Skoči na vsebino

Kdo je iz Posavja, Dolenjske?


Priporočene objave

Zdi se mi da nas je res malo motosvetovcev iz Posavja in Dolenjske. Ali se motim? Da se prepričam, odpiram tole temo. Za Andreja vem, pa še on zadnje čase neki spi. Prikažite se, če ste kje.

ace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, men se tud zdi da nas je bolj malo iz teh koncev. Jaz sem iz Novega mesta.

Je še kdo iz Bele Krajine ?

MM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frips, da nisi ti dans mal zgodn!!!!Pa ne mi rečt, da si se že v službi našu, al pa si spal v pisarni!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sj veš da mam udoben fotelj....pa tut lepo sanju (tisto črno iz Korčule), sam mal me je klima napihala

Popravil/a - Frips dne 18/03/2002 ob 08:43:51

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mimixtz kdo je Alone nimam pojma:) Poznam pa RAF-a (morte bit pridni da vam štroma ne izklop:))

Alone...tko k je RAF reku..to so lanski spomini

Ej RAF kak bomo pa letos z našo super kuhinjo...pa kuhara tut rabmo k z našim vprašanje če bo kaj, je nekam preveč družinski človek ratu :)

PS. Korčula here I come.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene malo spomin zapusca, ampak kateri izmed vas je bil lani avgusta na Korculi, pa smo se srecali, ko sem bil z motorjem GPZ crno-rdec v kampu, nekje bolj na zahodno-juzni strani Korcule?

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aloha Gregs!!!!

Jaz biti lani na Korčuli, pa Frips tudi, plus ostali. S tem da je Frips sedaj kupo motorin, plus še en član našega pohoda na korčulo, ki je tud kupo stroj!!!!

A se letos spet dobimo na Korčuli? Mi planiramo odpravo 4 motorjev tam nekje konec julija ali začetek avgusta!!!

P.S. Sej sem te vidu v soboto na Motoboom-u, pa si ravno uprizarjo striptiz, pa sem se te ognu, bi človk pomislu, da si prestopu k sestram!!!

Mobi krog....1:12:25 ure-PEŠ!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Aloha Gregs!!!!

Jaz biti lani na Korčuli, pa Frips tudi, plus ostali. S tem da je Frips sedaj kupo motorin, plus še en član našega pohoda na korčulo, ki je tud kupo stroj!!!!

A se letos spet dobimo na Korčuli? Mi planiramo odpravo 4 motorjev tam nekje konec julija ali začetek avgusta!!!

P.S. Sej sem te vidu v soboto na Motoboom-u, pa si ravno uprizarjo striptiz, pa sem se te ognu, bi človk pomislu, da si prestopu k sestram!!!

Jebote, RAF, a nisi videl, da sem samo pomagal hostesam, da bi sledile mojim gibom?!

Zakaj pa me nisi potem pocukal za rokav (ko sem ze primerjal majice in bil spet spodobno oblecen)?!

Letos najbrz ne grem vec na jug, saj grem ze za prvi maj, poleti bi pa sel rad na Korziko. Ampak clovek nikoli ne ve... stvari se stalno spreminjajo...:)

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, si tko krilo z rokam ko vetrenca, s'm mislu, da si Gregs Kihot iz La Ljubljane!!!

Ko pa sm naredu drug giro, pa si že zginu z obličja sejma, pa drugič!!! Če ne prej pa na kakšnem svetovem srečanju!!!

Mobi krog....1:12:25 ure-PEŠ!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs no ti je RAF glede Korčule vse lepo razložu.

Pravš da te hostese niso hotele posnemat..jah žal ne:) še tista po kateri so slikal je nekam grdo gledala tak da smo se rajš kar pobral

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sec bom pa še jaz iz Posavja prjavu,da se sliši glas tud z naše osiromašene pokrajine.No in kuk ste kej pobje,motorini že delajo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest tud dolenjc!!

Samo dolenjci so Slovenci!!

Shit happens, unfortunetly all the time!

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Mislim, si tko krilo z rokam ko vetrenca, s'm mislu, da si Gregs Kihot iz La Ljubljane!!!

Ko pa sm naredu drug giro, pa si že zginu z obličja sejma, pa drugič!!! Če ne prej pa na kakšnem svetovem srečanju!!!

Ad1: ehehehe... ja, moja znacilnost... podedovano... oce vec pove z rokami kot besedami... in to v tujem jeziku tujcem vse razlozi...

Ad2: fino. Le pridite kdaj kam pogledat preostale Motosvetovce...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

add. 2: in kakšno srečanje zorganizirajte v vašem koncu

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

add. 2: in kakšno srečanje zorganizirajte v vašem koncu

Se bomo potrudl! Sicer vidim da ste ta friške termine že pobral, se bomo pa zagrebl tam nekje za konec junija, če boste gospoda blagovolili požegnat naše napore in pa trud!!!!

Mobi krog....1:12:25 ure-PEŠ!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!