar dobro urejen, zraven lustna brunarca pa tudi hotel je v sklopu. Ni guzve in prijazni so do motoristov.....vsaj moje izkusnje so taksne.

Lp, Karmen

super.... to tudi ni slab predlog, sploh ko mi grejo gužve in preveč ljudi na jetra.......

hvala :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj morje ni problematično, tam vem, da je tega zelo veliko, saj stalno hodim ali na divje plaže ali pa v FKK avtokapme. Mene zanima kako je s tem znotraj SLO ob jezerih, rekah, v toplicah in kopališčih urejeno.... in kaka je ponudba.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... in kaka je ponudba.....

Bolj bedna.......

večinoma starejši letniki,povešeno in zmečkano.......... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O tisti FKK plaži ob Šmartinskem jezeru pri Celju je bil ravno v včerajšnjem (verjetno zgolj izdaja za ta konec) Delu članek.

Je notri pisalo, da so imeli celjski nagci od domačina v najemu 2000 ali 3000 m travnika ob jezeru. Najemna pogodba do letošnjega 1. julija. Menda celo najem brez najemnine, zgolj materialni stroški (elektrika, voda).

Pa sta se lastnika odločila zadevo preorati in sta jo preorala.

Menda sta preorala tudi priobalni pas, ki nikakor ne more biti v zasebni lasti.

Potem je bilo pa notri jada-jada iz obeh strani.

Nagci, da se pogodba izteče šele 1. julija,

lastnika, pa, da celo zimo ni bilo nikogar k njima in da so dolžni še denar za elektriko in vodo.

Resnica verjetno nekje vmes.

Fkk plaže pa tudi ne več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na poti k Zbiljskemu jezeru se, ce se peljes cez Valburgo, malo pred mostom v ovinku, odcepis desno proti avtokampu (nakazano tudi s tablami). Del kampa je oblecen, del pa slecen  .) ......kar dobro urejen, zraven lustna brunarca pa tudi hotel je v sklopu. Ni guzve in prijazni so do motoristov.....vsaj moje izkusnje so taksne.

Lp, Karmen

A majo na nudističnem delu kak bazen?

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj bedna.......

večinoma starejši letniki,povešeno in zmečkano.......... :kva2:

sej to niti ni tako slabo vedno - vsaj jaz malček bolje zgledam ob njih.... :devil: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O tisti FKK plaži ob Šmartinskem jezeru pri Celju je bil ravno v včerajšnjem (verjetno zgolj izdaja za ta konec) Delu članek.

Je notri pisalo, da so imeli celjski nagci od domačina v najemu 2000 ali 3000 m travnika ob jezeru. Najemna pogodba do letošnjega 1. julija. Menda celo najem brez najemnine, zgolj materialni stroški (elektrika, voda).

Pa sta se lastnika odločila zadevo preorati in sta jo preorala.

Menda sta preorala tudi priobalni pas, ki nikakor ne more biti v zasebni lasti.

Potem je bilo pa notri jada-jada iz obeh strani.

Nagci, da se pogodba izteče šele 1. julija,

lastnika, pa, da celo zimo ni bilo nikogar k njima in da so dolžni še denar za elektriko in vodo.

Resnica verjetno nekje vmes.

Fkk plaže pa tudi ne več.

No, potem je zgodba resnično končana... pa škoda, ker je bil plac še kar ok, malo bi mogli še urediti - prav tako tudi dostop in bi bilo prav super..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A majo na nudističnem delu kak bazen?

Tadej

V bistvu si obleceni in sleceni delijo del zajezenega rokava reke.....voda je.....tekoca :OK:

Lp, Karmen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!